سه شنبه, 01 خرداد,1397

با اتمام اجرای عملیات گازرسانی در آخرین شهر استان زنجان چشمان نوربهاری ها به گرمای گاز طبیعی روشن شد

با اتمام اجرای عملیات گازرسانی در آخرین شهر استان زنجان چشمان نوربهاری ها به گرمای گاز طبیعی روشن شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ با اتمام اجرای عملیات گازرسانی شهر نوربهار خدابنده، که با حضور استاندار به بهره برداری رسید؛ 100 درصد جمعیت شهری استان زنجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شد.
اسدالله درویش ‌امیری در این مراسم با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 75 درصد روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند، گفت: گازرسانی به مناطق کم برخوردار و دور افتاده از اقدامات عمده ای است که دولت تدبیر و امید آن را به طور جدی در دستور کار قرار داده است.
وی ابراز داشت: در دهه ‌فجر امسال نیز ۶۰ روستای دیگر از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان نیز در این مراسم با اعلام اینکه با بهره برداری از عملیات گازرسانی شهر نوربهار خدابنده، همه جمعیت شهری استان زنجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند؛ گفت: به لطف خداوند متعال و زحمات کارکنان خدوم این شرکت؛ در حال حاضر همه شهرهای استان به شبکه گازرسانی کشور متصل بوده و از گاز طبیعی استفاده می کنند.
سید سعید عسگریان از صرف هزینه 8 میلیارد و 976 میلیون تومانی برای اتمام این طرح گاز رسانی خبر داد و افزود: حجم عملیات اجرایی این پروژه گازرسانی؛ ۱۲ کیلومتر خط تغذیه در اندازه های 8 و 10 اینچ از روستای زرین گل تا شهر نوربهار و ۱۵ کیلومتر شبکه فولادی و پلی‌اتیلن است.
وی با اعلام اینکه تاکنون ۷۳۲ انشعاب گاز در شهر نوربهار نصب شده است؛ گفت: همچنین قابلیت اشتراک پذیری برای یک هزار و 56 خانوار در این شهر وجود دارد و تاکنون 700 اشتراک در نوربهار پذیرش شده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان ادامه داد: طی دهه فجر امسال تعداد روستاهای گازدار این شهرستان به 107 مورد می رسد و با انتخاب پیمانکار همه روستاهای باقی مانده بالای 20 خانوار خدابنده تا پایان امسال و طی سال آینده در مرحله گازرسانی قرار می گیرد.
مهندس عسگریان اعلام کرد: با اقدامات انجام شده؛ میزان بهره مندی روستاهای شهرستان خدابنده از 58.9 درصد فعلی به 64.9 درصد خواهد رسید.
گفتنی است شهر نوربهار در جنوب‌ شرقی استان و در بخش مرکزی شهرستان خدابنده قرار دارد که با استان قزوین هم‌مرز بوده و بر پایه سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1390 جمعیت این شهر سه هزار و 660 نفر با یکهزار و 87 خانوار است.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان: اختصاص 362 میلیارد تومان اعتبار با هدف تامین گاز روستاها و صنایع باقیمانده استان زنجان
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: بر اساس برنامه های در دست اجرا؛ با اختصاص ۳۶۲ میلیارد تومان اعتبار گاز رسانی در سال ۹۷؛ در صدد بهره مندی هر چه بیشتر گاز روستاها و صنایع استان زنجان هستیم
1397/02/25
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان اعلام کرد: اولویت شرکت ملی گاز، گازرسانی به 21 هزار واحد صنعتی
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: براساس برنامه های در دست اجرای این شرکت ۲۱ هزار واحد صنعتی کوچک و باقیمانده در کشور با ۱.۴ دهم میلیارد دلار سرمایه گذاری از گاز طبیعی برخوردار می شوند.
1397/02/25
با کاهش فرآیند پاسخگویی به 7 روز؛ گاز زنجان به عنوان بهترین دستگاه پاسخگو معرفی شد
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: طبق گزارش سیستمی از اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه های اجرایی استان؛ ابوالفضل عباسچیان؛ نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان در نامه ...
1397/02/25
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: ‌ترویج فرهنگ حیات قرآنی ‌بین خانواده‌ها و ارتقای سلامت سازمانی؛ مهمترین دستاورد مسابقات قرآن در گاز زنجان
مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ در آستانه ماه مبارک رمضان؛ برگزار شد.
1397/02/23
با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران انجام شد: مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان
مهندس موسی احمدلو به عنوان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان منصوب و جایگزین سید سعید عسگریان شد
1397/02/20
حرکت رو به رشد و پرشتاب گاز زنجان در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان برخورداری 85 درصد خانوارهای روستایی استان از گاز طبیعی با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری؛ برخورداری خانوارهای روستایی استان به بیش از ۸۵ درصد می رسد.
1397/02/20
رقابت 95 نفر از فرزندان کارکنان گاز زنجان در مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه
مرحله مقدماتی بیست و دومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ همزمان با اعیاد شعبانیه برگزار شد.
1397/02/11
مدیر عامل در نشست با کارگران گاز زنجان: از رفع دغدغه های شغلی تا رفاه زندگی؛ از حقوق کارگران حمایت می کنیم
همزمان با هفته کار و کارگر؛ مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشستی صمیمی با کارگران این شرکت؛ ضمن شنیدن درخواست ها و مشکلات مطرح شده؛ گفت: با بررسی درخواست ها و مشکلات مطروحه، تمام تلاش خود را برای رف ...
1397/02/11
s