سه شنبه, 30 بهمن,1397

با اتمام اجرای عملیات گازرسانی در آخرین شهر استان زنجان چشمان نوربهاری ها به گرمای گاز طبیعی روشن شد

با اتمام اجرای عملیات گازرسانی در آخرین شهر استان زنجان چشمان نوربهاری ها به گرمای گاز طبیعی روشن شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ با اتمام اجرای عملیات گازرسانی شهر نوربهار خدابنده، که با حضور استاندار به بهره برداری رسید؛ 100 درصد جمعیت شهری استان زنجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شد.
اسدالله درویش ‌امیری در این مراسم با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 75 درصد روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند، گفت: گازرسانی به مناطق کم برخوردار و دور افتاده از اقدامات عمده ای است که دولت تدبیر و امید آن را به طور جدی در دستور کار قرار داده است.
وی ابراز داشت: در دهه ‌فجر امسال نیز ۶۰ روستای دیگر از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان نیز در این مراسم با اعلام اینکه با بهره برداری از عملیات گازرسانی شهر نوربهار خدابنده، همه جمعیت شهری استان زنجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند؛ گفت: به لطف خداوند متعال و زحمات کارکنان خدوم این شرکت؛ در حال حاضر همه شهرهای استان به شبکه گازرسانی کشور متصل بوده و از گاز طبیعی استفاده می کنند.
سید سعید عسگریان از صرف هزینه 8 میلیارد و 976 میلیون تومانی برای اتمام این طرح گاز رسانی خبر داد و افزود: حجم عملیات اجرایی این پروژه گازرسانی؛ ۱۲ کیلومتر خط تغذیه در اندازه های 8 و 10 اینچ از روستای زرین گل تا شهر نوربهار و ۱۵ کیلومتر شبکه فولادی و پلی‌اتیلن است.
وی با اعلام اینکه تاکنون ۷۳۲ انشعاب گاز در شهر نوربهار نصب شده است؛ گفت: همچنین قابلیت اشتراک پذیری برای یک هزار و 56 خانوار در این شهر وجود دارد و تاکنون 700 اشتراک در نوربهار پذیرش شده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان ادامه داد: طی دهه فجر امسال تعداد روستاهای گازدار این شهرستان به 107 مورد می رسد و با انتخاب پیمانکار همه روستاهای باقی مانده بالای 20 خانوار خدابنده تا پایان امسال و طی سال آینده در مرحله گازرسانی قرار می گیرد.
مهندس عسگریان اعلام کرد: با اقدامات انجام شده؛ میزان بهره مندی روستاهای شهرستان خدابنده از 58.9 درصد فعلی به 64.9 درصد خواهد رسید.
گفتنی است شهر نوربهار در جنوب‌ شرقی استان و در بخش مرکزی شهرستان خدابنده قرار دارد که با استان قزوین هم‌مرز بوده و بر پایه سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1390 جمعیت این شهر سه هزار و 660 نفر با یکهزار و 87 خانوار است.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
در پی انجام خدمات گازرسانی به روستاهای شهرستان ایجرود؛ نماینده مردم شهرستان های ایجرود و ماهنشان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان از خدمات گاز زنجان تقدیر کرد
با انجام فعالیت های گسترده گازرسانی و بهره مندی ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۵ درصد جمعیت روستایی شهرستان ایجرود از نعمت گاز طبیعی؛ دکتر سید مرتضی خاتمی؛ از خدمات ارزشمند گاز زنجان در راستای افزایش رفاه اجت ...
1397/11/21
بیانیه 22 بهمن
کارکنان شرکت گاز استان زنجان با انتشار بیانیه‌ایی همگام با ملت شهید پرور و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافته و با آرمانهای امام راحل (ره) و شهیدان انقلاب تجدید پیمان می کنند.
1397/11/21
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر؛ ۳۵ طرح گازرسانی روستایی در زنجان افتتاح ‌شد
روستای نکتوی شهرستان ایجرود در هفتمین روز از دهه مبارک فجر؛ میزبان استاندار، امام جمعه، فرماندار، مدیر عامل شرکت گاز و برخی مدیران اجرایی استان شد تا با افتتاح طرح گازرسانی در این روستا و افتتاح همزما ...
1397/11/17
با افتتاح طرح های گازرسانی در دهه فجر امسال؛ 540 روستای استان زنجان از نعمت گاز بهره مند هستند
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با افتتاح ۳۵ طرح گازرسانی روستایی در دهه فجر امسال؛ شمار روستاهای بهره مند استان به ۵۴۰ روستا رسید.
1397/11/16
همزمان با دهه مبارک فجر؛ ارائه دستاوردهای چهل ساله شرکت گاز استان زنجان در نمایشگاه «شکوه چهل سالگی»
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ گاز زنجان همگام با دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و انقلاب اسلامی استان؛ دستاوردهای چهل ساله خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.
1397/11/16
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: توزیع بیش از 8 هزار اقلام فرهنگی در نمایشگاه شکوه چهل سالگی
گاز زنجان با توزیع اقلام فرهنگی متنوع در نمایشگاه شکوه چهل سالگی؛ گامی دیگر در اطلاع رسانی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی بر می دارد.
1397/11/16
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان خطاب به اصحاب رسانه: اتصال21 شهر و 540 روستای استان به شبکه گاز کشور/ تا پایان برنامه ششم توسعه؛ برای دستیابی به بهره مندی 95 درصدی خانوار روستایی استان گام بر می داریم
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در آستانه دهه مباکر فجر؛ مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: به برکت انقلاب اسلامی؛ ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۶/۸۲ درصد جمع ...
1397/11/13
مدیر عامل گاز زنجان در جمع اصحاب رسانه استان اعلام کرد: کیمیای گاز؛ خانه های 329 هزار و 472 مشترک گاز زنجانی را گرم کرده است
مهندس احمدلو در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اعلام این خبر گفت: این شرکت در حال حاضر به ۳۰۶ هزار و ۱۱۳ مشترک خانگی، ۲۲ هزار و ۱۹۸ مشترک تجاری و یک هزار و ۱۶ ...
1397/11/08
s