سه شنبه, 30 بهمن,1397

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در جمع اصحاب رسانه: همزمان با دهه فجر 96 شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 117 طرح گاز رسانی در استان زنجان هستیم

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در جمع اصحاب رسانه:  همزمان با دهه فجر 96 شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 117 طرح گاز رسانی در استان زنجان هستیم

به گـزارش روابط عمومی شرکت گـاز استـان زنجـان مهندس سید سعید عسگریان در نشست مطبوعـاتی با خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: همزمان با دهه مبارک فجر؛ 99 طرح گازرسانی در استان، افتتاح و عملیات اجرایی 18 طرح دیگر با اختصاص 80 میلیارد و 498 میلیون تومان اعتبار؛ آغاز می شود.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و قدردانی از زحمات ارزشمند اصحاب رسانه در اطلاع رسانی عملکرد دستگاههای اجرایی؛ افزود: برای پروژه های آماده افتتاح حدود 61 میلیارد و 490 میلیون تومان هزینه و برای پروژه های آماده اجراء 19 میلیارد و 8 میلیون تومان برآورد هزینه شده است.
وی با اعلام اینکه در این دهه مبارک پروژه گازرسانی به 58 روستای استان افتتاح می شود؛ اعلام کرد: برای این طرح ها نیز بیش از 43 میلیارد و 65 میلیون تومان اعتبار صرف شده است.
مهندس عسگریان ابراز داشت: با افتتاح این طرح های گازرسانی؛ 4 هزار و 681 خانوار روستایی دیگر؛ از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.
وی همچنین به افتتاح فاز پایانی پروژه خط انتقال گرماب - زرین رود به طول 8 کیلومتر اشاره کرد و با اعلام اینکه برای این طرح 5 میلیارد و970 میلیون تومان از اعتبارات شرکت ملی گاز هزینه شده است؛ خاطر نشان کرد: با اجرای حدود 591 کیلومتر خطوط انتقال گاز در استان؛ زیر ساخت های لازم جهت گازرسانی به کلیه شهرها، روستاها و صنایع استان فراهم شده است.
به گفته مهندس عسگریان، گاز 38 مجموعه تولیدی – مجتمع مسکونی با صرف اعتباری بیش از 3 میلیارد و 504 میلیون تومان همزمان با دهه فجر امسال در استان زنجان به بهره برداری می رسد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان افزود: خط تغذیه تقویتی شهر ابهر نیز با صرف 4 میلیارد و 100 میلیون تومان و خط تغذیه محور سازین با 4 میلیارد و 850 میلیون تومان اعتبار؛ از دیگر طرح های قابل افتتاح در این دهه است که با وجود این خطوط صنایع عمده از گاز طبیعی برخودار خواهند شد.
مهندس عسگریان در ادامه با اشاره به اینکه با بهره مندی همه 21 شهر استان یعنی بهره مندی 100 درصد خانوار شهری از نعمت گاز طبیعی؛ به شهر های سبز کشور پیوسته ایم، گفت: تعداد روستاهای دارای سکنه استان نیز 910 روستا با 106 هزار و 424 خانوار است که با افتتاحیه های دهه فجر تعداد روستـاهـای بهره مند استان به 490 روستا؛ با درصد بهره مندی 77.4% می رسد.
وی افزود: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 95روستای دیگر نیز ادامه دارد که تلاش می کنیم تا نیمه دوم سال 97 جمعیت بهره مند روستایی استان را به 90 درصد برسانیم.
وی همچنین مقدار خطوط انتقال گاز موجود را حدود 591 کیلومتر و مقدار شبکه تغذیه و توزیع گاز استان زنجان را پنج هزار و 984 کیلومتر اعلام و اظهار کرد: 171 هزار و 34 علمک در این استان برای مشترکان نصب شده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه کل 11 شهرک صنعتی استان دارای واحد صنعتی فعال و بهره مند از گاز هستند؛ خاطر نشان کرد: هم اکنون 2 ناحیه صنعتی ایجرود و طارم و سه محور صنعتی ذاکر - بناب، روی و نورین نیز از گاز طبیعی استفاده می کنند.
مهندس عسگریان ابراز داشت: همچنین40 جایگاه CNG در استان وجود دارد که به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی اعلام کرد: شرکت گاز استان زنجان در حال حاضر به 309 هزار و 231 مشترک و مصرف کننده شامل 287 هزار و 233 مشترک خانگی، 20 هزار و 912 مشترک تجاری و یک هزار و 86 مشترک عمده و صنعتی خدمات ارائه می کند.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
در پی انجام خدمات گازرسانی به روستاهای شهرستان ایجرود؛ نماینده مردم شهرستان های ایجرود و ماهنشان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان از خدمات گاز زنجان تقدیر کرد
با انجام فعالیت های گسترده گازرسانی و بهره مندی ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۵ درصد جمعیت روستایی شهرستان ایجرود از نعمت گاز طبیعی؛ دکتر سید مرتضی خاتمی؛ از خدمات ارزشمند گاز زنجان در راستای افزایش رفاه اجت ...
1397/11/21
بیانیه 22 بهمن
کارکنان شرکت گاز استان زنجان با انتشار بیانیه‌ایی همگام با ملت شهید پرور و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافته و با آرمانهای امام راحل (ره) و شهیدان انقلاب تجدید پیمان می کنند.
1397/11/21
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر؛ ۳۵ طرح گازرسانی روستایی در زنجان افتتاح ‌شد
روستای نکتوی شهرستان ایجرود در هفتمین روز از دهه مبارک فجر؛ میزبان استاندار، امام جمعه، فرماندار، مدیر عامل شرکت گاز و برخی مدیران اجرایی استان شد تا با افتتاح طرح گازرسانی در این روستا و افتتاح همزما ...
1397/11/17
با افتتاح طرح های گازرسانی در دهه فجر امسال؛ 540 روستای استان زنجان از نعمت گاز بهره مند هستند
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با افتتاح ۳۵ طرح گازرسانی روستایی در دهه فجر امسال؛ شمار روستاهای بهره مند استان به ۵۴۰ روستا رسید.
1397/11/16
همزمان با دهه مبارک فجر؛ ارائه دستاوردهای چهل ساله شرکت گاز استان زنجان در نمایشگاه «شکوه چهل سالگی»
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ گاز زنجان همگام با دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و انقلاب اسلامی استان؛ دستاوردهای چهل ساله خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.
1397/11/16
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: توزیع بیش از 8 هزار اقلام فرهنگی در نمایشگاه شکوه چهل سالگی
گاز زنجان با توزیع اقلام فرهنگی متنوع در نمایشگاه شکوه چهل سالگی؛ گامی دیگر در اطلاع رسانی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی بر می دارد.
1397/11/16
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان خطاب به اصحاب رسانه: اتصال21 شهر و 540 روستای استان به شبکه گاز کشور/ تا پایان برنامه ششم توسعه؛ برای دستیابی به بهره مندی 95 درصدی خانوار روستایی استان گام بر می داریم
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در آستانه دهه مباکر فجر؛ مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: به برکت انقلاب اسلامی؛ ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۶/۸۲ درصد جمع ...
1397/11/13
مدیر عامل گاز زنجان در جمع اصحاب رسانه استان اعلام کرد: کیمیای گاز؛ خانه های 329 هزار و 472 مشترک گاز زنجانی را گرم کرده است
مهندس احمدلو در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اعلام این خبر گفت: این شرکت در حال حاضر به ۳۰۶ هزار و ۱۱۳ مشترک خانگی، ۲۲ هزار و ۱۹۸ مشترک تجاری و یک هزار و ۱۶ ...
1397/11/08
s