چهار شنبه, 02 آبان,1397

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در جمع اصحاب رسانه: همزمان با دهه فجر 96 شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 117 طرح گاز رسانی در استان زنجان هستیم

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در جمع اصحاب رسانه:  همزمان با دهه فجر 96 شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 117 طرح گاز رسانی در استان زنجان هستیم

به گـزارش روابط عمومی شرکت گـاز استـان زنجـان مهندس سید سعید عسگریان در نشست مطبوعـاتی با خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: همزمان با دهه مبارک فجر؛ 99 طرح گازرسانی در استان، افتتاح و عملیات اجرایی 18 طرح دیگر با اختصاص 80 میلیارد و 498 میلیون تومان اعتبار؛ آغاز می شود.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و قدردانی از زحمات ارزشمند اصحاب رسانه در اطلاع رسانی عملکرد دستگاههای اجرایی؛ افزود: برای پروژه های آماده افتتاح حدود 61 میلیارد و 490 میلیون تومان هزینه و برای پروژه های آماده اجراء 19 میلیارد و 8 میلیون تومان برآورد هزینه شده است.
وی با اعلام اینکه در این دهه مبارک پروژه گازرسانی به 58 روستای استان افتتاح می شود؛ اعلام کرد: برای این طرح ها نیز بیش از 43 میلیارد و 65 میلیون تومان اعتبار صرف شده است.
مهندس عسگریان ابراز داشت: با افتتاح این طرح های گازرسانی؛ 4 هزار و 681 خانوار روستایی دیگر؛ از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.
وی همچنین به افتتاح فاز پایانی پروژه خط انتقال گرماب - زرین رود به طول 8 کیلومتر اشاره کرد و با اعلام اینکه برای این طرح 5 میلیارد و970 میلیون تومان از اعتبارات شرکت ملی گاز هزینه شده است؛ خاطر نشان کرد: با اجرای حدود 591 کیلومتر خطوط انتقال گاز در استان؛ زیر ساخت های لازم جهت گازرسانی به کلیه شهرها، روستاها و صنایع استان فراهم شده است.
به گفته مهندس عسگریان، گاز 38 مجموعه تولیدی – مجتمع مسکونی با صرف اعتباری بیش از 3 میلیارد و 504 میلیون تومان همزمان با دهه فجر امسال در استان زنجان به بهره برداری می رسد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان افزود: خط تغذیه تقویتی شهر ابهر نیز با صرف 4 میلیارد و 100 میلیون تومان و خط تغذیه محور سازین با 4 میلیارد و 850 میلیون تومان اعتبار؛ از دیگر طرح های قابل افتتاح در این دهه است که با وجود این خطوط صنایع عمده از گاز طبیعی برخودار خواهند شد.
مهندس عسگریان در ادامه با اشاره به اینکه با بهره مندی همه 21 شهر استان یعنی بهره مندی 100 درصد خانوار شهری از نعمت گاز طبیعی؛ به شهر های سبز کشور پیوسته ایم، گفت: تعداد روستاهای دارای سکنه استان نیز 910 روستا با 106 هزار و 424 خانوار است که با افتتاحیه های دهه فجر تعداد روستـاهـای بهره مند استان به 490 روستا؛ با درصد بهره مندی 77.4% می رسد.
وی افزود: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 95روستای دیگر نیز ادامه دارد که تلاش می کنیم تا نیمه دوم سال 97 جمعیت بهره مند روستایی استان را به 90 درصد برسانیم.
وی همچنین مقدار خطوط انتقال گاز موجود را حدود 591 کیلومتر و مقدار شبکه تغذیه و توزیع گاز استان زنجان را پنج هزار و 984 کیلومتر اعلام و اظهار کرد: 171 هزار و 34 علمک در این استان برای مشترکان نصب شده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه کل 11 شهرک صنعتی استان دارای واحد صنعتی فعال و بهره مند از گاز هستند؛ خاطر نشان کرد: هم اکنون 2 ناحیه صنعتی ایجرود و طارم و سه محور صنعتی ذاکر - بناب، روی و نورین نیز از گاز طبیعی استفاده می کنند.
مهندس عسگریان ابراز داشت: همچنین40 جایگاه CNG در استان وجود دارد که به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی اعلام کرد: شرکت گاز استان زنجان در حال حاضر به 309 هزار و 231 مشترک و مصرف کننده شامل 287 هزار و 233 مشترک خانگی، 20 هزار و 912 مشترک تجاری و یک هزار و 86 مشترک عمده و صنعتی خدمات ارائه می کند.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: مردم دقّت بیشتری کنند/ نصب صحیح شیلنگ بخاری و دودکش ها در بالا بردن ایمنی بخاری ها تاثیر بسزایی دارد
نادر رابطی تاکید کرد: وسایل گازسوز همانند سایر وسایل مشابه برای روشن شدن و سوختن مناسب؛ نیاز به هوا دارند و تنها راه ارتباطی آنها با فضای خارج از ساختمان؛ از طریق هواکش است.
1397/08/01
مدیر عامل گاز زنجان در دیدار با رئیس کل دادگستری استان: ممانعت معارضین؛ مشکل عمده در اجرای پروژه های گازرسانی در روستاها / تعامل بین دو دستگاه اجرایی تاثیر بسزایی در تسریع روند اجرای پروژه ها دارد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ در دیدار مدیر عامل و اعضای هیات مدیره گاز زنجان با رئیس کل دادگستری استان؛ مهندس احمدلو با ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی به شهرها و روستاهای استان؛ اعلام کر ...
1397/07/29
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان تشریح کرد: مردم از سلامت دودکش و اتصالات بخاری اطمینان حاصل کنند
نادر رابطی با اشاره به آغاز فصل سرما، در مورد رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از بروز گازگرفتگی اظهار کرد: مردم در هنگام نصب وسایل گازسوز باید نسبت به سلامت دودکش و شیلنگ گاز اطمینان حاصل کنند.
1397/07/23
در 6 ماه نخست امسال صورت گرفت: مصرف بیش از 543 میلیون متر مکعب گاز در نیروگاه های استان زنجان
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از مصرف بیش از ۵۴۳ میلیون متر مکعب گاز در نیروگاه های استان زنجان در ۶ ماه نخست سال ۹۷ خبر داد.
1397/07/22
با حضور رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان زنجان انجام شد؛ تمرین و تقویت عکس العمل کارکنان گاز زنجان با برگزاری مانور زلزله
خانم آذر ملک محمدی؛ ارائه آموزش و انجام پیگیری های لازم و مستمر را مهمترین عامل در ارتقاء سطح آمادگی کارکنان و کاهش خطرات احتمالی اعلام کرد.
1397/07/15
عزاداری و قرائت زیارت عاشورا همزمان با دهه اول محرم؛ بهانه ای برای عرض ارادت کارکنان گاز زنجان به پیشگاه حضرت امام حسین (ع) و 72 شهید کربلا
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان همزمان با آغاز ماه محرم الحرام و ایام عزاداری سالار شهیدان و سرور آزادگان عالم؛ حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، کارکنان این شرکت با سیاهپوش کردن در و دیوار، رخت عز ...
1397/07/08
در راستای ایمنی و نگهداری شبکه های گازرسانی انجام شد؛ نشت یابی 1 هزار و 355 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز زنجان در 5 ماهه امسال
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از نشت یابی ۱ هزار و ۳۵۵ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز توسط واحد بازرسی فنی این شرکت در ۵ ماهه سال ۹۷ خبر داد.
1397/06/27
در سال حمایت از کالای ایرانی؛ شرکت گاز ناحیه خرمدره زنجان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی، معرفی شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، در پی برگزاری جشنواره شهید رجایی سال ۹۷، فرماندار شهرستان خرمدره؛ با اهداء تندیس جشنواره و لوح تقدیر؛ گاز ناحیه خرمدره را به عنوان دستگاه برتر معرفی، از خدما ...
1397/06/27
s