سه شنبه, 01 خرداد,1397

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در جمع اصحاب رسانه: همزمان با دهه فجر 96 شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 117 طرح گاز رسانی در استان زنجان هستیم

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در جمع اصحاب رسانه:  همزمان با دهه فجر 96 شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 117 طرح گاز رسانی در استان زنجان هستیم

به گـزارش روابط عمومی شرکت گـاز استـان زنجـان مهندس سید سعید عسگریان در نشست مطبوعـاتی با خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: همزمان با دهه مبارک فجر؛ 99 طرح گازرسانی در استان، افتتاح و عملیات اجرایی 18 طرح دیگر با اختصاص 80 میلیارد و 498 میلیون تومان اعتبار؛ آغاز می شود.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و قدردانی از زحمات ارزشمند اصحاب رسانه در اطلاع رسانی عملکرد دستگاههای اجرایی؛ افزود: برای پروژه های آماده افتتاح حدود 61 میلیارد و 490 میلیون تومان هزینه و برای پروژه های آماده اجراء 19 میلیارد و 8 میلیون تومان برآورد هزینه شده است.
وی با اعلام اینکه در این دهه مبارک پروژه گازرسانی به 58 روستای استان افتتاح می شود؛ اعلام کرد: برای این طرح ها نیز بیش از 43 میلیارد و 65 میلیون تومان اعتبار صرف شده است.
مهندس عسگریان ابراز داشت: با افتتاح این طرح های گازرسانی؛ 4 هزار و 681 خانوار روستایی دیگر؛ از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.
وی همچنین به افتتاح فاز پایانی پروژه خط انتقال گرماب - زرین رود به طول 8 کیلومتر اشاره کرد و با اعلام اینکه برای این طرح 5 میلیارد و970 میلیون تومان از اعتبارات شرکت ملی گاز هزینه شده است؛ خاطر نشان کرد: با اجرای حدود 591 کیلومتر خطوط انتقال گاز در استان؛ زیر ساخت های لازم جهت گازرسانی به کلیه شهرها، روستاها و صنایع استان فراهم شده است.
به گفته مهندس عسگریان، گاز 38 مجموعه تولیدی – مجتمع مسکونی با صرف اعتباری بیش از 3 میلیارد و 504 میلیون تومان همزمان با دهه فجر امسال در استان زنجان به بهره برداری می رسد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان افزود: خط تغذیه تقویتی شهر ابهر نیز با صرف 4 میلیارد و 100 میلیون تومان و خط تغذیه محور سازین با 4 میلیارد و 850 میلیون تومان اعتبار؛ از دیگر طرح های قابل افتتاح در این دهه است که با وجود این خطوط صنایع عمده از گاز طبیعی برخودار خواهند شد.
مهندس عسگریان در ادامه با اشاره به اینکه با بهره مندی همه 21 شهر استان یعنی بهره مندی 100 درصد خانوار شهری از نعمت گاز طبیعی؛ به شهر های سبز کشور پیوسته ایم، گفت: تعداد روستاهای دارای سکنه استان نیز 910 روستا با 106 هزار و 424 خانوار است که با افتتاحیه های دهه فجر تعداد روستـاهـای بهره مند استان به 490 روستا؛ با درصد بهره مندی 77.4% می رسد.
وی افزود: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 95روستای دیگر نیز ادامه دارد که تلاش می کنیم تا نیمه دوم سال 97 جمعیت بهره مند روستایی استان را به 90 درصد برسانیم.
وی همچنین مقدار خطوط انتقال گاز موجود را حدود 591 کیلومتر و مقدار شبکه تغذیه و توزیع گاز استان زنجان را پنج هزار و 984 کیلومتر اعلام و اظهار کرد: 171 هزار و 34 علمک در این استان برای مشترکان نصب شده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه کل 11 شهرک صنعتی استان دارای واحد صنعتی فعال و بهره مند از گاز هستند؛ خاطر نشان کرد: هم اکنون 2 ناحیه صنعتی ایجرود و طارم و سه محور صنعتی ذاکر - بناب، روی و نورین نیز از گاز طبیعی استفاده می کنند.
مهندس عسگریان ابراز داشت: همچنین40 جایگاه CNG در استان وجود دارد که به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی اعلام کرد: شرکت گاز استان زنجان در حال حاضر به 309 هزار و 231 مشترک و مصرف کننده شامل 287 هزار و 233 مشترک خانگی، 20 هزار و 912 مشترک تجاری و یک هزار و 86 مشترک عمده و صنعتی خدمات ارائه می کند.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان: اختصاص 362 میلیارد تومان اعتبار با هدف تامین گاز روستاها و صنایع باقیمانده استان زنجان
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: بر اساس برنامه های در دست اجرا؛ با اختصاص ۳۶۲ میلیارد تومان اعتبار گاز رسانی در سال ۹۷؛ در صدد بهره مندی هر چه بیشتر گاز روستاها و صنایع استان زنجان هستیم
1397/02/25
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان اعلام کرد: اولویت شرکت ملی گاز، گازرسانی به 21 هزار واحد صنعتی
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: براساس برنامه های در دست اجرای این شرکت ۲۱ هزار واحد صنعتی کوچک و باقیمانده در کشور با ۱.۴ دهم میلیارد دلار سرمایه گذاری از گاز طبیعی برخوردار می شوند.
1397/02/25
با کاهش فرآیند پاسخگویی به 7 روز؛ گاز زنجان به عنوان بهترین دستگاه پاسخگو معرفی شد
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: طبق گزارش سیستمی از اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه های اجرایی استان؛ ابوالفضل عباسچیان؛ نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان در نامه ...
1397/02/25
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: ‌ترویج فرهنگ حیات قرآنی ‌بین خانواده‌ها و ارتقای سلامت سازمانی؛ مهمترین دستاورد مسابقات قرآن در گاز زنجان
مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ در آستانه ماه مبارک رمضان؛ برگزار شد.
1397/02/23
با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران انجام شد: مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان
مهندس موسی احمدلو به عنوان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان منصوب و جایگزین سید سعید عسگریان شد
1397/02/20
حرکت رو به رشد و پرشتاب گاز زنجان در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان برخورداری 85 درصد خانوارهای روستایی استان از گاز طبیعی با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری؛ برخورداری خانوارهای روستایی استان به بیش از ۸۵ درصد می رسد.
1397/02/20
رقابت 95 نفر از فرزندان کارکنان گاز زنجان در مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه
مرحله مقدماتی بیست و دومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ همزمان با اعیاد شعبانیه برگزار شد.
1397/02/11
مدیر عامل در نشست با کارگران گاز زنجان: از رفع دغدغه های شغلی تا رفاه زندگی؛ از حقوق کارگران حمایت می کنیم
همزمان با هفته کار و کارگر؛ مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشستی صمیمی با کارگران این شرکت؛ ضمن شنیدن درخواست ها و مشکلات مطرح شده؛ گفت: با بررسی درخواست ها و مشکلات مطروحه، تمام تلاش خود را برای رف ...
1397/02/11
s