چهار شنبه, 02 آبان,1397

شرکت فنی - خدماتی گاز زنجان برای نهمین سال متوالی رتبه برتر شورای اقامه نماز استان را کسب کرد

شرکت فنی - خدماتی گاز زنجان برای نهمین سال متوالی رتبه برتر شورای اقامه نماز استان را کسب کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ با انجام فعالیت های گسترده فرهنگی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز و در پی کسب نتیجه مطلوب در فعالیت های استانی و شهرستانی؛ گاز زنجان؛ لوح تقدیر ویژه ستاد اقامه نماز استان را دریافت کرد.
مدیر عامل و رئیس شورای اقـامه نمـاز شرکت گاز استـان زنجان،  با اعـلام این خبر، به نظارت و ارزیابی انجـام گرفتـه از فعالیت های دستگاه های اجرایی استان در حوزه نماز اشـاره کـرد و گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)؛ با بررسی مستندات ارسالی این شرکت در فرآیند ارزیابی عملکرد سال 95؛ بر اساس رای هیئت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز، گاز زنجان، با کسب 94 امتیاز، شایسته دریافت لوح تقدیر ویژه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و استاندار شد و از اقدامات و تلاشهای بی دریغ کارکنان خدوم شرکت گاز استان زنجان؛ قدردانی شد.
سید سعید عسگریان با اشاره به توجه ویژه گاز زنجان به دغدغه های فرهنگی و تلاش برای برداشتن گامی مثمر ثمر در این راستا؛ افزود: شورای اقـامه نمـاز این شرکت از سال 83 فعالیت های خود را آغاز و از سال 88 تا کنون برای نهمین سال متوالی؛ رتبه برتر شورای اقامه نماز استان را کسب کرده است.
وی با بیان اینکه مشارکت در برنامه‌های نماز جماعت تدوین شده، اقامه‌ نماز در 20 دقیقه به صورت جماعت، پاسخگویی به سئوالات همکاران و استفاده از کارشناسان و امامان جماعت، از جمله نمون برگهای خود ارزیابی برنامه‌ها و فعالیت‌های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز استان بوده است؛ افزود: حضور فعال مدیران و کارکنان در نماز، تعطیل کردن جلسات برای حضور اول وقت در نماز، سخنرانی دو بار در هفته‌ ای امام جماعت، ارسال پیامک و اطلاعیه از طریق اتوماسیون اداری به همه‌ی همکاران، ارائه جدول برنامه‌ی سالیانه، نظافت روزانه و تامین سرمایش و گرمایش محل نماز و نظرسنجی از همکاران؛ از دیگر موارد مورد ارزیابی هیئت اررزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان بوده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد سال 95 در زمینه فعالیت های مختلف فرهنگی –  قرآنی پرداخت و ابراز داشت: شورای اقامه نماز این شرکت با برگزاری جلسات منظم و مستمر در طول سال و مشارکت فعال کارکنان این شرکت در برنامه های مختلف فرهنگی، حضور فعال و مستمر در صفوف نماز جماعت، در کنار ایفای نقش ذاتی خدمات رسان خود به شهروندان؛ به دغدغه های فرهنگی خود می پردازد که این اقدامات مستمر در معرفی و تبیین رفتار و عملکرد صحیح کارکنان نقش مهمی ایفا می کند.
رئیس شورای اقامه نماز شرکت گاز استان زنجان تصریح داشت: با برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی بر اساس مناسبت های مختلف در طول سال، حضور فعال کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان در مسابقات سراسری قرآن و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران در صدد فراهم آوردن بستری مناسب برای ترویج بیش از پیش فرهنگ نماز و نماز خوانی هستیم.
مهندس عسگریان؛ راه اندازی شبکه ای فرهنگی با جمع آوری مجموعه ای غنی از نرم افزار های آموزش قرآن کریم که به آموزش غیر مستقیم می پردازد را به عنوان یکی از طرح های ارزشمند اجرا شده توسط شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد و گفت: در راستای تقویت فعالیتهای دینی و استعدادهای کارکنان؛ اقدام به ایجاد شبکه شده است.
وی با بیان اینکه توجه ویژه و پرداختن به مسائل فرهنگی، بلاخص نماز، کار ارزشمندی است که این اقدامات مستمر در معرفی و تبیین رفتار و عملکرد صحیح کارکنان نقش مهمی ایفا می کند؛ بر اقدامات صورت گرفته در ایجاد فضای مناسب، تقویت زیر ساخت ها اشاره کرد و ابراز داشت: متاسفانه تاخت و تازی گسترده بر کم رنگ کردن معنویت و اعتقادات خانواده ها صورت می گیرد که تنها راه مقابله با این تهاجمات خانمان سوز؛ توجه ویژه به امر نماز و تقویت باورهای دینی اقشار مختلف مردم است.
عسگریان با قدردانی از مشارکت فعال همکاران در برگزاری هر چه با شکوه تر نماز جماعت و فعالیت های فرهنگی؛ افزود: اجرای اقدامات مذهبی– فرهنگی به شیوه های مختلف؛ در راستای اهداف شورای اقامه نماز شرکت گاز استان زنجان در ترویج و توسعه فرهنگ نماز است. 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: مردم دقّت بیشتری کنند/ نصب صحیح شیلنگ بخاری و دودکش ها در بالا بردن ایمنی بخاری ها تاثیر بسزایی دارد
نادر رابطی تاکید کرد: وسایل گازسوز همانند سایر وسایل مشابه برای روشن شدن و سوختن مناسب؛ نیاز به هوا دارند و تنها راه ارتباطی آنها با فضای خارج از ساختمان؛ از طریق هواکش است.
1397/08/01
مدیر عامل گاز زنجان در دیدار با رئیس کل دادگستری استان: ممانعت معارضین؛ مشکل عمده در اجرای پروژه های گازرسانی در روستاها / تعامل بین دو دستگاه اجرایی تاثیر بسزایی در تسریع روند اجرای پروژه ها دارد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ در دیدار مدیر عامل و اعضای هیات مدیره گاز زنجان با رئیس کل دادگستری استان؛ مهندس احمدلو با ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی به شهرها و روستاهای استان؛ اعلام کر ...
1397/07/29
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان تشریح کرد: مردم از سلامت دودکش و اتصالات بخاری اطمینان حاصل کنند
نادر رابطی با اشاره به آغاز فصل سرما، در مورد رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از بروز گازگرفتگی اظهار کرد: مردم در هنگام نصب وسایل گازسوز باید نسبت به سلامت دودکش و شیلنگ گاز اطمینان حاصل کنند.
1397/07/23
در 6 ماه نخست امسال صورت گرفت: مصرف بیش از 543 میلیون متر مکعب گاز در نیروگاه های استان زنجان
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از مصرف بیش از ۵۴۳ میلیون متر مکعب گاز در نیروگاه های استان زنجان در ۶ ماه نخست سال ۹۷ خبر داد.
1397/07/22
با حضور رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان زنجان انجام شد؛ تمرین و تقویت عکس العمل کارکنان گاز زنجان با برگزاری مانور زلزله
خانم آذر ملک محمدی؛ ارائه آموزش و انجام پیگیری های لازم و مستمر را مهمترین عامل در ارتقاء سطح آمادگی کارکنان و کاهش خطرات احتمالی اعلام کرد.
1397/07/15
عزاداری و قرائت زیارت عاشورا همزمان با دهه اول محرم؛ بهانه ای برای عرض ارادت کارکنان گاز زنجان به پیشگاه حضرت امام حسین (ع) و 72 شهید کربلا
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان همزمان با آغاز ماه محرم الحرام و ایام عزاداری سالار شهیدان و سرور آزادگان عالم؛ حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، کارکنان این شرکت با سیاهپوش کردن در و دیوار، رخت عز ...
1397/07/08
در راستای ایمنی و نگهداری شبکه های گازرسانی انجام شد؛ نشت یابی 1 هزار و 355 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز زنجان در 5 ماهه امسال
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از نشت یابی ۱ هزار و ۳۵۵ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز توسط واحد بازرسی فنی این شرکت در ۵ ماهه سال ۹۷ خبر داد.
1397/06/27
در سال حمایت از کالای ایرانی؛ شرکت گاز ناحیه خرمدره زنجان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی، معرفی شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، در پی برگزاری جشنواره شهید رجایی سال ۹۷، فرماندار شهرستان خرمدره؛ با اهداء تندیس جشنواره و لوح تقدیر؛ گاز ناحیه خرمدره را به عنوان دستگاه برتر معرفی، از خدما ...
1397/06/27
s