سه شنبه, 01 خرداد,1397

شرکت فنی - خدماتی گاز زنجان برای نهمین سال متوالی رتبه برتر شورای اقامه نماز استان را کسب کرد

شرکت فنی - خدماتی گاز زنجان برای نهمین سال متوالی رتبه برتر شورای اقامه نماز استان را کسب کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ با انجام فعالیت های گسترده فرهنگی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز و در پی کسب نتیجه مطلوب در فعالیت های استانی و شهرستانی؛ گاز زنجان؛ لوح تقدیر ویژه ستاد اقامه نماز استان را دریافت کرد.
مدیر عامل و رئیس شورای اقـامه نمـاز شرکت گاز استـان زنجان،  با اعـلام این خبر، به نظارت و ارزیابی انجـام گرفتـه از فعالیت های دستگاه های اجرایی استان در حوزه نماز اشـاره کـرد و گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)؛ با بررسی مستندات ارسالی این شرکت در فرآیند ارزیابی عملکرد سال 95؛ بر اساس رای هیئت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز، گاز زنجان، با کسب 94 امتیاز، شایسته دریافت لوح تقدیر ویژه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و استاندار شد و از اقدامات و تلاشهای بی دریغ کارکنان خدوم شرکت گاز استان زنجان؛ قدردانی شد.
سید سعید عسگریان با اشاره به توجه ویژه گاز زنجان به دغدغه های فرهنگی و تلاش برای برداشتن گامی مثمر ثمر در این راستا؛ افزود: شورای اقـامه نمـاز این شرکت از سال 83 فعالیت های خود را آغاز و از سال 88 تا کنون برای نهمین سال متوالی؛ رتبه برتر شورای اقامه نماز استان را کسب کرده است.
وی با بیان اینکه مشارکت در برنامه‌های نماز جماعت تدوین شده، اقامه‌ نماز در 20 دقیقه به صورت جماعت، پاسخگویی به سئوالات همکاران و استفاده از کارشناسان و امامان جماعت، از جمله نمون برگهای خود ارزیابی برنامه‌ها و فعالیت‌های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز استان بوده است؛ افزود: حضور فعال مدیران و کارکنان در نماز، تعطیل کردن جلسات برای حضور اول وقت در نماز، سخنرانی دو بار در هفته‌ ای امام جماعت، ارسال پیامک و اطلاعیه از طریق اتوماسیون اداری به همه‌ی همکاران، ارائه جدول برنامه‌ی سالیانه، نظافت روزانه و تامین سرمایش و گرمایش محل نماز و نظرسنجی از همکاران؛ از دیگر موارد مورد ارزیابی هیئت اررزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان بوده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد سال 95 در زمینه فعالیت های مختلف فرهنگی –  قرآنی پرداخت و ابراز داشت: شورای اقامه نماز این شرکت با برگزاری جلسات منظم و مستمر در طول سال و مشارکت فعال کارکنان این شرکت در برنامه های مختلف فرهنگی، حضور فعال و مستمر در صفوف نماز جماعت، در کنار ایفای نقش ذاتی خدمات رسان خود به شهروندان؛ به دغدغه های فرهنگی خود می پردازد که این اقدامات مستمر در معرفی و تبیین رفتار و عملکرد صحیح کارکنان نقش مهمی ایفا می کند.
رئیس شورای اقامه نماز شرکت گاز استان زنجان تصریح داشت: با برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی بر اساس مناسبت های مختلف در طول سال، حضور فعال کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان در مسابقات سراسری قرآن و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران در صدد فراهم آوردن بستری مناسب برای ترویج بیش از پیش فرهنگ نماز و نماز خوانی هستیم.
مهندس عسگریان؛ راه اندازی شبکه ای فرهنگی با جمع آوری مجموعه ای غنی از نرم افزار های آموزش قرآن کریم که به آموزش غیر مستقیم می پردازد را به عنوان یکی از طرح های ارزشمند اجرا شده توسط شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد و گفت: در راستای تقویت فعالیتهای دینی و استعدادهای کارکنان؛ اقدام به ایجاد شبکه شده است.
وی با بیان اینکه توجه ویژه و پرداختن به مسائل فرهنگی، بلاخص نماز، کار ارزشمندی است که این اقدامات مستمر در معرفی و تبیین رفتار و عملکرد صحیح کارکنان نقش مهمی ایفا می کند؛ بر اقدامات صورت گرفته در ایجاد فضای مناسب، تقویت زیر ساخت ها اشاره کرد و ابراز داشت: متاسفانه تاخت و تازی گسترده بر کم رنگ کردن معنویت و اعتقادات خانواده ها صورت می گیرد که تنها راه مقابله با این تهاجمات خانمان سوز؛ توجه ویژه به امر نماز و تقویت باورهای دینی اقشار مختلف مردم است.
عسگریان با قدردانی از مشارکت فعال همکاران در برگزاری هر چه با شکوه تر نماز جماعت و فعالیت های فرهنگی؛ افزود: اجرای اقدامات مذهبی– فرهنگی به شیوه های مختلف؛ در راستای اهداف شورای اقامه نماز شرکت گاز استان زنجان در ترویج و توسعه فرهنگ نماز است. 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان: اختصاص 362 میلیارد تومان اعتبار با هدف تامین گاز روستاها و صنایع باقیمانده استان زنجان
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: بر اساس برنامه های در دست اجرا؛ با اختصاص ۳۶۲ میلیارد تومان اعتبار گاز رسانی در سال ۹۷؛ در صدد بهره مندی هر چه بیشتر گاز روستاها و صنایع استان زنجان هستیم
1397/02/25
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان اعلام کرد: اولویت شرکت ملی گاز، گازرسانی به 21 هزار واحد صنعتی
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: براساس برنامه های در دست اجرای این شرکت ۲۱ هزار واحد صنعتی کوچک و باقیمانده در کشور با ۱.۴ دهم میلیارد دلار سرمایه گذاری از گاز طبیعی برخوردار می شوند.
1397/02/25
با کاهش فرآیند پاسخگویی به 7 روز؛ گاز زنجان به عنوان بهترین دستگاه پاسخگو معرفی شد
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: طبق گزارش سیستمی از اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه های اجرایی استان؛ ابوالفضل عباسچیان؛ نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان در نامه ...
1397/02/25
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: ‌ترویج فرهنگ حیات قرآنی ‌بین خانواده‌ها و ارتقای سلامت سازمانی؛ مهمترین دستاورد مسابقات قرآن در گاز زنجان
مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ در آستانه ماه مبارک رمضان؛ برگزار شد.
1397/02/23
با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران انجام شد: مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان
مهندس موسی احمدلو به عنوان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان منصوب و جایگزین سید سعید عسگریان شد
1397/02/20
حرکت رو به رشد و پرشتاب گاز زنجان در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان برخورداری 85 درصد خانوارهای روستایی استان از گاز طبیعی با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری؛ برخورداری خانوارهای روستایی استان به بیش از ۸۵ درصد می رسد.
1397/02/20
رقابت 95 نفر از فرزندان کارکنان گاز زنجان در مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه
مرحله مقدماتی بیست و دومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ همزمان با اعیاد شعبانیه برگزار شد.
1397/02/11
مدیر عامل در نشست با کارگران گاز زنجان: از رفع دغدغه های شغلی تا رفاه زندگی؛ از حقوق کارگران حمایت می کنیم
همزمان با هفته کار و کارگر؛ مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشستی صمیمی با کارگران این شرکت؛ ضمن شنیدن درخواست ها و مشکلات مطرح شده؛ گفت: با بررسی درخواست ها و مشکلات مطروحه، تمام تلاش خود را برای رف ...
1397/02/11
s