سه شنبه, 30 بهمن,1397

شرکت فنی - خدماتی گاز زنجان برای نهمین سال متوالی رتبه برتر شورای اقامه نماز استان را کسب کرد

شرکت فنی - خدماتی گاز زنجان برای نهمین سال متوالی رتبه برتر شورای اقامه نماز استان را کسب کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ با انجام فعالیت های گسترده فرهنگی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز و در پی کسب نتیجه مطلوب در فعالیت های استانی و شهرستانی؛ گاز زنجان؛ لوح تقدیر ویژه ستاد اقامه نماز استان را دریافت کرد.
مدیر عامل و رئیس شورای اقـامه نمـاز شرکت گاز استـان زنجان،  با اعـلام این خبر، به نظارت و ارزیابی انجـام گرفتـه از فعالیت های دستگاه های اجرایی استان در حوزه نماز اشـاره کـرد و گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)؛ با بررسی مستندات ارسالی این شرکت در فرآیند ارزیابی عملکرد سال 95؛ بر اساس رای هیئت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز، گاز زنجان، با کسب 94 امتیاز، شایسته دریافت لوح تقدیر ویژه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و استاندار شد و از اقدامات و تلاشهای بی دریغ کارکنان خدوم شرکت گاز استان زنجان؛ قدردانی شد.
سید سعید عسگریان با اشاره به توجه ویژه گاز زنجان به دغدغه های فرهنگی و تلاش برای برداشتن گامی مثمر ثمر در این راستا؛ افزود: شورای اقـامه نمـاز این شرکت از سال 83 فعالیت های خود را آغاز و از سال 88 تا کنون برای نهمین سال متوالی؛ رتبه برتر شورای اقامه نماز استان را کسب کرده است.
وی با بیان اینکه مشارکت در برنامه‌های نماز جماعت تدوین شده، اقامه‌ نماز در 20 دقیقه به صورت جماعت، پاسخگویی به سئوالات همکاران و استفاده از کارشناسان و امامان جماعت، از جمله نمون برگهای خود ارزیابی برنامه‌ها و فعالیت‌های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز استان بوده است؛ افزود: حضور فعال مدیران و کارکنان در نماز، تعطیل کردن جلسات برای حضور اول وقت در نماز، سخنرانی دو بار در هفته‌ ای امام جماعت، ارسال پیامک و اطلاعیه از طریق اتوماسیون اداری به همه‌ی همکاران، ارائه جدول برنامه‌ی سالیانه، نظافت روزانه و تامین سرمایش و گرمایش محل نماز و نظرسنجی از همکاران؛ از دیگر موارد مورد ارزیابی هیئت اررزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان بوده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد سال 95 در زمینه فعالیت های مختلف فرهنگی –  قرآنی پرداخت و ابراز داشت: شورای اقامه نماز این شرکت با برگزاری جلسات منظم و مستمر در طول سال و مشارکت فعال کارکنان این شرکت در برنامه های مختلف فرهنگی، حضور فعال و مستمر در صفوف نماز جماعت، در کنار ایفای نقش ذاتی خدمات رسان خود به شهروندان؛ به دغدغه های فرهنگی خود می پردازد که این اقدامات مستمر در معرفی و تبیین رفتار و عملکرد صحیح کارکنان نقش مهمی ایفا می کند.
رئیس شورای اقامه نماز شرکت گاز استان زنجان تصریح داشت: با برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی بر اساس مناسبت های مختلف در طول سال، حضور فعال کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان در مسابقات سراسری قرآن و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران در صدد فراهم آوردن بستری مناسب برای ترویج بیش از پیش فرهنگ نماز و نماز خوانی هستیم.
مهندس عسگریان؛ راه اندازی شبکه ای فرهنگی با جمع آوری مجموعه ای غنی از نرم افزار های آموزش قرآن کریم که به آموزش غیر مستقیم می پردازد را به عنوان یکی از طرح های ارزشمند اجرا شده توسط شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد و گفت: در راستای تقویت فعالیتهای دینی و استعدادهای کارکنان؛ اقدام به ایجاد شبکه شده است.
وی با بیان اینکه توجه ویژه و پرداختن به مسائل فرهنگی، بلاخص نماز، کار ارزشمندی است که این اقدامات مستمر در معرفی و تبیین رفتار و عملکرد صحیح کارکنان نقش مهمی ایفا می کند؛ بر اقدامات صورت گرفته در ایجاد فضای مناسب، تقویت زیر ساخت ها اشاره کرد و ابراز داشت: متاسفانه تاخت و تازی گسترده بر کم رنگ کردن معنویت و اعتقادات خانواده ها صورت می گیرد که تنها راه مقابله با این تهاجمات خانمان سوز؛ توجه ویژه به امر نماز و تقویت باورهای دینی اقشار مختلف مردم است.
عسگریان با قدردانی از مشارکت فعال همکاران در برگزاری هر چه با شکوه تر نماز جماعت و فعالیت های فرهنگی؛ افزود: اجرای اقدامات مذهبی– فرهنگی به شیوه های مختلف؛ در راستای اهداف شورای اقامه نماز شرکت گاز استان زنجان در ترویج و توسعه فرهنگ نماز است. 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
در پی انجام خدمات گازرسانی به روستاهای شهرستان ایجرود؛ نماینده مردم شهرستان های ایجرود و ماهنشان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان از خدمات گاز زنجان تقدیر کرد
با انجام فعالیت های گسترده گازرسانی و بهره مندی ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۵ درصد جمعیت روستایی شهرستان ایجرود از نعمت گاز طبیعی؛ دکتر سید مرتضی خاتمی؛ از خدمات ارزشمند گاز زنجان در راستای افزایش رفاه اجت ...
1397/11/21
بیانیه 22 بهمن
کارکنان شرکت گاز استان زنجان با انتشار بیانیه‌ایی همگام با ملت شهید پرور و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافته و با آرمانهای امام راحل (ره) و شهیدان انقلاب تجدید پیمان می کنند.
1397/11/21
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر؛ ۳۵ طرح گازرسانی روستایی در زنجان افتتاح ‌شد
روستای نکتوی شهرستان ایجرود در هفتمین روز از دهه مبارک فجر؛ میزبان استاندار، امام جمعه، فرماندار، مدیر عامل شرکت گاز و برخی مدیران اجرایی استان شد تا با افتتاح طرح گازرسانی در این روستا و افتتاح همزما ...
1397/11/17
با افتتاح طرح های گازرسانی در دهه فجر امسال؛ 540 روستای استان زنجان از نعمت گاز بهره مند هستند
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با افتتاح ۳۵ طرح گازرسانی روستایی در دهه فجر امسال؛ شمار روستاهای بهره مند استان به ۵۴۰ روستا رسید.
1397/11/16
همزمان با دهه مبارک فجر؛ ارائه دستاوردهای چهل ساله شرکت گاز استان زنجان در نمایشگاه «شکوه چهل سالگی»
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ گاز زنجان همگام با دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و انقلاب اسلامی استان؛ دستاوردهای چهل ساله خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.
1397/11/16
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: توزیع بیش از 8 هزار اقلام فرهنگی در نمایشگاه شکوه چهل سالگی
گاز زنجان با توزیع اقلام فرهنگی متنوع در نمایشگاه شکوه چهل سالگی؛ گامی دیگر در اطلاع رسانی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی بر می دارد.
1397/11/16
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان خطاب به اصحاب رسانه: اتصال21 شهر و 540 روستای استان به شبکه گاز کشور/ تا پایان برنامه ششم توسعه؛ برای دستیابی به بهره مندی 95 درصدی خانوار روستایی استان گام بر می داریم
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در آستانه دهه مباکر فجر؛ مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: به برکت انقلاب اسلامی؛ ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۶/۸۲ درصد جمع ...
1397/11/13
مدیر عامل گاز زنجان در جمع اصحاب رسانه استان اعلام کرد: کیمیای گاز؛ خانه های 329 هزار و 472 مشترک گاز زنجانی را گرم کرده است
مهندس احمدلو در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اعلام این خبر گفت: این شرکت در حال حاضر به ۳۰۶ هزار و ۱۱۳ مشترک خانگی، ۲۲ هزار و ۱۹۸ مشترک تجاری و یک هزار و ۱۶ ...
1397/11/08
s