دوشنبه, 04 تیر,1397

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: مصرف گاز استان زنجان در 11 ماه امسال به 2 میلیارد و 228 میلیون متر مکعب رسید

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: مصرف گاز استان زنجان در 11 ماه امسال به 2 میلیارد و 228 میلیون متر مکعب رسید

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مهندس عسگریان با اعلام اینکه در 11 ماه امسال یک میلیارد و 420 میلیون متر مکعب گاز در بخش های خانگی، تجاری و صنعتی مصرف شده است؛ گفت: با احتساب 808 میلیون متر مکعب گاز در بخش نیروگاه سلطانیه، CNG ها و تلمبه خانه ها، میزان مصرف گاز استان در 11 ماه گذشته به 2 میلیارد و 228 میلیون متر مکعب رسیده است.
وی افزود: سال گذشته در همین بازه زمانی یک میلیارد و 972 میلیون متر مکعب گاز در استان زنجان مصرف شده است که رقم امسال،13 درصد افزایش داشته است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان اظهار کرد: در 11 ماه امسال به طور میانگین روزانه 2 میلیون 585 هزار متر مکعب گاز در بخش خانگی ،تجاری و یک میلیون و 718 هزار متر مکعب گاز در بخش صنعتی، مصرف شده است.
به گفته عسگریان؛ میانگین روزانه حجم مصرف گاز در بخش های مختلف سال گذشته در مجموع 6 میلیون متر مکعب بود که این رقم در 11 ماه امسال به 6 میلیون و  600 هزارمتر معکب رسیده است.
وی سرانه مصرف زنجانی ها را سالانه 3 هزار متر مکعب محاسبه کرد و گفت: میانگین ماهانه استفاده از گاز در فصول سرد به 700 الی 800 مترمکعب و در فصول گرم بین 20 تا 50 مترمکعب محاسبه شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه به مصرف گاز استان زنجان در سال 95 اشاره و خاطر نشان کرد: مصرف خانگی 780 میلیون متر مکعب، مصرف تجاری 279 ملیون مترمکعب و صنعتی یک هزار و 50 میلیون متر مکعب بوده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، در رابطه با مشترکان بدهکار، یادآور شد: این شرکت در تلاش است که با مذاکرات و تعامل مانع افزایش بدهی و یا قطعی گاز به دلیل بدهی شود ولی در حال حاضر این شرکت 90 میلیارد تومان مطالبات معوق دارد که 26 میلیارد تومان آن مربوط به بخش خانگی است.
عسگریان با تاکید بر اینکه در راستای پایداری و تامین انرژی مشترکین محترم؛ حداکثر تعامل را با مردم و صنایع استان داریم، گفت: از مردم تقاضا داریم بدهی گاز بهاء مصرفی خود را به این شرکت پرداخت‌ کنند.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مدیر عامل گاز زنجان در بازدید از روند اجرای طرح های گاز رسانی به شهرستان خدابنده زنجان: درصد بهره مندی خانوار روستایی خدابنده از گاز طبیعی به 95.4 درصد می رسد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره این شرکت در سفری یک روزه از طرح های در دست اجرای شهرستان خدابنده بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت طرح های گاز رسانی به روستاها، ...
1397/04/04
تبریک مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
مهندس احمدلو مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در پیامی؛ فرا رسیدن عید سعید فطر و آغاز ماه شوال را به کارکنان ساعی و تلاشگر گاز زنجان تبریک گفت.
1397/03/23
بهره مندی یک هزار و 112 واحد صنعتی استان زنجان از نعمت گاز طبیعی
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در حـال حـاضر یک هـزار و ۱۱۲ واحـد صنعتی در استان از نعمت گاز بهره مند هستند.
1397/03/08
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان: اختصاص 362 میلیارد تومان اعتبار با هدف تامین گاز روستاها و صنایع باقیمانده استان زنجان
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: بر اساس برنامه های در دست اجرا؛ با اختصاص ۳۶۲ میلیارد تومان اعتبار گاز رسانی در سال ۹۷؛ در صدد بهره مندی هر چه بیشتر گاز روستاها و صنایع استان زنجان هستیم
1397/02/25
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان اعلام کرد: اولویت شرکت ملی گاز، گازرسانی به 21 هزار واحد صنعتی
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: براساس برنامه های در دست اجرای این شرکت ۲۱ هزار واحد صنعتی کوچک و باقیمانده در کشور با ۱.۴ دهم میلیارد دلار سرمایه گذاری از گاز طبیعی برخوردار می شوند.
1397/02/25
با کاهش فرآیند پاسخگویی به 7 روز؛ گاز زنجان به عنوان بهترین دستگاه پاسخگو معرفی شد
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: طبق گزارش سیستمی از اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه های اجرایی استان؛ ابوالفضل عباسچیان؛ نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان در نامه ...
1397/02/25
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: ‌ترویج فرهنگ حیات قرآنی ‌بین خانواده‌ها و ارتقای سلامت سازمانی؛ مهمترین دستاورد مسابقات قرآن در گاز زنجان
مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ در آستانه ماه مبارک رمضان؛ برگزار شد.
1397/02/23
با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران انجام شد: مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان
مهندس موسی احمدلو به عنوان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان منصوب و جایگزین سید سعید عسگریان شد
1397/02/20
s