دوشنبه, 04 تیر,1397

نشان تعهد به تعالی، در نخستین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران به گاز زنجان اهدا شد

نشان تعهد به تعالی، در نخستین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران به گاز زنجان اهدا شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ نشان "تعهد به تعالی سازمانی" به همراه تندیس و لوح تقدیر از سوی دبیرخانه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز؛ به مهندس عسگریان، مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اهدا شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با تبریک این موفقیت ارزشمند به مدیران و کارکنان تلاشگر این شرکت، گفت: این نشان پس از بررسی مستندات و ارزیابی های صورت گرفته توسط گروه ارزیابی متشکل از ارزیابان مستقل و ارزیابان داخلی به گاز زنجان تعلق یافت.
سید سعید عسگریان با بیان اینکه شرکت گاز استان زنجان در راستای اجرای ماموریت و همچنین اهداف بلند مدت خود به منظور رسیدن به چشم انداز تعیین شده در طول سال های گذشته، گامهای موثر و بلندی را برداشته است؛ افزود: استقرار و اجرای سیستم های مختلف بهبود کیفیت و عملکرد سازمانی، یکی از مهمترین این اقدامات است.
وی با اشاره به دریافت گواهینامه ISO9001 در سال 1383توسط گاز زنجان، ابراز داشت: پس از آن با استقرار سیستم هایOHSAS18001:2007 , ISO14001:2004 , HSE-MS, ISO10002:2014, ISO 50001:2011  در پنج سال گذشته، تلاش کرده ایم تا بتوانیم در مسیر تعالی سازمانی گامهای موثرتری برداریم.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه با اشاره به اینکه در سال 1396 نیز طبق گروه بندی اعلام شده توسط شرکت ملی گاز ایران، گاز استان زنجان در گروه  "ج"  شرکت های گاز استانی تحت ارزیابی قرار گرفت؛ اظهار کرد:  با تکمیل پرسشنامه 55 سوالی که بر اساس خود اظهاری صورت می پذیرد، مورد ارزیابی دبیرخانه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز قرار گرفته و با کمک خداوند متعال، تندیس گواهی تعهد به تعالی سازمان را از معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، مهندس عراقی دریافت کردیم.
مهندس عسگریان همچنین در مورد برنامـه های این شرکت در پیاده سازی مـدل EFQM در آینده، تصریـح داشت: شرکت گـاز استــان زنجـان هم اکنون با انجـام اقـدامـاتـی نظیر بروزرسـانـی IMS به جـدیدترین نمـونه آن ( 2015 )، استقرار مدیریت استراتژیک و سایراقدامات همسو در این خصوص برای سال پیش رو برنامه ریزی و در حال حرکت است.
وی افزود: طبق گروه بندی که توسط شرکت ملی گاز برای شرکت های گاز استانی مشخص می شود؛ در سال 97 نیز با تمام توان در این جشنواره ملی شرکت کرده و توانمندی خود را با افتخار به نمایش خواهیم گذاشت.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مدیر عامل گاز زنجان در بازدید از روند اجرای طرح های گاز رسانی به شهرستان خدابنده زنجان: درصد بهره مندی خانوار روستایی خدابنده از گاز طبیعی به 95.4 درصد می رسد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره این شرکت در سفری یک روزه از طرح های در دست اجرای شهرستان خدابنده بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت طرح های گاز رسانی به روستاها، ...
1397/04/04
تبریک مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
مهندس احمدلو مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در پیامی؛ فرا رسیدن عید سعید فطر و آغاز ماه شوال را به کارکنان ساعی و تلاشگر گاز زنجان تبریک گفت.
1397/03/23
بهره مندی یک هزار و 112 واحد صنعتی استان زنجان از نعمت گاز طبیعی
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در حـال حـاضر یک هـزار و ۱۱۲ واحـد صنعتی در استان از نعمت گاز بهره مند هستند.
1397/03/08
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان: اختصاص 362 میلیارد تومان اعتبار با هدف تامین گاز روستاها و صنایع باقیمانده استان زنجان
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: بر اساس برنامه های در دست اجرا؛ با اختصاص ۳۶۲ میلیارد تومان اعتبار گاز رسانی در سال ۹۷؛ در صدد بهره مندی هر چه بیشتر گاز روستاها و صنایع استان زنجان هستیم
1397/02/25
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان اعلام کرد: اولویت شرکت ملی گاز، گازرسانی به 21 هزار واحد صنعتی
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: براساس برنامه های در دست اجرای این شرکت ۲۱ هزار واحد صنعتی کوچک و باقیمانده در کشور با ۱.۴ دهم میلیارد دلار سرمایه گذاری از گاز طبیعی برخوردار می شوند.
1397/02/25
با کاهش فرآیند پاسخگویی به 7 روز؛ گاز زنجان به عنوان بهترین دستگاه پاسخگو معرفی شد
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: طبق گزارش سیستمی از اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه های اجرایی استان؛ ابوالفضل عباسچیان؛ نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان در نامه ...
1397/02/25
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: ‌ترویج فرهنگ حیات قرآنی ‌بین خانواده‌ها و ارتقای سلامت سازمانی؛ مهمترین دستاورد مسابقات قرآن در گاز زنجان
مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ در آستانه ماه مبارک رمضان؛ برگزار شد.
1397/02/23
با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران انجام شد: مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان
مهندس موسی احمدلو به عنوان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان منصوب و جایگزین سید سعید عسگریان شد
1397/02/20
s