سه شنبه, 01 خرداد,1397

مدیر عامل در نشست با کارگران گاز زنجان: از رفع دغدغه های شغلی تا رفاه زندگی؛ از حقوق کارگران حمایت می کنیم

مدیر عامل در نشست با کارگران گاز زنجان: از رفع دغدغه های شغلی تا رفاه زندگی؛ از حقوق کارگران حمایت می کنیم

همزمان با هفته کار و کارگر؛ مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشستی صمیمی با کارگران این شرکت؛ ضمن شنیدن درخواست ها و مشکلات مطرح شده؛ گفت: با بررسی درخواست ها و مشکلات مطروحه، تمام تلاش خود را برای رفع دغدغه های شغلی نیروهای خدوم و تلاشگرِ کارگریِ گاز زنجان به کار می بریم.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ در نشست صمیمی مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و جمعی دیگر از مسئولان گاز زنجان با کارگران شاغل در این شرکت؛ مهندس احمدلو؛ با تبریک اعیاد مبارک شعبانیه و روزکارگر؛ روز جهانی کار و کارگر را فرصتی مغتنم برای پاسداشت و تجلیل از خدمات جامعه کارگری عنوان و با قدردانی از زحمات همکاران خدوم؛ افزود: با توجه به اینکه بخش اعظمی از نیروی انسانی شاغل در شرکت گاز استان زنجان را همکاران کارگری تشکیل می دهند؛ بخش عمده ای از فعالیت ها و اقدمات این شرکت نیز توسط شما عزیزان انجام می شود.
وی ابراز داشت: زحمات ارزشمند شما عزیزان که اغلب هم جوان هستید؛ همگام با مدیران و مسئولان این شرکت؛ نشان دهنده تاثیرگذاری اقدامات ارزشمند شما در رسیدن به اهداف عالیه گاز زنجان است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه سیاست کلی دولت؛ واگذاری و برون سپاری کارها است؛ تصریح داشت: بر حسن اجرای قرارداد پیمانهای حجمی همچون کنتورخوان ها و گازبانها؛ نظارت دقیقی صورت می گیرد تا کارگران شاغل به موقع حقوق خود را دریافت کنند.
مهندس احمدلو با بیان اینکه کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند و امروز به نیروی کارآمد و خلاق قشر کارگری نیاز داریم؛ افزود: با برگزاری این نشست تلاش کرده ایم پای صحبت ها، دغدغه ها و مشکلات شما عزیزان نشسته و با توجه به اختیارات محدود استان؛ در حدتوان  با پاسخگویی به سئوالات مطرح شده؛ پیگیر امورات درخواستی باشیم.
وی با اعلام اینکه توجه به آموزش کارکنان، اعطای وام و تلاش برای فراهم کردن تسهیلات رفاهی عضویت در صندوق قرض الحسنه کارکنان، حضور در مسابقات فرهنگی، عضویت در تعاونی مسکن، اردوهای زیارتی و سیاحتی و امور ورزشی از جمله اقدماتی است که در راستای تکریم کارکنان صورت می گیرد؛ اظهار کرد: تلاش می کنیم با برگزاری چنین نشست ها و ارتباط نزدیکتر با کارکنان؛ در جهت مرتفع نمودن مسائل و مشکلات گام برداریم.
در ابتدای این نشست، امامعلی یوسفی راد نماینده کارگران قرار داد مستقیم  شرکت گاز استان زنجان نیز با تبریک هفته کار و کارگر و قدردانی از حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره؛ به مشکلات کارگران در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و امنیت عمومی اشاره و خواستار توجه به تکریم در حوزه رفتار سازمانی و سلامت روحی و روانی و شغلی کارکنان؛ به عنوان سرمایه اصلی هر سازمان شد.
گفتنی است؛ توجه به معیشت و وضعیت بیمه تکمیلی، امنیت شغلی، حقوق مادی و معنوی، آموزش تخصصی و توانمندسازی کارکنان به عنوان مهم ترین سرمایه هر سازمان؛ از جمله مهم ترین درخواست های کارگران شاغل در شرکت گاز استان زنجان بود که در این نشست توسط برخی از همکاران مطرح و دستور پیگیری و رسیدگی  قانونی داده شد. 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان: اختصاص 362 میلیارد تومان اعتبار با هدف تامین گاز روستاها و صنایع باقیمانده استان زنجان
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: بر اساس برنامه های در دست اجرا؛ با اختصاص ۳۶۲ میلیارد تومان اعتبار گاز رسانی در سال ۹۷؛ در صدد بهره مندی هر چه بیشتر گاز روستاها و صنایع استان زنجان هستیم
1397/02/25
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان اعلام کرد: اولویت شرکت ملی گاز، گازرسانی به 21 هزار واحد صنعتی
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: براساس برنامه های در دست اجرای این شرکت ۲۱ هزار واحد صنعتی کوچک و باقیمانده در کشور با ۱.۴ دهم میلیارد دلار سرمایه گذاری از گاز طبیعی برخوردار می شوند.
1397/02/25
با کاهش فرآیند پاسخگویی به 7 روز؛ گاز زنجان به عنوان بهترین دستگاه پاسخگو معرفی شد
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: طبق گزارش سیستمی از اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه های اجرایی استان؛ ابوالفضل عباسچیان؛ نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان در نامه ...
1397/02/25
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: ‌ترویج فرهنگ حیات قرآنی ‌بین خانواده‌ها و ارتقای سلامت سازمانی؛ مهمترین دستاورد مسابقات قرآن در گاز زنجان
مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ در آستانه ماه مبارک رمضان؛ برگزار شد.
1397/02/23
با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران انجام شد: مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان
مهندس موسی احمدلو به عنوان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان منصوب و جایگزین سید سعید عسگریان شد
1397/02/20
حرکت رو به رشد و پرشتاب گاز زنجان در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان برخورداری 85 درصد خانوارهای روستایی استان از گاز طبیعی با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری؛ برخورداری خانوارهای روستایی استان به بیش از ۸۵ درصد می رسد.
1397/02/20
رقابت 95 نفر از فرزندان کارکنان گاز زنجان در مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه
مرحله مقدماتی بیست و دومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ همزمان با اعیاد شعبانیه برگزار شد.
1397/02/11
مدیر عامل در نشست با کارگران گاز زنجان: از رفع دغدغه های شغلی تا رفاه زندگی؛ از حقوق کارگران حمایت می کنیم
همزمان با هفته کار و کارگر؛ مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشستی صمیمی با کارگران این شرکت؛ ضمن شنیدن درخواست ها و مشکلات مطرح شده؛ گفت: با بررسی درخواست ها و مشکلات مطروحه، تمام تلاش خود را برای رف ...
1397/02/11
s