چهار شنبه, 02 آبان,1397

مدیر عامل در نشست با کارگران گاز زنجان: از رفع دغدغه های شغلی تا رفاه زندگی؛ از حقوق کارگران حمایت می کنیم

مدیر عامل در نشست با کارگران گاز زنجان: از رفع دغدغه های شغلی تا رفاه زندگی؛ از حقوق کارگران حمایت می کنیم

همزمان با هفته کار و کارگر؛ مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشستی صمیمی با کارگران این شرکت؛ ضمن شنیدن درخواست ها و مشکلات مطرح شده؛ گفت: با بررسی درخواست ها و مشکلات مطروحه، تمام تلاش خود را برای رفع دغدغه های شغلی نیروهای خدوم و تلاشگرِ کارگریِ گاز زنجان به کار می بریم.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ در نشست صمیمی مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و جمعی دیگر از مسئولان گاز زنجان با کارگران شاغل در این شرکت؛ مهندس احمدلو؛ با تبریک اعیاد مبارک شعبانیه و روزکارگر؛ روز جهانی کار و کارگر را فرصتی مغتنم برای پاسداشت و تجلیل از خدمات جامعه کارگری عنوان و با قدردانی از زحمات همکاران خدوم؛ افزود: با توجه به اینکه بخش اعظمی از نیروی انسانی شاغل در شرکت گاز استان زنجان را همکاران کارگری تشکیل می دهند؛ بخش عمده ای از فعالیت ها و اقدمات این شرکت نیز توسط شما عزیزان انجام می شود.
وی ابراز داشت: زحمات ارزشمند شما عزیزان که اغلب هم جوان هستید؛ همگام با مدیران و مسئولان این شرکت؛ نشان دهنده تاثیرگذاری اقدامات ارزشمند شما در رسیدن به اهداف عالیه گاز زنجان است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه سیاست کلی دولت؛ واگذاری و برون سپاری کارها است؛ تصریح داشت: بر حسن اجرای قرارداد پیمانهای حجمی همچون کنتورخوان ها و گازبانها؛ نظارت دقیقی صورت می گیرد تا کارگران شاغل به موقع حقوق خود را دریافت کنند.
مهندس احمدلو با بیان اینکه کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند و امروز به نیروی کارآمد و خلاق قشر کارگری نیاز داریم؛ افزود: با برگزاری این نشست تلاش کرده ایم پای صحبت ها، دغدغه ها و مشکلات شما عزیزان نشسته و با توجه به اختیارات محدود استان؛ در حدتوان  با پاسخگویی به سئوالات مطرح شده؛ پیگیر امورات درخواستی باشیم.
وی با اعلام اینکه توجه به آموزش کارکنان، اعطای وام و تلاش برای فراهم کردن تسهیلات رفاهی عضویت در صندوق قرض الحسنه کارکنان، حضور در مسابقات فرهنگی، عضویت در تعاونی مسکن، اردوهای زیارتی و سیاحتی و امور ورزشی از جمله اقدماتی است که در راستای تکریم کارکنان صورت می گیرد؛ اظهار کرد: تلاش می کنیم با برگزاری چنین نشست ها و ارتباط نزدیکتر با کارکنان؛ در جهت مرتفع نمودن مسائل و مشکلات گام برداریم.
در ابتدای این نشست، امامعلی یوسفی راد نماینده کارگران قرار داد مستقیم  شرکت گاز استان زنجان نیز با تبریک هفته کار و کارگر و قدردانی از حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره؛ به مشکلات کارگران در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و امنیت عمومی اشاره و خواستار توجه به تکریم در حوزه رفتار سازمانی و سلامت روحی و روانی و شغلی کارکنان؛ به عنوان سرمایه اصلی هر سازمان شد.
گفتنی است؛ توجه به معیشت و وضعیت بیمه تکمیلی، امنیت شغلی، حقوق مادی و معنوی، آموزش تخصصی و توانمندسازی کارکنان به عنوان مهم ترین سرمایه هر سازمان؛ از جمله مهم ترین درخواست های کارگران شاغل در شرکت گاز استان زنجان بود که در این نشست توسط برخی از همکاران مطرح و دستور پیگیری و رسیدگی  قانونی داده شد. 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: مردم دقّت بیشتری کنند/ نصب صحیح شیلنگ بخاری و دودکش ها در بالا بردن ایمنی بخاری ها تاثیر بسزایی دارد
نادر رابطی تاکید کرد: وسایل گازسوز همانند سایر وسایل مشابه برای روشن شدن و سوختن مناسب؛ نیاز به هوا دارند و تنها راه ارتباطی آنها با فضای خارج از ساختمان؛ از طریق هواکش است.
1397/08/01
مدیر عامل گاز زنجان در دیدار با رئیس کل دادگستری استان: ممانعت معارضین؛ مشکل عمده در اجرای پروژه های گازرسانی در روستاها / تعامل بین دو دستگاه اجرایی تاثیر بسزایی در تسریع روند اجرای پروژه ها دارد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ در دیدار مدیر عامل و اعضای هیات مدیره گاز زنجان با رئیس کل دادگستری استان؛ مهندس احمدلو با ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی به شهرها و روستاهای استان؛ اعلام کر ...
1397/07/29
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان تشریح کرد: مردم از سلامت دودکش و اتصالات بخاری اطمینان حاصل کنند
نادر رابطی با اشاره به آغاز فصل سرما، در مورد رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از بروز گازگرفتگی اظهار کرد: مردم در هنگام نصب وسایل گازسوز باید نسبت به سلامت دودکش و شیلنگ گاز اطمینان حاصل کنند.
1397/07/23
در 6 ماه نخست امسال صورت گرفت: مصرف بیش از 543 میلیون متر مکعب گاز در نیروگاه های استان زنجان
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از مصرف بیش از ۵۴۳ میلیون متر مکعب گاز در نیروگاه های استان زنجان در ۶ ماه نخست سال ۹۷ خبر داد.
1397/07/22
با حضور رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان زنجان انجام شد؛ تمرین و تقویت عکس العمل کارکنان گاز زنجان با برگزاری مانور زلزله
خانم آذر ملک محمدی؛ ارائه آموزش و انجام پیگیری های لازم و مستمر را مهمترین عامل در ارتقاء سطح آمادگی کارکنان و کاهش خطرات احتمالی اعلام کرد.
1397/07/15
عزاداری و قرائت زیارت عاشورا همزمان با دهه اول محرم؛ بهانه ای برای عرض ارادت کارکنان گاز زنجان به پیشگاه حضرت امام حسین (ع) و 72 شهید کربلا
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان همزمان با آغاز ماه محرم الحرام و ایام عزاداری سالار شهیدان و سرور آزادگان عالم؛ حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، کارکنان این شرکت با سیاهپوش کردن در و دیوار، رخت عز ...
1397/07/08
در راستای ایمنی و نگهداری شبکه های گازرسانی انجام شد؛ نشت یابی 1 هزار و 355 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز زنجان در 5 ماهه امسال
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از نشت یابی ۱ هزار و ۳۵۵ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز توسط واحد بازرسی فنی این شرکت در ۵ ماهه سال ۹۷ خبر داد.
1397/06/27
در سال حمایت از کالای ایرانی؛ شرکت گاز ناحیه خرمدره زنجان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی، معرفی شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، در پی برگزاری جشنواره شهید رجایی سال ۹۷، فرماندار شهرستان خرمدره؛ با اهداء تندیس جشنواره و لوح تقدیر؛ گاز ناحیه خرمدره را به عنوان دستگاه برتر معرفی، از خدما ...
1397/06/27
s