چهار شنبه, 02 آبان,1397

با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران انجام شد: مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان

با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران انجام شد: مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان

مهندس موسی احمدلو به عنوان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان منصوب و جایگزین سید سعید عسگریان شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، مراسم تودیع مهندس سید سعید عسگریان مدیر عامل سابق شرکت گاز استان زنجان و معارفه سرپرست این شرکت؛ مهندس موسی احمدلو با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیران و مسئولان اجرایی استان، اعضای هیات مدیره و کارکنان شرکت گاز استان انجام شد.
مهندس سعید مومنی در این مراسم با گرامیداشت ماه مبارک شعبان المعظم، ماه عبادت و ماه تغییر و تحول و کسب آمادگی برای ورود به ماه مبارک رمضان؛ تودیع و معارفه مهندس عسگریان و مهندس احمدلو را اسباب خیر و برکت دانست و از زحمات و تلاشهای شبانه روزی کارکنان شرکت گاز استان زنجان و مدیریت شایسته مهندس عسگریان؛ قدردانی کرد.
وی شرکت گاز استان زنجان را جزو معدود استانهایی دانست که دارای عملکردی در خور توجّه و حتی پر بارتر از شرکت های با سابقه عنوان کرد و افزود: همدلی و هماهنگی کارکنان این شرکت و همکاری تنگاتنگ دستگاه های اجرایی استان مهم ترین شاخص و رمز موفقیت این مجموعه است.
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران؛ با اشاره به سابقه خدمت مهندس احمدلو در منطقه 7 گاز رسانی استان همدان، معاونت بهره‌برداری و عضو اصلی هیات مدیره گاز زنجان، ابراز داشت: انتخاب شایسته مهندس احمدلو؛ به عنوان فردی کوشا، فعال، صدیق و متعهد و اشراف کامل ایشان به مسائل و مشکلات استان؛ فرصتی مغتنم به عنوان مدیری بومی بوده و جایگزینی مناسب برای سید سعید عسگریان که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند، است.
همچنین در این مراسم؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان نیز از خدمات خالصانه مهندس عسگریان که تا آخرین لحظات مدیریت خود؛ با جدیت تمام به دنبال جذب اعتبارات و پیگیر خدمات گازرسانی بودند؛ قدردانی؛ حضور مهندس احمدلو را فرصتی مغتنم برای استان دانستند تا با تکیه بر تجارب ارزشمند خود که برآمده از تعهد و تخصص ایشان است، در توسعه و پیشرفت استان تاثیرگذار خواهند بود.
دکتر فرامرز نیک سرشت با اعلام اینکه استان زنجان به لحاظ موقعیت جغرافیایی، سطح بالای فرهنگ شهروندان، مسائل زیر ساختی اعم از راه آهن، فرودگاه، راه های شوسه، برق، گاز و سرمایه گذاری در صنایع بزرگ و مادر می تواند خدماتی در سطح ملی داشته باشد؛ از مدیر گاز رسانی خواست؛ سرانه گاز رسانی در استان بالاتر تعیین شود تا در بازه زمانی کوتاهی 100 درصد مناطق روستایی نیز از این انرژی برخوردار شوند.
نیک سرشت خاطرنشان کرد: بافت اقلیمی، شرایط جغرافیایی، مناطق کوهستانی و پراکندگی جمعیت از دلایلی است که باید به استان زنجان توجه ویژه شود.
در پایان این مراسم موسی احمدلو به عنوان مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان معرفی و از خدمات نزدیک به 7 ساله سید سعید عسگریان مدیرعامل قبلی این شرکت تقدیر شد.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: مردم دقّت بیشتری کنند/ نصب صحیح شیلنگ بخاری و دودکش ها در بالا بردن ایمنی بخاری ها تاثیر بسزایی دارد
نادر رابطی تاکید کرد: وسایل گازسوز همانند سایر وسایل مشابه برای روشن شدن و سوختن مناسب؛ نیاز به هوا دارند و تنها راه ارتباطی آنها با فضای خارج از ساختمان؛ از طریق هواکش است.
1397/08/01
مدیر عامل گاز زنجان در دیدار با رئیس کل دادگستری استان: ممانعت معارضین؛ مشکل عمده در اجرای پروژه های گازرسانی در روستاها / تعامل بین دو دستگاه اجرایی تاثیر بسزایی در تسریع روند اجرای پروژه ها دارد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ در دیدار مدیر عامل و اعضای هیات مدیره گاز زنجان با رئیس کل دادگستری استان؛ مهندس احمدلو با ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی به شهرها و روستاهای استان؛ اعلام کر ...
1397/07/29
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان تشریح کرد: مردم از سلامت دودکش و اتصالات بخاری اطمینان حاصل کنند
نادر رابطی با اشاره به آغاز فصل سرما، در مورد رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از بروز گازگرفتگی اظهار کرد: مردم در هنگام نصب وسایل گازسوز باید نسبت به سلامت دودکش و شیلنگ گاز اطمینان حاصل کنند.
1397/07/23
در 6 ماه نخست امسال صورت گرفت: مصرف بیش از 543 میلیون متر مکعب گاز در نیروگاه های استان زنجان
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از مصرف بیش از ۵۴۳ میلیون متر مکعب گاز در نیروگاه های استان زنجان در ۶ ماه نخست سال ۹۷ خبر داد.
1397/07/22
با حضور رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان زنجان انجام شد؛ تمرین و تقویت عکس العمل کارکنان گاز زنجان با برگزاری مانور زلزله
خانم آذر ملک محمدی؛ ارائه آموزش و انجام پیگیری های لازم و مستمر را مهمترین عامل در ارتقاء سطح آمادگی کارکنان و کاهش خطرات احتمالی اعلام کرد.
1397/07/15
عزاداری و قرائت زیارت عاشورا همزمان با دهه اول محرم؛ بهانه ای برای عرض ارادت کارکنان گاز زنجان به پیشگاه حضرت امام حسین (ع) و 72 شهید کربلا
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان همزمان با آغاز ماه محرم الحرام و ایام عزاداری سالار شهیدان و سرور آزادگان عالم؛ حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، کارکنان این شرکت با سیاهپوش کردن در و دیوار، رخت عز ...
1397/07/08
در راستای ایمنی و نگهداری شبکه های گازرسانی انجام شد؛ نشت یابی 1 هزار و 355 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز زنجان در 5 ماهه امسال
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از نشت یابی ۱ هزار و ۳۵۵ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز توسط واحد بازرسی فنی این شرکت در ۵ ماهه سال ۹۷ خبر داد.
1397/06/27
در سال حمایت از کالای ایرانی؛ شرکت گاز ناحیه خرمدره زنجان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی، معرفی شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، در پی برگزاری جشنواره شهید رجایی سال ۹۷، فرماندار شهرستان خرمدره؛ با اهداء تندیس جشنواره و لوح تقدیر؛ گاز ناحیه خرمدره را به عنوان دستگاه برتر معرفی، از خدما ...
1397/06/27
s