سه شنبه, 01 خرداد,1397

با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران انجام شد: مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان

با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران انجام شد: مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان

مهندس موسی احمدلو به عنوان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان منصوب و جایگزین سید سعید عسگریان شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، مراسم تودیع مهندس سید سعید عسگریان مدیر عامل سابق شرکت گاز استان زنجان و معارفه سرپرست این شرکت؛ مهندس موسی احمدلو با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیران و مسئولان اجرایی استان، اعضای هیات مدیره و کارکنان شرکت گاز استان انجام شد.
مهندس سعید مومنی در این مراسم با گرامیداشت ماه مبارک شعبان المعظم، ماه عبادت و ماه تغییر و تحول و کسب آمادگی برای ورود به ماه مبارک رمضان؛ تودیع و معارفه مهندس عسگریان و مهندس احمدلو را اسباب خیر و برکت دانست و از زحمات و تلاشهای شبانه روزی کارکنان شرکت گاز استان زنجان و مدیریت شایسته مهندس عسگریان؛ قدردانی کرد.
وی شرکت گاز استان زنجان را جزو معدود استانهایی دانست که دارای عملکردی در خور توجّه و حتی پر بارتر از شرکت های با سابقه عنوان کرد و افزود: همدلی و هماهنگی کارکنان این شرکت و همکاری تنگاتنگ دستگاه های اجرایی استان مهم ترین شاخص و رمز موفقیت این مجموعه است.
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران؛ با اشاره به سابقه خدمت مهندس احمدلو در منطقه 7 گاز رسانی استان همدان، معاونت بهره‌برداری و عضو اصلی هیات مدیره گاز زنجان، ابراز داشت: انتخاب شایسته مهندس احمدلو؛ به عنوان فردی کوشا، فعال، صدیق و متعهد و اشراف کامل ایشان به مسائل و مشکلات استان؛ فرصتی مغتنم به عنوان مدیری بومی بوده و جایگزینی مناسب برای سید سعید عسگریان که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند، است.
همچنین در این مراسم؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان نیز از خدمات خالصانه مهندس عسگریان که تا آخرین لحظات مدیریت خود؛ با جدیت تمام به دنبال جذب اعتبارات و پیگیر خدمات گازرسانی بودند؛ قدردانی؛ حضور مهندس احمدلو را فرصتی مغتنم برای استان دانستند تا با تکیه بر تجارب ارزشمند خود که برآمده از تعهد و تخصص ایشان است، در توسعه و پیشرفت استان تاثیرگذار خواهند بود.
دکتر فرامرز نیک سرشت با اعلام اینکه استان زنجان به لحاظ موقعیت جغرافیایی، سطح بالای فرهنگ شهروندان، مسائل زیر ساختی اعم از راه آهن، فرودگاه، راه های شوسه، برق، گاز و سرمایه گذاری در صنایع بزرگ و مادر می تواند خدماتی در سطح ملی داشته باشد؛ از مدیر گاز رسانی خواست؛ سرانه گاز رسانی در استان بالاتر تعیین شود تا در بازه زمانی کوتاهی 100 درصد مناطق روستایی نیز از این انرژی برخوردار شوند.
نیک سرشت خاطرنشان کرد: بافت اقلیمی، شرایط جغرافیایی، مناطق کوهستانی و پراکندگی جمعیت از دلایلی است که باید به استان زنجان توجه ویژه شود.
در پایان این مراسم موسی احمدلو به عنوان مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان معرفی و از خدمات نزدیک به 7 ساله سید سعید عسگریان مدیرعامل قبلی این شرکت تقدیر شد.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان: اختصاص 362 میلیارد تومان اعتبار با هدف تامین گاز روستاها و صنایع باقیمانده استان زنجان
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: بر اساس برنامه های در دست اجرا؛ با اختصاص ۳۶۲ میلیارد تومان اعتبار گاز رسانی در سال ۹۷؛ در صدد بهره مندی هر چه بیشتر گاز روستاها و صنایع استان زنجان هستیم
1397/02/25
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان اعلام کرد: اولویت شرکت ملی گاز، گازرسانی به 21 هزار واحد صنعتی
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: براساس برنامه های در دست اجرای این شرکت ۲۱ هزار واحد صنعتی کوچک و باقیمانده در کشور با ۱.۴ دهم میلیارد دلار سرمایه گذاری از گاز طبیعی برخوردار می شوند.
1397/02/25
با کاهش فرآیند پاسخگویی به 7 روز؛ گاز زنجان به عنوان بهترین دستگاه پاسخگو معرفی شد
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: طبق گزارش سیستمی از اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه های اجرایی استان؛ ابوالفضل عباسچیان؛ نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان در نامه ...
1397/02/25
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: ‌ترویج فرهنگ حیات قرآنی ‌بین خانواده‌ها و ارتقای سلامت سازمانی؛ مهمترین دستاورد مسابقات قرآن در گاز زنجان
مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ در آستانه ماه مبارک رمضان؛ برگزار شد.
1397/02/23
با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران انجام شد: مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان
مهندس موسی احمدلو به عنوان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان منصوب و جایگزین سید سعید عسگریان شد
1397/02/20
حرکت رو به رشد و پرشتاب گاز زنجان در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان برخورداری 85 درصد خانوارهای روستایی استان از گاز طبیعی با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری؛ برخورداری خانوارهای روستایی استان به بیش از ۸۵ درصد می رسد.
1397/02/20
رقابت 95 نفر از فرزندان کارکنان گاز زنجان در مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه
مرحله مقدماتی بیست و دومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ همزمان با اعیاد شعبانیه برگزار شد.
1397/02/11
مدیر عامل در نشست با کارگران گاز زنجان: از رفع دغدغه های شغلی تا رفاه زندگی؛ از حقوق کارگران حمایت می کنیم
همزمان با هفته کار و کارگر؛ مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشستی صمیمی با کارگران این شرکت؛ ضمن شنیدن درخواست ها و مشکلات مطرح شده؛ گفت: با بررسی درخواست ها و مشکلات مطروحه، تمام تلاش خود را برای رف ...
1397/02/11
s