سه شنبه, 01 خرداد,1397

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: ‌ترویج فرهنگ حیات قرآنی ‌بین خانواده‌ها و ارتقای سلامت سازمانی؛ مهمترین دستاورد مسابقات قرآن در گاز زنجان

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: ‌ترویج فرهنگ حیات قرآنی ‌بین خانواده‌ها و ارتقای سلامت سازمانی؛ مهمترین دستاورد مسابقات قرآن در گاز زنجان

مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ در آستانه ماه مبارک رمضان؛ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، 148 نفر از کارکنان و همسران کارکنان این شرکت در مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه با عنوان «بهار در بهار» به رقابت پرداختند تا نفرات منتخب برای اعزام به مرحله سراسری مسابقات شرکت ملی گاز ایران؛ مشخص شوند.
مدیر عامل و رئیس شورای فرهنگی شرکت گاز استان زنجان در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات قرآنی؛ که با حضور جمع کثیری از کارکنان و خانواده ایشان برگزار شد، ضمن خیرمقدم گویی به مدعوین و شرکت کنندگان، و آرزوی بهره مندی هر چه بیشتر از فیوضات معنوی ماه مبارک شعبان و رمضان؛ گفت: قرآن کریم، معجزه جاویدان حضرت محمد(ص) و نور هدایت است و ما هر چه داریم به برکت این کتاب الهی است و هر کاری هم که انجام شد؛ برای قرآن بود.
مهندس موسی احمدلو با بیان اینکه مسابقات قرآن علاوه بر اینکه موجب ترویج سبک زندگی قرآنی در سطح جامعه می شود؛ فرصت مناسبی است تا فعالان قرآنی به رقابتی سالم و پربرکت بپردازند؛ افزود: توجه به برگزاری چنین برنامه هایی؛ همچنین یادآور لزوم توجه به این کتاب انسان ساز است تا موجب ترغیب و تشویق هر چه بیشتر خانواده ها به تربیت فرزندان و خانواده های قرآنی شود.
وی همچنین توجه متسابقین را به جایگاه و اهمیت نهج‌البلاغه جلب و با بیان اینکه دقت در مضامین این کتاب ارزشمند؛ جانهای تشنه را سیراب و با جهت دهی حرکت انسان به سمت کمال؛ اصول زندگی و مدیریت زندگی را به ما نشان می دهد؛ ابراز داشت: هدف از برگزاری این مسابقات؛ ترویج فرهنگ زندگی قرآنی بین خانواده است که قطعاً  ارتقای سلامت سازمانی را نیز موجب می شود.
رئیس دارالقرآن و رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان نیز در این مراسم با قدردانی از پیگیری و استقبال بسیار خوب کارکنان و خانواده ایشان از مسابقات و برنامه های قرآنی؛ با اشاره به اینکه قرآن کریم مایه تربیت و انس با آن از توفیقات الهی است، گفت: در این راستا شرکت گاز استان زنجان هر ساله مرحله مقدماتی این مسابقات را برای حضور منتخبین در مرحله سراسری شرکت ملی گاز؛ به صورت مستمر انجام می دهد و به لطف برکات قرآن کریم و با تلاش در این مسیر نورانی و پر خیر و برکت، سال به سال؛ به خیل حاملان، حافظان و مأنوسان با قرآن کریم؛ افزوده می شود.
نادر رابطی؛ با اشاره به تهاجمات فرهنگی گسترده دشمنان که علاوه بر تحریم های اقتصای؛ با راه اندازی کانالها و شبکه های مختلف؛ در صدد تغییر باورهای دینی و اعتقادی جوانان و خانواده ها هستند؛ افزود: تمسک به قرآن و عترت و اهل بیت علیهم السلام است که انسان را واکسینه کرده و تمسک جستن به قرآن و انس با این کتاب الهی در کنار توجه به فرامین ائمه اطهار (ع) تنها راه نجات در این دنیای مادی است.
وی اشاعه فرهنگ‌ مقدس‌ قرآن کریم‌‌، تعمیق باورهای دینی و نزدیکی هر چه بیشتر کارکنان و خانواده های کارکنان شرکت گاز استان زنجان به کتب ارزشمند قرآن کریم، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه و در نهایت‌ فراهم کردن زمینه‌ یادگیری‌ مفاهیم‌ والای‌ قرآنی را از مهم ترین اهداف مسابقات قرآنی این شرکت اعلام کرد.
رئیس دارالقرآن و رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در ادامه با اشاره به اینکه امسال؛ از 178 نفر ثبت نام کننده؛ 148 نفر از کارکنان و همسران کارکنان این شرکت، در 11 رشته مفاهیم قرآن، مفاهیم نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، حفظ تخصصی، موضوعی و عمومی، قرائت ترتیل، تحقیق، صحیح خوانی، ترجمه قرآن و اذان با هم به رقابت پرداختند؛ اعلام داشت: تلاش کرده ایم با برگزاری کلاسهای مختلف قرآنی برای کارکنان در طول سال و پرداخت هزینه های قرآنی خانواده های کارکنان گاز زنجان؛ در پیشبرد اهداف فرهنگی این شرکت مثمر ثمر باشیم.
رابطی با اشاره به اینکه 7 نفر از داوران استانی؛ داوری این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند؛ به اعلام نتایج بخش کارکنان و فرزندان پرداخت و اعلام کرد: 9 نفر از نفر منتخبین که رتبه نخست مرحله مقدماتی را کسب کرده اند؛ به مرحله سراسری مسابقات قرآن و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران؛ اعزام خواهند شد.
وی در پایان از حمایت های مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان، شورای فرهنگی، شورای دارالقرآن این شرکت و همه عوامل اجرایی قدردانی کرد.

 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان: اختصاص 362 میلیارد تومان اعتبار با هدف تامین گاز روستاها و صنایع باقیمانده استان زنجان
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: بر اساس برنامه های در دست اجرا؛ با اختصاص ۳۶۲ میلیارد تومان اعتبار گاز رسانی در سال ۹۷؛ در صدد بهره مندی هر چه بیشتر گاز روستاها و صنایع استان زنجان هستیم
1397/02/25
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران در زنجان اعلام کرد: اولویت شرکت ملی گاز، گازرسانی به 21 هزار واحد صنعتی
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: براساس برنامه های در دست اجرای این شرکت ۲۱ هزار واحد صنعتی کوچک و باقیمانده در کشور با ۱.۴ دهم میلیارد دلار سرمایه گذاری از گاز طبیعی برخوردار می شوند.
1397/02/25
با کاهش فرآیند پاسخگویی به 7 روز؛ گاز زنجان به عنوان بهترین دستگاه پاسخگو معرفی شد
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: طبق گزارش سیستمی از اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه های اجرایی استان؛ ابوالفضل عباسچیان؛ نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان در نامه ...
1397/02/25
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: ‌ترویج فرهنگ حیات قرآنی ‌بین خانواده‌ها و ارتقای سلامت سازمانی؛ مهمترین دستاورد مسابقات قرآن در گاز زنجان
مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ در آستانه ماه مبارک رمضان؛ برگزار شد.
1397/02/23
با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران انجام شد: مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان
مهندس موسی احمدلو به عنوان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان منصوب و جایگزین سید سعید عسگریان شد
1397/02/20
حرکت رو به رشد و پرشتاب گاز زنجان در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان برخورداری 85 درصد خانوارهای روستایی استان از گاز طبیعی با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری؛ برخورداری خانوارهای روستایی استان به بیش از ۸۵ درصد می رسد.
1397/02/20
رقابت 95 نفر از فرزندان کارکنان گاز زنجان در مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه
مرحله مقدماتی بیست و دومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه؛ ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز استان زنجان؛ همزمان با اعیاد شعبانیه برگزار شد.
1397/02/11
مدیر عامل در نشست با کارگران گاز زنجان: از رفع دغدغه های شغلی تا رفاه زندگی؛ از حقوق کارگران حمایت می کنیم
همزمان با هفته کار و کارگر؛ مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشستی صمیمی با کارگران این شرکت؛ ضمن شنیدن درخواست ها و مشکلات مطرح شده؛ گفت: با بررسی درخواست ها و مشکلات مطروحه، تمام تلاش خود را برای رف ...
1397/02/11
s