چهار شنبه, 02 آبان,1397

در سال حمایت از کالای ایرانی؛ شرکت گاز ناحیه خرمدره زنجان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی، معرفی شد

در سال حمایت از کالای ایرانی؛ شرکت گاز ناحیه خرمدره زنجان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی، معرفی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، در پی برگزاری جشنواره شهید رجایی سال 97، فرماندار شهرستان خرمدره؛ با اهداء تندیس جشنواره و لوح تقدیر؛ گاز ناحیه خرمدره را به عنوان دستگاه برتر معرفی، از خدمات ارزشمند و همکاری صمیمانه آقای غلامرضا اکبری ارهانی رئیس اداره گازرسانی ناحیه خرمدره و کارکنان خدومی که در رشد و بالندگی و ارتقای عملکرد سازمانی برای خدمت رسانی بهتر به مردم؛ تلاش می کنند؛ قدردانی کرد.

رئیس اداره گازرسانی ناحیه خرمدره با بیان اینکه در حال حاضر 100 درصد جمعیت شهری و 99 درصد جمعیت روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند؛ ابراز داشت: از 16 روستای دارای سکنه شهرستان؛ 14 روستا بهره مند از گاز است و تلاش می کنیم در کم ترین زمان ممکن این بهره مندی را به 100 درصد برسانیم.

مهندس اکبری اعلام کرد: شرکت گاز به 24 هزار و 612 مشترک خانگی شهری و روستایی، یک هزار و 61 مشرک تجاری و 57 مشترک صنعتی در شهرستان خرمدره خدمات ارائه می کند.

وی افزود: با اجرای 257 کیلومتر شبکه‌های تغذیه و توزیع گاز، 35 کیلومتر خطوط انتقال گاز، نصب 12 هزار و 857 علمک، تامین 4 جایگاه CNG  در سطح شهرستان؛ به جمعیت 67 هزار و 944 نفری خرزمدره که معادل 6.4 درصد از جمعیت کل استان رات شکیل می دهد؛ خدمات ارائه می کنیم.

گفتنی است متن لوح تقدیر اعطایی فرماندار شهرستان خرمدره؛ بدین شرح است:

جناب آقای اکبری

رئیس محترم اداره گاز شهرستان خرمدره

 سلام  علیکم؛

کارمندانی که در کمال صداقت در ایفای وظیفه شغلی، از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند، همسو با وجدان اخلاقی و حفظ شئون انسانی، در کنار سایر همکاران مشغول خدمت رسانی هستند شایسته تقدیرند.

اینک با گرامیداشت هفته دولت و بزرگداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر در سال 1397 خدمات ارزشمند جنابعالی به عنوان مدیر نمونه، تشکر و قدرانی می نمایم.

امیدوارم، همواره در تداوم این فعالیت های ارزشمند کوشا بوده و با استعانت از پروردگار هستی بخش در سایه رهنمودهای خردمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پیروز و سعادتمند باشید.

محمدی

فرماندار شهرستان خرمدره

نظر شما چیست
آخرین اخبار
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: مردم دقّت بیشتری کنند/ نصب صحیح شیلنگ بخاری و دودکش ها در بالا بردن ایمنی بخاری ها تاثیر بسزایی دارد
نادر رابطی تاکید کرد: وسایل گازسوز همانند سایر وسایل مشابه برای روشن شدن و سوختن مناسب؛ نیاز به هوا دارند و تنها راه ارتباطی آنها با فضای خارج از ساختمان؛ از طریق هواکش است.
1397/08/01
مدیر عامل گاز زنجان در دیدار با رئیس کل دادگستری استان: ممانعت معارضین؛ مشکل عمده در اجرای پروژه های گازرسانی در روستاها / تعامل بین دو دستگاه اجرایی تاثیر بسزایی در تسریع روند اجرای پروژه ها دارد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ در دیدار مدیر عامل و اعضای هیات مدیره گاز زنجان با رئیس کل دادگستری استان؛ مهندس احمدلو با ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی به شهرها و روستاهای استان؛ اعلام کر ...
1397/07/29
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان تشریح کرد: مردم از سلامت دودکش و اتصالات بخاری اطمینان حاصل کنند
نادر رابطی با اشاره به آغاز فصل سرما، در مورد رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از بروز گازگرفتگی اظهار کرد: مردم در هنگام نصب وسایل گازسوز باید نسبت به سلامت دودکش و شیلنگ گاز اطمینان حاصل کنند.
1397/07/23
در 6 ماه نخست امسال صورت گرفت: مصرف بیش از 543 میلیون متر مکعب گاز در نیروگاه های استان زنجان
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از مصرف بیش از ۵۴۳ میلیون متر مکعب گاز در نیروگاه های استان زنجان در ۶ ماه نخست سال ۹۷ خبر داد.
1397/07/22
با حضور رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان زنجان انجام شد؛ تمرین و تقویت عکس العمل کارکنان گاز زنجان با برگزاری مانور زلزله
خانم آذر ملک محمدی؛ ارائه آموزش و انجام پیگیری های لازم و مستمر را مهمترین عامل در ارتقاء سطح آمادگی کارکنان و کاهش خطرات احتمالی اعلام کرد.
1397/07/15
عزاداری و قرائت زیارت عاشورا همزمان با دهه اول محرم؛ بهانه ای برای عرض ارادت کارکنان گاز زنجان به پیشگاه حضرت امام حسین (ع) و 72 شهید کربلا
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان همزمان با آغاز ماه محرم الحرام و ایام عزاداری سالار شهیدان و سرور آزادگان عالم؛ حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، کارکنان این شرکت با سیاهپوش کردن در و دیوار، رخت عز ...
1397/07/08
در راستای ایمنی و نگهداری شبکه های گازرسانی انجام شد؛ نشت یابی 1 هزار و 355 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز زنجان در 5 ماهه امسال
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از نشت یابی ۱ هزار و ۳۵۵ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز توسط واحد بازرسی فنی این شرکت در ۵ ماهه سال ۹۷ خبر داد.
1397/06/27
در سال حمایت از کالای ایرانی؛ شرکت گاز ناحیه خرمدره زنجان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی، معرفی شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، در پی برگزاری جشنواره شهید رجایی سال ۹۷، فرماندار شهرستان خرمدره؛ با اهداء تندیس جشنواره و لوح تقدیر؛ گاز ناحیه خرمدره را به عنوان دستگاه برتر معرفی، از خدما ...
1397/06/27
s