سه شنبه, 30 بهمن,1397

در سال حمایت از کالای ایرانی؛ شرکت گاز ناحیه خرمدره زنجان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی، معرفی شد

در سال حمایت از کالای ایرانی؛ شرکت گاز ناحیه خرمدره زنجان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی، معرفی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، در پی برگزاری جشنواره شهید رجایی سال 97، فرماندار شهرستان خرمدره؛ با اهداء تندیس جشنواره و لوح تقدیر؛ گاز ناحیه خرمدره را به عنوان دستگاه برتر معرفی، از خدمات ارزشمند و همکاری صمیمانه آقای غلامرضا اکبری ارهانی رئیس اداره گازرسانی ناحیه خرمدره و کارکنان خدومی که در رشد و بالندگی و ارتقای عملکرد سازمانی برای خدمت رسانی بهتر به مردم؛ تلاش می کنند؛ قدردانی کرد.

رئیس اداره گازرسانی ناحیه خرمدره با بیان اینکه در حال حاضر 100 درصد جمعیت شهری و 99 درصد جمعیت روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند؛ ابراز داشت: از 16 روستای دارای سکنه شهرستان؛ 14 روستا بهره مند از گاز است و تلاش می کنیم در کم ترین زمان ممکن این بهره مندی را به 100 درصد برسانیم.

مهندس اکبری اعلام کرد: شرکت گاز به 24 هزار و 612 مشترک خانگی شهری و روستایی، یک هزار و 61 مشرک تجاری و 57 مشترک صنعتی در شهرستان خرمدره خدمات ارائه می کند.

وی افزود: با اجرای 257 کیلومتر شبکه‌های تغذیه و توزیع گاز، 35 کیلومتر خطوط انتقال گاز، نصب 12 هزار و 857 علمک، تامین 4 جایگاه CNG  در سطح شهرستان؛ به جمعیت 67 هزار و 944 نفری خرزمدره که معادل 6.4 درصد از جمعیت کل استان رات شکیل می دهد؛ خدمات ارائه می کنیم.

گفتنی است متن لوح تقدیر اعطایی فرماندار شهرستان خرمدره؛ بدین شرح است:

جناب آقای اکبری

رئیس محترم اداره گاز شهرستان خرمدره

 سلام  علیکم؛

کارمندانی که در کمال صداقت در ایفای وظیفه شغلی، از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند، همسو با وجدان اخلاقی و حفظ شئون انسانی، در کنار سایر همکاران مشغول خدمت رسانی هستند شایسته تقدیرند.

اینک با گرامیداشت هفته دولت و بزرگداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر در سال 1397 خدمات ارزشمند جنابعالی به عنوان مدیر نمونه، تشکر و قدرانی می نمایم.

امیدوارم، همواره در تداوم این فعالیت های ارزشمند کوشا بوده و با استعانت از پروردگار هستی بخش در سایه رهنمودهای خردمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پیروز و سعادتمند باشید.

محمدی

فرماندار شهرستان خرمدره

نظر شما چیست
آخرین اخبار
در پی انجام خدمات گازرسانی به روستاهای شهرستان ایجرود؛ نماینده مردم شهرستان های ایجرود و ماهنشان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان از خدمات گاز زنجان تقدیر کرد
با انجام فعالیت های گسترده گازرسانی و بهره مندی ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۵ درصد جمعیت روستایی شهرستان ایجرود از نعمت گاز طبیعی؛ دکتر سید مرتضی خاتمی؛ از خدمات ارزشمند گاز زنجان در راستای افزایش رفاه اجت ...
1397/11/21
بیانیه 22 بهمن
کارکنان شرکت گاز استان زنجان با انتشار بیانیه‌ایی همگام با ملت شهید پرور و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافته و با آرمانهای امام راحل (ره) و شهیدان انقلاب تجدید پیمان می کنند.
1397/11/21
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر؛ ۳۵ طرح گازرسانی روستایی در زنجان افتتاح ‌شد
روستای نکتوی شهرستان ایجرود در هفتمین روز از دهه مبارک فجر؛ میزبان استاندار، امام جمعه، فرماندار، مدیر عامل شرکت گاز و برخی مدیران اجرایی استان شد تا با افتتاح طرح گازرسانی در این روستا و افتتاح همزما ...
1397/11/17
با افتتاح طرح های گازرسانی در دهه فجر امسال؛ 540 روستای استان زنجان از نعمت گاز بهره مند هستند
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با افتتاح ۳۵ طرح گازرسانی روستایی در دهه فجر امسال؛ شمار روستاهای بهره مند استان به ۵۴۰ روستا رسید.
1397/11/16
همزمان با دهه مبارک فجر؛ ارائه دستاوردهای چهل ساله شرکت گاز استان زنجان در نمایشگاه «شکوه چهل سالگی»
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ گاز زنجان همگام با دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و انقلاب اسلامی استان؛ دستاوردهای چهل ساله خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.
1397/11/16
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: توزیع بیش از 8 هزار اقلام فرهنگی در نمایشگاه شکوه چهل سالگی
گاز زنجان با توزیع اقلام فرهنگی متنوع در نمایشگاه شکوه چهل سالگی؛ گامی دیگر در اطلاع رسانی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی بر می دارد.
1397/11/16
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان خطاب به اصحاب رسانه: اتصال21 شهر و 540 روستای استان به شبکه گاز کشور/ تا پایان برنامه ششم توسعه؛ برای دستیابی به بهره مندی 95 درصدی خانوار روستایی استان گام بر می داریم
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در آستانه دهه مباکر فجر؛ مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: به برکت انقلاب اسلامی؛ ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۶/۸۲ درصد جمع ...
1397/11/13
مدیر عامل گاز زنجان در جمع اصحاب رسانه استان اعلام کرد: کیمیای گاز؛ خانه های 329 هزار و 472 مشترک گاز زنجانی را گرم کرده است
مهندس احمدلو در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اعلام این خبر گفت: این شرکت در حال حاضر به ۳۰۶ هزار و ۱۱۳ مشترک خانگی، ۲۲ هزار و ۱۹۸ مشترک تجاری و یک هزار و ۱۶ ...
1397/11/08
s