چهار شنبه, 29 خرداد,1398

یک هفته مانده به برگزاری فرآیند ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر گاز صورت گرفت: شبیه سازی برنامه ارزیابی تعالی سازمانی با هدف آماده سازی کمیته های تعالی در گاز زنجان

یک هفته مانده به برگزاری فرآیند ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر گاز صورت گرفت:  شبیه سازی برنامه ارزیابی تعالی سازمانی با هدف آماده سازی کمیته های تعالی در گاز زنجان

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: ارائه عملکرد گاز زنجان در برنامه پیش ارزیابی تعالی سازمانی؛ پیش آزمونی است برای ارزیابی اصلی که امیدواریم با تلاش همکاران خدوم و کسب امتیاز مناسب در جایزه سرآمدی و بهبود مستمر گاز؛ هدفمند تر از همیشه در مسیر خدمت رسانی گام برداریم.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در مراسم افتتاحیه پیش ارزیابی جایزه سرآمدی گاز که با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، کارگروه های کمیته تعالی سازمانی و مهندس کیانی از ارزیابان جایزه ملی EFQM در گاز زنجان برگزارشد؛ مهندس احمدلو با قدردانی از تلاش بی وقفه کارکنان گاز زنجان؛ ابراز داشت: لازمه اینکه در آینده چه کار باید بکینم؛ به ارزیابی دقیق امروز ما بستگی دارد و این اقدام ارزشمند؛ فرصتی برای حرکت رو به جلو و رسیدن به اهداف سازمانی است.
وی با تاکید بر ضرورت حرکت در مسیر تعالی سازمانی و استقرار مدل تعالی سازمان؛ اظهارکرد: شرکت گاز استان زنجان اقدامات ارزشمندی در بهره مندی از توانمندی های سازمان، تبدیل تهدیدها به فرصت ها و برآورده کردن نیازهای ذینفعان خود انجام داده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان تصریح داشت: با برگزاری فرآیندهای ارزیابی و تلاش برای رصد سازمان با نگاه بیرونی، تمام تلاش خود را در ایجاد چابکی و پاسخگویی بموقع و سریع در راستای افزایش رضایتمندی مشترکین محترم و ذینفعان، اجرای ماموریّت و اهداف بلند مدت خود و همچنین تقویت جنبه های مختلف عملیاتی سازمان به کار می بریم.
در ادامه رئیس برنامه ریزی و نماینده مدیریّت در کیفیّت شرکت گاز استان زنجان نیز با بیان اینکه برنامه ارزیابی تعالی سازمانی در گاز زنجان موضوع تازه ای است و در یک سال گذشته در قالب کمیته های تعالی اقدامات خوبی انجام شده است؛ ابراز داشت: در شروع راه تعالی قرار داریم و تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا در سطح تقدیر نامه دو ستاره گام برداریم.
مهندس مهدی نبئی افزود: با پروژه ها و برنامه هایی که برای افق 1404 تدوین شده است؛ امیدواریم در سایه تلاش همکاران؛ گامی بلند در این مسیر برداریم.
وی با بیان اینکه گاز زنجان به برنامه پیش ارزیابی تعالی سازمانی به عنوان یک کلاس آموزشی نگاه کرده و تلاش می کند در یک هفته باقیمانده کمبودهای احتمالی را برطرف کند؛ تصریح داشت: امیدواریم با تلاش مسئولین بخش های مختلف؛ سطح کیفی خدمات ارائه شده را به طور مستمر بهبود بخشیده و شاهد پیشرفت و کسب افتخارات بیشتر توسط گاز زنجان باشیم.
رئیس برنامه ریزی و نماینده مدیریّت در کیفیّت شرکت گاز استان زنجان خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت سیستمهای مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی و بهره گیری سازمانها برای حرکت به سمت کیفیت، شرکت گاز استان زنجان پس از دریافت نشان "تعهد به تعالی سازمانی" به همراه تندیس و لوح تقدیر در اولین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز؛ در سال گذشته، اقدام به ادامه روند تعالی برای دستیابی به مدارج بالاتر و به موازات آن تعمیق مفاهیم مدل تعالی در تمام سطوح سازمان با حضور در دومین دوره مدل ارزیابی شرکت ملی گاز می نماید.
در ادامه همچنین مهندس کیانی از ارزیابان جایزه ملی EFQM نیز با بیان اینکه کارکنان تلاشگر گاز زنجان در دور دوم جایزه تعالی شرکت ملی گاز حضور پیدا کرده اند؛ ابراز داشت: با ارزیابی که هفته اول دی ماه انجام خواهد شد؛ سطح تعالی گاز زنجان مشخص می شود که آنچه مهم است اینکه در برنامه های بهبودی که طرح ریزی کرده اید؛ دفاع قابل قبولی را در حوزه های مختلف ارائه نمایید.
گفتنی است؛ شرکت گاز استان زنجان پس از دریافت نشان "تعهد به تعالی سازمانی" در اولین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز؛ در سال گذشته؛ امسال در سطوح بالاتر شرکت کرده است که نتایج ارزیابی های انجام شده در اسفند ماه امسال منتشر می شود.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: مرکز 194؛ شانزده هزار و 112 خدمت امدادی به مشترکین زنجانی ارائه کرده است
سال گذشته بالغ بر ۱۶ هزار و ۱۱۲ مورد خدمت از سوی مرکز ۱۹۴ به مشترکین زنجانی ارائه شده است.
1398/03/22
تحویل بیش از 144 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان در سال گذشته
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در سال ۹۷ خبر داد.
1398/03/21
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: در دو ماهه ابتدایی امسال؛ بیش از 475 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان زنجان مصرف شده است
فروردین و اردیبهشت ماه سال ۹۸ مشترکین زنجانی بیش از ۴۷۵ میلیون و ۹۰۷ هزار مترمکعب گاز طبیعی در بخش های مختلف مصرف کرده اند.
1398/03/20
در راستای کمک به توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال مولد و پایدار برای ارائه خدمات مربوط به اخذ مجوزهای سرمایه گذاری شرکت گاز زنجان عنوان "بهترین عملکرد" را در بین دستگاه های اجرایی استان کسب کرد
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: بر اساس گزارش سیستمی از اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه های اجرایی استان؛ ابوالفضل عباسچیان؛ نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان در ن ...
1398/03/11
به علت انجام تعمیرات؛ گاز مشترکین 7 روستای بخش ارمغانخانه از توابع شهرستان زنجان قطع می‌شود
روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: گاز مشترکین ۷ روستای بخش ارمغانخانه روز چهارشنبه ۸ خرداد به علت انجام تعمیرات خطوط گازرسانی قطع می‌شود.
1398/03/07
خدمات رسانی به بیش از 334 هزار و 970 مشترک گاز طبیعی در استان زنجان
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از جذب بیش از ۱۷ هزار و ۶۰۰ مشترک گاز طبیعی در استان زنجان طی سال ۹۷ خبر داد و اظهار داشت: با جذب این تعداد مشترک؛ مجموع مشترکین گاز در استان به ۳۳۴ هزار و ۹۷۴ مشترک افز ...
1398/02/21
پیام تبریک مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت روز جهانی کار و کارگر: با وجود پیشرفت و توسعه تکنولوژی؛ هنوز جوامع بشری چرخش امور جاری و زندگی خود را از ساده ترین سطح تا پیچیده ترین آنها مرهون دستان پرتوان قشر محترم کارگر است
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مهندس موسی احمدلو با صدور پیامی،‌ روز جهانی کار و کارگر را به همه همکاران تلاشگر صنعت گاز و کارکنان زحمتکش گاز زنجان، تبریک گفت.
1398/02/10
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: بیش از 405 هزار خانوار زنجانی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند
با اضافه شدن ۱۵ هزار و ۹۲۵ خانوار جدید به جمع مشترکین گاز طبیعی در سال گذشته؛ خانوار تحت پوشش گاز طبیعی در استان زنجان؛ به ۴۰۵ هزار و ۴۲۳ خانوار رسیده است.
1398/02/08
s