چهار شنبه, 29 اسفند,1397

یک هفته مانده به برگزاری فرآیند ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر گاز صورت گرفت: شبیه سازی برنامه ارزیابی تعالی سازمانی با هدف آماده سازی کمیته های تعالی در گاز زنجان

یک هفته مانده به برگزاری فرآیند ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر گاز صورت گرفت:  شبیه سازی برنامه ارزیابی تعالی سازمانی با هدف آماده سازی کمیته های تعالی در گاز زنجان

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: ارائه عملکرد گاز زنجان در برنامه پیش ارزیابی تعالی سازمانی؛ پیش آزمونی است برای ارزیابی اصلی که امیدواریم با تلاش همکاران خدوم و کسب امتیاز مناسب در جایزه سرآمدی و بهبود مستمر گاز؛ هدفمند تر از همیشه در مسیر خدمت رسانی گام برداریم.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در مراسم افتتاحیه پیش ارزیابی جایزه سرآمدی گاز که با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، کارگروه های کمیته تعالی سازمانی و مهندس کیانی از ارزیابان جایزه ملی EFQM در گاز زنجان برگزارشد؛ مهندس احمدلو با قدردانی از تلاش بی وقفه کارکنان گاز زنجان؛ ابراز داشت: لازمه اینکه در آینده چه کار باید بکینم؛ به ارزیابی دقیق امروز ما بستگی دارد و این اقدام ارزشمند؛ فرصتی برای حرکت رو به جلو و رسیدن به اهداف سازمانی است.
وی با تاکید بر ضرورت حرکت در مسیر تعالی سازمانی و استقرار مدل تعالی سازمان؛ اظهارکرد: شرکت گاز استان زنجان اقدامات ارزشمندی در بهره مندی از توانمندی های سازمان، تبدیل تهدیدها به فرصت ها و برآورده کردن نیازهای ذینفعان خود انجام داده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان تصریح داشت: با برگزاری فرآیندهای ارزیابی و تلاش برای رصد سازمان با نگاه بیرونی، تمام تلاش خود را در ایجاد چابکی و پاسخگویی بموقع و سریع در راستای افزایش رضایتمندی مشترکین محترم و ذینفعان، اجرای ماموریّت و اهداف بلند مدت خود و همچنین تقویت جنبه های مختلف عملیاتی سازمان به کار می بریم.
در ادامه رئیس برنامه ریزی و نماینده مدیریّت در کیفیّت شرکت گاز استان زنجان نیز با بیان اینکه برنامه ارزیابی تعالی سازمانی در گاز زنجان موضوع تازه ای است و در یک سال گذشته در قالب کمیته های تعالی اقدامات خوبی انجام شده است؛ ابراز داشت: در شروع راه تعالی قرار داریم و تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا در سطح تقدیر نامه دو ستاره گام برداریم.
مهندس مهدی نبئی افزود: با پروژه ها و برنامه هایی که برای افق 1404 تدوین شده است؛ امیدواریم در سایه تلاش همکاران؛ گامی بلند در این مسیر برداریم.
وی با بیان اینکه گاز زنجان به برنامه پیش ارزیابی تعالی سازمانی به عنوان یک کلاس آموزشی نگاه کرده و تلاش می کند در یک هفته باقیمانده کمبودهای احتمالی را برطرف کند؛ تصریح داشت: امیدواریم با تلاش مسئولین بخش های مختلف؛ سطح کیفی خدمات ارائه شده را به طور مستمر بهبود بخشیده و شاهد پیشرفت و کسب افتخارات بیشتر توسط گاز زنجان باشیم.
رئیس برنامه ریزی و نماینده مدیریّت در کیفیّت شرکت گاز استان زنجان خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت سیستمهای مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی و بهره گیری سازمانها برای حرکت به سمت کیفیت، شرکت گاز استان زنجان پس از دریافت نشان "تعهد به تعالی سازمانی" به همراه تندیس و لوح تقدیر در اولین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز؛ در سال گذشته، اقدام به ادامه روند تعالی برای دستیابی به مدارج بالاتر و به موازات آن تعمیق مفاهیم مدل تعالی در تمام سطوح سازمان با حضور در دومین دوره مدل ارزیابی شرکت ملی گاز می نماید.
در ادامه همچنین مهندس کیانی از ارزیابان جایزه ملی EFQM نیز با بیان اینکه کارکنان تلاشگر گاز زنجان در دور دوم جایزه تعالی شرکت ملی گاز حضور پیدا کرده اند؛ ابراز داشت: با ارزیابی که هفته اول دی ماه انجام خواهد شد؛ سطح تعالی گاز زنجان مشخص می شود که آنچه مهم است اینکه در برنامه های بهبودی که طرح ریزی کرده اید؛ دفاع قابل قبولی را در حوزه های مختلف ارائه نمایید.
گفتنی است؛ شرکت گاز استان زنجان پس از دریافت نشان "تعهد به تعالی سازمانی" در اولین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز؛ در سال گذشته؛ امسال در سطوح بالاتر شرکت کرده است که نتایج ارزیابی های انجام شده در اسفند ماه امسال منتشر می شود.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
پیام تبریک مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت فرارسیدن نوروز 98
مهندس موسی احمدلو در پیامی؛ فرارسیدن عید نوروز ۱۳۹۸ را به همه خدمتگذاران خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بلاخص کارکنان تلاشگر و خدوم گاز زنجان و خانواده محترم ایشان تبریک گفت.
1397/12/27
تعیین تکلیف بیش از3 هزار فعالیت عمرانی بقاع متبرکه در استان زنجان
پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، تشکیلات و اختیارات سازمان اوقاف مورد تجدید نظر قرار گرفت و در سال 1363 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید. بر اساس آن قانون سازمان اوقاف از نخست وزیری منتزع و با عنوان سازمان ...
1397/12/26
توسعه بهداشت و سلامت استان زنجان در ایستگاه چهلم
انقلاب اسلامی ایران در چهلمین گام خود به رشد و باالندگی بالایی در حوزه بهداشت و سلامت رسیده و استان زنجان نیز در این راستا به عنوان یکی از استان های موفق در شاخص های بهداشتی و درمانی کشورمحسوب می شود.
1397/12/26
بالندگی محیط زیست استان زنجان در چهلمین سال انقلاب اسلامی
در اسفند ماه سال ۱۳۵۰ سازمان شکاربانی و نظارت بر صید به"سازمان حفاظت محیط زیست" تغییر نام داد و تشکیلات وسیع‌تری پیدا نمود در این مدت استان زنجان با عنوان سرشکاربانی فعالیت می نمود که در سال ۱۳۵۲ به ا ...
1397/12/26
پوشش 59 درصدی بیمه سلامت در استان زنجان
در آبان ماه سال ۱۳۷۳ مجلس شورای اسلامی قانون بیمه‌ همگانی را تصویب کرد و متعاقب آن سازمان بیمه خدمات درمانی تشکیل و بنا برصراحت قانون و آئین نامه های هیئت دولت تشکیل و از اول مهرماه ۱۳۷۴ اجرای قانون ...
1397/12/25
تمدید گواهینامه سیستم های مدیریتی؛ با برنامه ریزی های موثر و بروز رسانی روش های اجرایی؛ در شرکت گاز زنجان
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از تمدید گواهینامه سیستم های مدیریتی در این شرکت خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو گفت: با ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات و تحقق برنامه های اس ...
1397/12/22
بیش از 14 هزار مستمری بگیر تحت پوشش بهزیستی استان زنجان
سازمان بهزیستی کشور به موجب لایحه قانونی مورخ ۲۴/۴/۱۳۵۹ و در جهت تحقق مفاد اصول سوم، بیست‌ویکم و بیست‌ونهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از ادغام ۱۶ سازمان، نهاد، موسسه و انجمن تشکیل شد درتیرماهسال ...
1397/12/22
40 سال تلاش برای افزایش مهارت های فنی و حرفه ای در استان زنجان
بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران توجه به تربیت نیروی انسانی ماهر مورد توجه بوده و در دهه های مختلف با توسعه تجهیزات و نعریف برنامه های مختلف تلاش شده افراد ماهر در رشته های مورد نیاز کشور تربیت شوند.
1397/12/21
s