چهار شنبه, 29 خرداد,1398

شهروندان صرفه‌جویی کنند؛ مصرف گاز زنجانی ها در آغازین روزهای اردیبهشت 98 از مرز 11 میلیون متر مکعب گذشت

شهروندان صرفه‌جویی کنند؛ مصرف گاز زنجانی ها در آغازین روزهای اردیبهشت 98 از مرز 11 میلیون متر مکعب گذشت

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: میزان مصرف گاز طبیعی مشترکین شهری و روستایی در ۲۴ ساعت گذشته به علت افت دمای هوا به 11 میلیون و 353 هزار متر مکعب افزایش یافته است. شهروندان زنجانی مصرف گاز را مدیریت کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان موسی احمدلو اظهار کرد: این میزان مصرف در حالی است که با مصرف بیش از 9 میلیون و 691 هزار متر مکعب در روز قبل؛ شاهد افزایش یک میلیون و 661 هزار و 748 متر مکعبی گاز طبیعی هستیم.

وی اعلام کرد: از کل مصرف اعلام شده، 3 میلیون و 518 هزار و 252 متر مکعب توسط نیروگاه های استان استفاده شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان همچنین با بیان اینکه مصرف گاز مشترکین زنجانی در مدت مشابه سال گذشته معادل 7 میلیون و 848 هزار متر مکعب بوده است، تصریح داشت: از این میزان؛ 2 میلیون و 200 هزار متر مکعب گاز؛ مصرف سال گذشته نیروگاه های استان بوده است.

مهندس احمدلو تأکید کرد: در استان زنجان بیشترین مصرف گاز به بخش خانگی اختصاص دارد و هم‌اکنون 334 هزار و 974 مشترک گاز خانگی در استان  زنجان وجود دارد.

وی اظهار کرد: دمای ۱۸ تا ۲۱ درجه سانتی‌گراد در فضای داخلی و بسته و دمای ۱۸ درجه سانتی‌گراد در راهروها و فضاهای عمومی سرپوشیده ادارات باید مورد توجه قرار گیرد تا در مصرف این انرژی صرفه‌جویی شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه با توجه به ماندگاری سرما و کاهش محسوس دما در منطقه کوهستانی زنجان؛ شهروندان حتما مدیریت مصرف داشته باشند؛ یاد آورشد: با توجه به وزش شدید باد حتماً نکات ایمنی مورد توجه مشترکین محترم بوده و با استفاده از کلاهک‌های H در پشت بام ها و بازدید مستمر از دودکش ها و کسب اطمینان از باز بودن مجاری هوا؛ ضامن سلامتی خود و خانواده باشند.

گفتنی است شماره 194 شرکت گاز به صورت شبانه روز و 24 ساعته آماده پاسخگویی به هم استانی های  عزیز زنجانی است  .


نظر شما چیست
آخرین اخبار
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: مرکز 194؛ شانزده هزار و 112 خدمت امدادی به مشترکین زنجانی ارائه کرده است
سال گذشته بالغ بر ۱۶ هزار و ۱۱۲ مورد خدمت از سوی مرکز ۱۹۴ به مشترکین زنجانی ارائه شده است.
1398/03/22
تحویل بیش از 144 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان در سال گذشته
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در سال ۹۷ خبر داد.
1398/03/21
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: در دو ماهه ابتدایی امسال؛ بیش از 475 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان زنجان مصرف شده است
فروردین و اردیبهشت ماه سال ۹۸ مشترکین زنجانی بیش از ۴۷۵ میلیون و ۹۰۷ هزار مترمکعب گاز طبیعی در بخش های مختلف مصرف کرده اند.
1398/03/20
در راستای کمک به توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال مولد و پایدار برای ارائه خدمات مربوط به اخذ مجوزهای سرمایه گذاری شرکت گاز زنجان عنوان "بهترین عملکرد" را در بین دستگاه های اجرایی استان کسب کرد
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: بر اساس گزارش سیستمی از اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه های اجرایی استان؛ ابوالفضل عباسچیان؛ نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان در ن ...
1398/03/11
به علت انجام تعمیرات؛ گاز مشترکین 7 روستای بخش ارمغانخانه از توابع شهرستان زنجان قطع می‌شود
روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: گاز مشترکین ۷ روستای بخش ارمغانخانه روز چهارشنبه ۸ خرداد به علت انجام تعمیرات خطوط گازرسانی قطع می‌شود.
1398/03/07
خدمات رسانی به بیش از 334 هزار و 970 مشترک گاز طبیعی در استان زنجان
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از جذب بیش از ۱۷ هزار و ۶۰۰ مشترک گاز طبیعی در استان زنجان طی سال ۹۷ خبر داد و اظهار داشت: با جذب این تعداد مشترک؛ مجموع مشترکین گاز در استان به ۳۳۴ هزار و ۹۷۴ مشترک افز ...
1398/02/21
پیام تبریک مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت روز جهانی کار و کارگر: با وجود پیشرفت و توسعه تکنولوژی؛ هنوز جوامع بشری چرخش امور جاری و زندگی خود را از ساده ترین سطح تا پیچیده ترین آنها مرهون دستان پرتوان قشر محترم کارگر است
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مهندس موسی احمدلو با صدور پیامی،‌ روز جهانی کار و کارگر را به همه همکاران تلاشگر صنعت گاز و کارکنان زحمتکش گاز زنجان، تبریک گفت.
1398/02/10
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: بیش از 405 هزار خانوار زنجانی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند
با اضافه شدن ۱۵ هزار و ۹۲۵ خانوار جدید به جمع مشترکین گاز طبیعی در سال گذشته؛ خانوار تحت پوشش گاز طبیعی در استان زنجان؛ به ۴۰۵ هزار و ۴۲۳ خانوار رسیده است.
1398/02/08
s