دوشنبه, 30 دی,1398

صعود تیم کوهنوردی گاز زنجان به یکی از قله های رشته کوه سهند

صعود تیم کوهنوردی گاز زنجان به یکی از قله های رشته کوه سهند

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ گروه 14 نفره تیم کوهنوردی این شرکت؛ با عبور از ارتفاعات رشته کوه سهند واقع در استان آذربایجان شرقی؛ موفق شدند در برنامه ای یک روزه قله کمال یا همان قوش گولی را صعود کند.
کارشناس امور ورزش شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: تیم کوهنوردی این شرکت در آخرین روزهای مرداد ماه امسال؛ موفق شد با عبور از مناطق سخت و با وجود باد شدید صبحگاهی که از سمت شرق به غرب در حال وزش بوده و مانع از کوهپمایی و تنفس راحت می شد؛ موفق به صعود این قله شوند.
حسن روحانی با بیان اینکه تیم هایی که قصد صعود به قلل را دارند باید حتما از قبل تمرینات و یا صعود هایی جهت آمادگی بیشتر داشته باشند؛ ابراز داشت: هدف از برگزاری چنین برنامه های ورزشی، فراهم کردن شرایط لازم و ایجاد آمادگی کارکنان علاقمند به رشته کوهنوردی جهت صعود به قلل مرتفع تر است.  
وی از سابقه و فعالیت حرفه ای 14 ساله تیم کوهنوردی شرکت گاز استان زنجان خبر داد و اعلام داشت: تیم کوهنوردی این شرکت؛ صعود به کوه های دماوند، سهند و سبلان ایران را نیز در کارنامه موفق ورزشی خود دارد.
وی اعلام داشت: تیم کوهنوردی شرکت گاز استان زنجان؛ متشکل از آقایان: جلال صادقی فرد، سید احمد آقایی، نورالدین جعفری، مسعود حریری، حمیدرضا امیری، ایرج محمودی، مجید سلیمانی، حسن روحانی، پیمان توفیقی، حمید توحیدلو، علی رابطی، نقی کریمی، علی حیدری و امیر شهپرست موفق شدند فتح قله کمال رشته کوه سهند را با موفقیت به اتمام برساند.
کارشناس امور ورزش شرکت گاز استان زنجان در پایان از مهندس احمدلو؛ مدیر عامل این شرکت، شورای ورزش و تمامی مدیران و افرادی که در فراهم آوردن امکان این سفر تلاش کردند تشکر و قدر دانی کرد. 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مشارکت بیش از 83 درصدی مشترکین گاز استان زنجان در طرح حذف قبوض کاغذی گاز
شرکت گاز استان زنجان در جهت اجرای پروژه حذف صورتحساب کاغذی گاز در مدت یک ماه توانسته است، اطلاعات بالغ بر 286 هزار و 601 مشترک خود را دریافت کند
1398/10/28
تعداد مشترکین گاز زنجانی از مرز 340 هزار مصرف کننده؛ گذشت
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با همت کارکنان خدوم این شرکت؛ توفیق ارائه خدمت به ۳۴۰ هزار و ۳۷۰ مشترک گاز طبیعی را در استان داریم.
1398/10/16
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: دانش آموزان زنجانی بازوانی توانمند در اشاعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در استان
یکی از مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان زنجان، فرهنگ سازی عمومی برای آشنایی مشترکین با خطرات احتمالی گاز طبیعی است که در این میان دانش آموزان؛ نقشی مهم و کاربردی ایفا می کنند.
1398/10/16
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: پیمانکاران و تامین کنندگان کالا از این پس برای انجام مناقصات، استعلامات و مزایده ها؛ از طریق سامانه "ستاد" ثبت نام و مشارکت کنند
با راه اندازی سامانه "ستاد"، انجام کلیه مناقصات، استعلامات و مزایده ها در شرکت گاز استان زنجان از طریق این سامانه انجام می گیرد.
1398/10/04
هم راستایی توانمندیها و تلاش برای ارائه خدمات به مشترکین با بالاترین کیفیت؛ در سایه همت کارکنان جوان گاز زنجان
ارزیابان سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران با حضور سه روزه خود؛ فرآیند ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت گاز استان زنجان را مورد ارزیابی قرار دادند.
1398/09/27
رویکرد تعاملی و دریافت نیازها و انتظارات مشترکین در الویت کاری شرکت گاز استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: به منظور دریافت نیازها و انتظارات مشترکین زنجانی؛ کانال های ارتباطی متعددی طرح ریزی و در اختیار ذینفعان این شرکت قرار داده شده است.
1398/09/27
دوره آموزشی پیشگیری از بیماری های HIV و آنفولانزا در شرکت گاز استان زنجان برگزار شد
رعایت اصل خود مراقبتی و اصول بهداشتی اولیه؛ مهمترین راهکار در پیشگیری از ابتلا بهHIV و آنفولانزا محسوب می‌شود که افراد با مدنظر قرار دادن آن می‌توانند از ابتلا به این بیماری ها مصون بمانند. دوره آ ...
1398/09/27
کسب امتیـاز 95 توسـط گـاز زنجـان؛ نتیجـه ارزیابی عملکـرد سـال 97 دستگـاه های اجـرایی و نهادهـای عمومی استان
گاز زنجان با اجرای برنامه های10 گانه درون سازمانی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب؛ امتیاز 95 را بین 52 دستگاه اجرایی استان کسب کرد. گاز زنجان با اجرای برنامه های10 گانه درون سازمانی در ترویج فرهنگ عفاف و ح ...
1398/09/27
s