جمعه, 17 مرداد,1399

صعود تیم کوهنوردی گاز زنجان به یکی از قله های رشته کوه سهند

صعود تیم کوهنوردی گاز زنجان به یکی از قله های رشته کوه سهند

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ گروه 14 نفره تیم کوهنوردی این شرکت؛ با عبور از ارتفاعات رشته کوه سهند واقع در استان آذربایجان شرقی؛ موفق شدند در برنامه ای یک روزه قله کمال یا همان قوش گولی را صعود کند.
کارشناس امور ورزش شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: تیم کوهنوردی این شرکت در آخرین روزهای مرداد ماه امسال؛ موفق شد با عبور از مناطق سخت و با وجود باد شدید صبحگاهی که از سمت شرق به غرب در حال وزش بوده و مانع از کوهپمایی و تنفس راحت می شد؛ موفق به صعود این قله شوند.
حسن روحانی با بیان اینکه تیم هایی که قصد صعود به قلل را دارند باید حتما از قبل تمرینات و یا صعود هایی جهت آمادگی بیشتر داشته باشند؛ ابراز داشت: هدف از برگزاری چنین برنامه های ورزشی، فراهم کردن شرایط لازم و ایجاد آمادگی کارکنان علاقمند به رشته کوهنوردی جهت صعود به قلل مرتفع تر است.  
وی از سابقه و فعالیت حرفه ای 14 ساله تیم کوهنوردی شرکت گاز استان زنجان خبر داد و اعلام داشت: تیم کوهنوردی این شرکت؛ صعود به کوه های دماوند، سهند و سبلان ایران را نیز در کارنامه موفق ورزشی خود دارد.
وی اعلام داشت: تیم کوهنوردی شرکت گاز استان زنجان؛ متشکل از آقایان: جلال صادقی فرد، سید احمد آقایی، نورالدین جعفری، مسعود حریری، حمیدرضا امیری، ایرج محمودی، مجید سلیمانی، حسن روحانی، پیمان توفیقی، حمید توحیدلو، علی رابطی، نقی کریمی، علی حیدری و امیر شهپرست موفق شدند فتح قله کمال رشته کوه سهند را با موفقیت به اتمام برساند.
کارشناس امور ورزش شرکت گاز استان زنجان در پایان از مهندس احمدلو؛ مدیر عامل این شرکت، شورای ورزش و تمامی مدیران و افرادی که در فراهم آوردن امکان این سفر تلاش کردند تشکر و قدر دانی کرد. 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای مرهون تلاشهای شبانه روز خبرنگاران است
مدیرعامل و رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در پیامی؛ فرا رسیدن روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب تلاشگر رسانه؛ تبریک گفتند
1399/05/15
در 4 ماهه نخست امسال صورت گرفت: کاهش سرقت گاز در استان زنجان/ انشعابات غیر مجاز و دست کاری کنتور رایج ترین روشهای سرقت گاز
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه بازرسان این شرکت تاکنون ۲۸ نوع سرقت گاز در استان کشف کرده‌اند، از کاهش حجم سرقت گاز نسبت به مدت مشابه سال‌گذشته به دلیل شرایط کرونایی خبرداد.
1399/05/14
برگزاری مسابقات آنلاین قرآنی در گاز زنجان مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در شرکت گاز استان زنجان به صورت آنلاین برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مسئول دارالقرآن الکریم این شرکت گفت: در پی شیوع کرونا در کشور و ضرورت حفظ طرح فاصله گذاری اجتماعی، مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان گاز زنج ...
1399/05/08
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: عمل به مسئولیت اجتماعی با مشارکت در ساخت سریال آقا جان
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان به همراه مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از لوکیشن سریال ۳۰ قسمتی آقا جان بازدید کردند.
1399/05/07
لزوم بهره گیری از فضای مجازی به منظور مقابله با کرونا؛ دوره‌های آموزشی‌گاز زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود
با ایجاد زیرساخت‌های لازم، دوره‌های آموزشی در شرکت گاز استان زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود.
1399/05/01
ضریب بالای 98 درصدی نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان سال 1400
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده؛ ضریب نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان امسال به ۹۷.۳ درصد و تا پایان سال ۱۴۰۰، به ۳/۹۸ درصد می‌رسد
1399/04/23
سهم 58 درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از سهم ۵۸ درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان خبر داد و گفت: با توجه به نام‌گذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری )مدظله العالی) به نام سال جهش تولید، حمایت از ت ...
1399/04/22
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: تحقق 110 درصدی گازرسانی به واحدهای صنعتی استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با جایگزینی ۴۳ هزار و ۸۴۰ مترمکعب گاز در ساعت در سال ۹۸، شاهد تحقق ۱۱۰ درصدی جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی هستیم.
1399/04/19
s