جمعه, 16 خرداد,1399

همزمان با هفته دولت انجام می گیرد: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 61 طرح گازرسانی در استان زنجان

همزمان با هفته دولت انجام می گیرد: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 61 طرح گازرسانی در استان زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، موسی احمدلو با اعلام این خبر گفت: همزمان با هفته دولت، طرح گازرسانی به 31 روستا و 28 واحد تولیدی و صنعتی؛ افتتاح و عملیات اجرایی 2 روستای دیگر آغاز می شود.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان اظهار کرد: برای افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح های گازرسانی در هفته دولت؛ بیش از 56 میلیارد و 153 میلیون تومان اعتبار هزینه و اختصاص یافته است.
مهندس احمدلو با اشاره به افتتاح 31 طرح گازرسانی روستایی و بهره مندی 4 هزار و 177 خانوار در هفته دولت افزود: با این اقدام، شمار روستاهای بهره مند از گاز طبیعی استان به 564 روستا افزایش می یابد.
وی تعداد کل روستاهای استان را 910 روستا اعلام کرد و ابراز داشت: با صرف 49 میلیارد و 872 میلیون تومان اعتبار برای گازرسانی به روستاهای قابل افتتاح در هفته دولت؛ درصد برخورداری گاز طبیعی در بخش روستایی استان از 7/82 به 6/84 درصد افزایش می یابد.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از گازرسانی به 28 واحد صنعتی با صرف هزینه ای بیش از 5 میلیارد و 597 میلیون تومان اعتبار در هفته دولت خبر داد و گفت: با این اقدام؛ مجموع واحدهای صنعتی و تولیدی بهره مند از گاز در استان به یک هزار و 217 واحد می رسد.
مهندس احمدلو؛ کلنگ زنی 2 روستای شهرستان طارم را از دیگر اقدامات گاز زنجان در هفته دولت اعلام کرد و تصریح داشت: با اختصاص 684 میلیون تومان اعتبار در صدد تامین گاز 57 خانوار روستایی دیگر هستیم.
وی با بیان اینکه خدمات رسانی پایدار به مردم شریف استان و توسعه شبکه گازرسانی به منظور محرومیت زدایی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) همواره سرلوحه تمامی برنامه های شرکت گاز زنجان بوده است؛ افزود: با عنایت خداوند متعال و زحمات کاکنان خدوم گاز زنجان در حال حاضر 100 درصد جمعیت شهری و با افتتاح هفته دولت 6/84 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 4/94 درصد خانوارهای شهری و روستایی استان زنجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
تحویل بیش از 144 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان در سال گذشته
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در سال ۹۸ خبر داد.
1399/02/21
ارائه نزدیک به 52 هزار خدمت امدادی به مشترکین زنجانی در سال 98
مرکز ۱۹۴ با خدمات شبانه روزی خود در سال گذشته؛ ۵۱ هزار و ۹۷۴ خدمت امدادی به مشترکین زنجانی ارائه کرده است
1399/02/14
گاز زنجان تقدیرنامه سه ستاره؛ از جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران دریافت کرد
در سومین دوره ارزیابی سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران؛ شرکت گاز استان زنجان در سومین دوره حضور خود، تقدیرنامه ۳ ستاره دریافت کرد
1399/02/13
طی سال 98 صورت گرفت: جذب نزدیک به 13 هزار مشترک گاز طبیعی در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب ۱۲ هزار و ۸۶۷ مشترک جدید گاز طبیعی طی سال گذشته در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی خبر داد.
1399/02/02
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: مشترکین گاز برای پرداخت قبوض خود سه ماه فرصت دارند
بر اساس اعلام شرکت ملی گاز و با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده به دلیل شیوع کرونا ویروس؛ مردم تا سه ماه می‌توانند قبض گاز خود را پرداخت نکنند.
1399/01/31
راه ‌اندازی نرم ‌افزار موبایلی خدمات الکترونیکی گاز زنجان/ زنجانی ها اپلیکیشن گاز را نصب کنند
به منظور توسعه خدمات غیرحضوری و در راستای افزایش سطح رضایتمندی مشترکین؛ نرم افزار موبایل "خدمات الکترونیک گاز زنجان" راه‌اندازی شده است.
1399/01/25
تا ۱۵ اردیبهشت ماه 99؛ گازبهای مشترکین خانگی همه اقلیم ها بر مبنای فصل سرد محاسبه می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با پیشنهاد شرکت ملی گاز ایران و وزارت نفت و با تصویب هیات دولت و به منظور تعیین الگوی مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی، دوره سرد همه اقلیم‌ها تا ۱۵ اردیبهشت امسال تمدید ش ...
1399/01/20
گاز زنجان در راستای بهبود مستمر محیط کسب و کار استان؛ عنوان بهترین دستگاه اجرایی استان را کسب کرد
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: در راستای بهبود مستمر محیط کسب و کار استان و شناسایی فرآینده های بین دستگاهی در حوزه سرمایه گذاری؛ گاز زنجان، عنوان بهترین دستگاه اجرایی استان را کس ...
1399/01/19
s