دوشنبه, 07 بهمن,1398

با افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 6 طرح گاز رسانی همزمان با هفته دولت؛ 80 درصد خانوار روستایی شهرستان طارم زنجان از نعمت گاز بهره مند شدند

با افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 6 طرح گاز رسانی همزمان با هفته دولت؛ 80 درصد خانوار روستایی شهرستان طارم زنجان از نعمت گاز بهره مند شدند

با افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 6 طرح گاز رسانی همزمان با هفته دولت؛
80 درصد خانوار روستایی شهرستان طارم زنجان از نعمت گاز بهره مند شدند
در هفته دولت؛ 6 طرح گارزسانی به دست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار افتتاح و کلنگ زنی شد تا درصد بهره مندی خانوار روستایی طارم به 80 درصد برسد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، 6 طرح گازرسانی به روستاها و واحد تولیدی – صنعتی همزمان با هفته دولت در طارم افتتاح شد که با افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 3 طرح گازرسانی به روستاهای این شهرستان؛ درصد بهره مندی خانوار روستایی این شهرستان به 80 درصد رسید.
در این مراسم که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، رییس امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز و جمعی دیگر از مسئولین استان و شهرستان در روستای غلام چم برگزار شد؛ مهندس نیک سرشت از خدمات شرکت گاز استان زنجان در تامین بخش اعظمی از نیاز انرژی مردم و صنایع استان زنجان در عمر چهل ساله انقلاب که اقدامی ارزشمند و قابل توجه است؛ قدردانی کرد.
در ادامه مهندس احمد آقایی از اختصاص هزینه ای بیش از 2 میلیارد و 56 میلیون تومان برای گاز رسانی به طرح های قابل افتتاح در هفته دولت در شهرستان طارم خبر داد.
رییس امور مهندسی و اجرای طرح ها شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه در این دوره از افتتاحیه های هفته دولت، شاهد افتتاح طرح های گازرسانی به 3 واحد تولیدی – صنعتی در شهرستان طارم هستیم؛ افزود: برای این طرح ها بیش از 1 میلیارد و 72 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
مهندس آقایی همچنین از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی به 3 روستای شهرستان طارم خبر داد و گفت: با صرف اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان برای گازرسانی به یک روستا در طارم؛ 25 واحد مسکونی از گاز طبیعی برخوردار و با کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی در 2 روستای دیگر؛ 684 میلیون تومان اعتبار پیش بینی شده است تا 57 واحد مسکونی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.
وی تعداد کل روستاهای شهرستان طارم را 97 روستا اعلام کرد و ابراز داشت: در حال حاضر 52 روستای این شهرستان با 80 درصد بهره مندی از نعمت گاز طبیعی استفاده می کنند و 4 روستای دیگر نیز در دست طراحی است.
گفتنی است 100 درصد جمعیت شهری شهرستان طارم از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مشارکت بیش از 83 درصدی مشترکین گاز استان زنجان در طرح حذف قبوض کاغذی گاز
شرکت گاز استان زنجان در جهت اجرای پروژه حذف صورتحساب کاغذی گاز در مدت یک ماه توانسته است، اطلاعات بالغ بر 286 هزار و 601 مشترک خود را دریافت کند
1398/10/28
تعداد مشترکین گاز زنجانی از مرز 340 هزار مصرف کننده؛ گذشت
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با همت کارکنان خدوم این شرکت؛ توفیق ارائه خدمت به ۳۴۰ هزار و ۳۷۰ مشترک گاز طبیعی را در استان داریم.
1398/10/16
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: دانش آموزان زنجانی بازوانی توانمند در اشاعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در استان
یکی از مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان زنجان، فرهنگ سازی عمومی برای آشنایی مشترکین با خطرات احتمالی گاز طبیعی است که در این میان دانش آموزان؛ نقشی مهم و کاربردی ایفا می کنند.
1398/10/16
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: پیمانکاران و تامین کنندگان کالا از این پس برای انجام مناقصات، استعلامات و مزایده ها؛ از طریق سامانه "ستاد" ثبت نام و مشارکت کنند
با راه اندازی سامانه "ستاد"، انجام کلیه مناقصات، استعلامات و مزایده ها در شرکت گاز استان زنجان از طریق این سامانه انجام می گیرد.
1398/10/04
هم راستایی توانمندیها و تلاش برای ارائه خدمات به مشترکین با بالاترین کیفیت؛ در سایه همت کارکنان جوان گاز زنجان
ارزیابان سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران با حضور سه روزه خود؛ فرآیند ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت گاز استان زنجان را مورد ارزیابی قرار دادند.
1398/09/27
رویکرد تعاملی و دریافت نیازها و انتظارات مشترکین در الویت کاری شرکت گاز استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: به منظور دریافت نیازها و انتظارات مشترکین زنجانی؛ کانال های ارتباطی متعددی طرح ریزی و در اختیار ذینفعان این شرکت قرار داده شده است.
1398/09/27
دوره آموزشی پیشگیری از بیماری های HIV و آنفولانزا در شرکت گاز استان زنجان برگزار شد
رعایت اصل خود مراقبتی و اصول بهداشتی اولیه؛ مهمترین راهکار در پیشگیری از ابتلا بهHIV و آنفولانزا محسوب می‌شود که افراد با مدنظر قرار دادن آن می‌توانند از ابتلا به این بیماری ها مصون بمانند. دوره آ ...
1398/09/27
کسب امتیـاز 95 توسـط گـاز زنجـان؛ نتیجـه ارزیابی عملکـرد سـال 97 دستگـاه های اجـرایی و نهادهـای عمومی استان
گاز زنجان با اجرای برنامه های10 گانه درون سازمانی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب؛ امتیاز 95 را بین 52 دستگاه اجرایی استان کسب کرد. گاز زنجان با اجرای برنامه های10 گانه درون سازمانی در ترویج فرهنگ عفاف و ح ...
1398/09/27
s