سه شنبه, 12 فروردین,1399

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشست صمیمی با کارکنان عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشست صمیمی با کارکنان عنوان کرد:

مهندس احمدلو از کارکنان خدوم گاز زنجان خواست با برنامه ریزی ها و ایجاد زیرساختهای مناسب در شش ماهه دوم سال؛ با حداکثر توان آماده ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین محترم زنجانی باشند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ در نشست صمیمی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره با کارکنان شاغل در این شرکت؛ موسی احمدلو؛ با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر 8 سال دفاع مقدس و بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)؛ برگزاری این نشست را فرصتی مغتنم برای قدردانی از زحمات همکاران خدوم؛ عنوان کرد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در بخش دیگری از سخنان خود از صدور آنی قبوض گاز مشترکین زنجانی از آذر ماه امسال خبر داد و ابراز داشت: این طرح ابتدا به صورت پایلوت در شهرستان خرمدره با موفقیت انجام شده و در حال حاضر تصمیم بر اجرای آن در کل استان است که مشارکت عموم همکاران تلاشگرمان را می طلبد.
مهندس احمدلو همچنین از کوشش مستمر مدیران و کارکنان گاز زنجان در ترسیم و تدوین رویکردهای مناسب و یکپارچه سازی فرآیندهای عملکردی در شرکت گاز قدردانی کرد و افزود: امیدواریم در سایه تلاش همکاران؛ در سومین دوره ارزیابی جایزه سرآمدی  شرکت ملی گاز ایران که از 16 تا 20 آذرماه در زنجان برگزار می شود موفق و سربلند باشیم.
وی با بیان اینکه این شرکت بعنوان تامین کننده گاز طبیعی شهروندان زنجانی، نقش مهمی در ساختار زیربنایی اقتصاد استان و کشور ایفا می کند؛ اظهار داشت: با تدوین برنامه های جامع و بنیادین تلاش می کنیم با  همیاری و همکاری در راستای تحقق این مهم، گام اساسی برداریم.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه با بیان اینکه امسال متحول تر از سالهای گذشته در سنگر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف استان حضور داریم گفت: با تقویت ارتباطات موثر درون سازمانی، مشارکت کلیه کارکنان به عنوان بزرگترین سرمایه این شرکت، افزایش مهارت و توانایی آنان و با توجه بیش از پیش به نیازهای کارکنان در سال جدید، زمینه مشارکت هرچه بیشتر منابع انسانی را فراهم می آوریم.
گفتنی است؛ توجه به معیشت و وضعیت بیمه تکمیلی، امنیت شغلی، حقوق مادی و معنوی، آموزش تخصصی و توانمندسازی کارکنان به عنوان مهم ترین سرمایه هر سازمان؛ از جمله مهم ترین درخواست های کارکنان شرکت گاز استان زنجان بود که در این نشست مطرح و دستور پیگیری و رسیدگی قانونی داده شد.


نظر شما چیست
آخرین اخبار
در شش ماهه دوم سال؛98 بیش از 9 هزار نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد
واحد آموزش گاز زنجان در شش ماهـه دوم پارسال؛ ۹ هزار و ۶۶ نفر ساعت دوره آموزشی برگزار کـرد تا ۶۸۹ نفر از کارکنـان رسمی و پیمانی با حضور در ۶۰ دوره مختلف تخصصی و عمومی؛ آموزش هـای لازم را دریافت کنند.
1399/01/09
پیام نوروزی مقام معظم رهبری: سال 99؛ سال «جهش تولید»
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.
1399/01/06
پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به مناسبت نوروز 1399
مهندس حسن منتظر تربتی،معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران درپیامی خطاب به همکاران، فرارسیدن سال نو را به کلیه کارکنان پرتلاش این شرکت در اقصی نقاط کشور و خانواده‌های آنان، تبریک و تهنیت گفت.
1399/01/06
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت نوروز 1399
مهندس موسی احمدلو در پیامی خطاب به همکاران، فرارسیدن سال نو را به همه کارکنان پرتلاش این شرکت و خانواده‌های ایشان، تبریک و تهنیت گفت.
1399/01/06
با هدف پیشگیری و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا؛ ماموران قرائت کنتور گاز به درب منازل مراجعه نمی کنند/ زنجانی ها خدمات را به صورت غیرحضوری دریافت می کنند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با توجه به ضرورت رعایت مسائل بهداشتی، پیشگیری و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا، کنتورخوان‌های این شرکت تا اطلاع ثانوی به درب منازل شهروندان مراجعه نکرده و ارائه خدمات ...
1398/12/27
دست شرکت گاز در دست دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای پیشگیری از کرونا ویروس
در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به پیشگیری و ریشه کنی ویروس کرونا؛ کارکنان گاز زنجان در کنار تلاشگران مراکز بهداشت و خدمات شهری در ضد عفونی معابر اصلی و فرعی شهر زنجان مشارکت کردند.
1398/12/24
همزمان با هفته منابع طبیعی و روز بزرگداشت شهدا؛ مدیرعامل و کارکنان گاز زنجان با کاشت نهال؛ یاد 21 شهید منتسب این شرکت را گرامی داشتند
در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و به مناسبت روز درختکاری، هفته منابع طبیعی و روز بزرگداشت شهدا؛ مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و برخی از کارکنان این شرکت در اقدامی نمادین به یاد تنها شهید گاز زنجان و۲۰ شهی ...
1398/12/21
تلاش 11 ساله برای فرهنگ سازی مصرف بهینه و رفتارهای ایمن؛ با اجرای همیار گاز 140 هزار دانش آموز زنجانی زیر پوشش طرح همیار گاز قرار گرفته اند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبرگفت: با تلاش مجدانه برای آموزش یازده هزار دانش آموز مقطع پنجم ابتدایی در سال جاری؛ این تعداد به ۱۴۰ هزار دانش آموز در ۱۱ سال گذشته رسیده است.
1398/12/17
s