دوشنبه, 11 فروردین,1399

در پی تلاش و پیگیریهای مستمر نسبت به انجام مسئولیت های اجتماعی؛ شرکت گاز استان زنجان تقدیرنامه چهارمین همایش مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت را کسب کرد

در پی تلاش و پیگیریهای مستمر نسبت به انجام مسئولیت های اجتماعی؛ شرکت گاز استان زنجان تقدیرنامه چهارمین همایش مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت را کسب کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مدیرعامل این شرکت از اهتمام گاز زنجان نسبت به مسئولیت های اجتماعی در کنار دیگر اهداف و برنامه های استراتژیک خود خبر داد و گفت: تحقق این مسئولیت ها در جهت حفظ منابع طبیعی و محیط زیست و همچنین  بهینه سازی مصرف انرژی از اهداف این شرکت در تعهد به انجام مسئولیت های اجتماعی است که سبب توان افزایی و بهبود زندگی می گردد.
مهندس موسی احمدلو به عوامل تاثیرگذار در مسئولیت پذیری اجتماعی اشاره کرده و افزود: دریافت، توزیع پایدار و ارائه مستمر گاز طبیعی به مشتریان با رعایت الزامات، استانداردها و قوانین مربوطه با تاکید بر نظام شایسته سالاری، صیانت از کرامت انسانی، مشتری مداری، تعامل منطقی و مناسب با ذینفعان، بهره وری فرآیندهای عملیاتی، صیانت از محیط زیست و ترویج فرهنگ استفاده بهینه از گاز طبیعی به عنوان مهم ترین ماموریت گاز زنجان در مسئولیت های اجتماعی است.
وی تصریح داشت: مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان زنجان در 4 شاخص عمومی، مسئولیت کارکنان- مشتریان، جوامع محلی و محیط زیست تقسیم بندی و اجرا می شود.
وی با بیان اینکه مسئولیت های اجتماعی شرکت ها یا CSR نه تنها هزینه محسوب نمی شود؛ بلکه می بایست یک سرمایه گذاری بلند مدت به شمار آید؛ افزود:یکی از راه های پیشبرد مسئولیت های اجتماعی توجّه به توانمندسازی و ارتقاء مهارتهای مردم و کارکنان است که گاز زنجان با اجرای برنامه استقرار نظام مدیریت استراتژیک؛ نسبت به شناسایی ذینفعان کلیدی و طبقه بندی آنها و سپس شناسایی انتظارات آنها اقدام کرده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان نشان کرد: بر اساس هدف گذاری ها، برنامه ریزی ها و پیگیری های صورت گرفته موفق به اخذ مجدد گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت -ISO 9001- 2015، استاندارد سیستم مدیریت محیطی-ISO 14001- 2015، سیستم ایمنی و بهداشت شغلی -OHSAS 18001:2007 سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست-HSE- MSسیستم مدیریت کیفیت، پایش و اندازه گیری رضایت مشتریان -ISO 10004- 2012، سیستم مدیریت شکایت مشتریان -ISO 10002- 2014،  سیستم مدیریت انرژی-ISO 50001- 2011، شده ایم که شرکت گاز استان زنجان برای دریافت آنها برنامه ریزی مدون انجام داده و این موفقیت ها حاصل زحمات، جدیّت، تلاش و مشارکت مؤثر همه همکاران تلاشگر این شرکت است.
مهندس احمدلو همچنین کسب جایگاه 10 شرکت برتر گاز استانی را به عنوان چشم انداز شرکت گاز استان زنجان تا سال 1404 عنوان کرد. 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
در شش ماهه دوم سال؛98 بیش از 9 هزار نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد
واحد آموزش گاز زنجان در شش ماهـه دوم پارسال؛ ۹ هزار و ۶۶ نفر ساعت دوره آموزشی برگزار کـرد تا ۶۸۹ نفر از کارکنـان رسمی و پیمانی با حضور در ۶۰ دوره مختلف تخصصی و عمومی؛ آموزش هـای لازم را دریافت کنند.
1399/01/09
پیام نوروزی مقام معظم رهبری: سال 99؛ سال «جهش تولید»
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.
1399/01/06
پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به مناسبت نوروز 1399
مهندس حسن منتظر تربتی،معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران درپیامی خطاب به همکاران، فرارسیدن سال نو را به کلیه کارکنان پرتلاش این شرکت در اقصی نقاط کشور و خانواده‌های آنان، تبریک و تهنیت گفت.
1399/01/06
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت نوروز 1399
مهندس موسی احمدلو در پیامی خطاب به همکاران، فرارسیدن سال نو را به همه کارکنان پرتلاش این شرکت و خانواده‌های ایشان، تبریک و تهنیت گفت.
1399/01/06
با هدف پیشگیری و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا؛ ماموران قرائت کنتور گاز به درب منازل مراجعه نمی کنند/ زنجانی ها خدمات را به صورت غیرحضوری دریافت می کنند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با توجه به ضرورت رعایت مسائل بهداشتی، پیشگیری و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا، کنتورخوان‌های این شرکت تا اطلاع ثانوی به درب منازل شهروندان مراجعه نکرده و ارائه خدمات ...
1398/12/27
دست شرکت گاز در دست دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای پیشگیری از کرونا ویروس
در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به پیشگیری و ریشه کنی ویروس کرونا؛ کارکنان گاز زنجان در کنار تلاشگران مراکز بهداشت و خدمات شهری در ضد عفونی معابر اصلی و فرعی شهر زنجان مشارکت کردند.
1398/12/24
همزمان با هفته منابع طبیعی و روز بزرگداشت شهدا؛ مدیرعامل و کارکنان گاز زنجان با کاشت نهال؛ یاد 21 شهید منتسب این شرکت را گرامی داشتند
در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و به مناسبت روز درختکاری، هفته منابع طبیعی و روز بزرگداشت شهدا؛ مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و برخی از کارکنان این شرکت در اقدامی نمادین به یاد تنها شهید گاز زنجان و۲۰ شهی ...
1398/12/21
تلاش 11 ساله برای فرهنگ سازی مصرف بهینه و رفتارهای ایمن؛ با اجرای همیار گاز 140 هزار دانش آموز زنجانی زیر پوشش طرح همیار گاز قرار گرفته اند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبرگفت: با تلاش مجدانه برای آموزش یازده هزار دانش آموز مقطع پنجم ابتدایی در سال جاری؛ این تعداد به ۱۴۰ هزار دانش آموز در ۱۱ سال گذشته رسیده است.
1398/12/17
s