دوشنبه, 11 فروردین,1399

در شش ماهه نخست سال 98 محقق شد: برگزاری بیش از 15 هزار و630 نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان شرکت گاز استان زنجان

در شش ماهه نخست سال 98 محقق شد: برگزاری بیش از 15 هزار و630 نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان شرکت گاز استان زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، مدیر عامل این شرکت با اشاره به اینکه افزایش رشد علمی و پرورش قابلیت های دانشی و مهارتی کارکنان به عنوان سرمایه های اصلی شرکت؛ از مهم ترین اهداف و برنامه های اجرایی گاز زنجان است؛ گفت: این برنامه ها در سایت آموزش زنجان و یا از طریق اعزام همکاران به شرکت های گاز استانی همجوار یا سایر مراکز آموزشی معتبر و همچنین استفاده از ظرفیت های  موجود در سامانه آموزش مجازی شرکت ملی گاز  بوده است.
وی بهبود عملکرد، توسعه شایستگی های منابع انسانی در راستای خط مشی شرکت و آشنا سازی کارکنان جدید با اهداف سازمان را از مهم ترین اهداف واحد آموزش شرکت گاز استان زنجان عنوان کرد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه با اشاره به اهمیت آموزش کارکنان در مسیر شغلی خود به منظور متناسب ساختن دانش، مهارت و بینش خود با نیازهای شغلی مورد تصدی اعلام داشت: برگزاری دوره های HSE با 6 هزار و 681 نفر ساعت و در رتبه بعد دوره های اداری مالی با 4 هزار و 734 نفر ساعت آموزش، بیشترین نفر ساعت آموزش را تا پایان شهریورماه به خود اختصاص داده است.
مهندس احمدلو همچنین از پیشرو بودن شرکت گاز استان زنجان در تجهیز و راه اندازی سایت کارگاهی مهارتهای فنی و حرفه ای خبر داد و گفت: گاز زنجان افتخار دارد با انتقال تجربیات کسب شده به سایر شرکت های گاز استانی در خصوص ارائه آموزش های مربوط به پیمانکاران از طریق این سایت در این امر مهم قدمی موثر  بردارد.
وی استفاده از ظرفیت موجود در سامانه آموزش مجازی شرکت ملی گاز  که  در آن دوره های آموزشی بارگذاری شده و به صورت فصلی برای کارکنان رسمی و قرارداد مستقیم برگزار می شود را از دیگر اقدامات انجام شده توسط این واحد عنوان کرد و افزود: در راستای تعامل صنعت با دانشگاه نیز از خدمات 22 کارآموز در قالب620 نفر ساعت کار آموزی در واحدهای مختلف شرکت استفاده شده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان ابراز داشت: اعزام خبرگان این شرکت جهت حضور  در جلسات کارگروه تدوین استاندارد آموزشی که در محل مرکز آموزش ستاد شرکت ملی گاز و شرکت گاز آذربایجان شرقی برگزار شده است  از دیگر اقدامات انجام شده  طی 6 ماه گذشته می باشد  .
مهندس احمدلو برگزاری دوره آموزشی مهارتهای زندگی با رویکرد مهارت تاب آوری با تدریس یکی از اساتید به نام در این حوزه و همچنین دوره های آموزشی  اخلاق حرفه ای کارگزاران ، راهبردهای فرهنگی امام راحل(ره)  و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و روابط شاد در محیط کار و خانواده  به صورت E-Learning را از مهمترین برنامه های آموزشی در راستای ترویج فرهنگ تکریم ارباب رجوع، سلامت اداری، تحول اداری و حقوق شهروندی در بین کارکنان اعلام کرد .
وی در پایان با بیان اینکه واحد آموزش تمام تلاش خود را در اجرای هر چه بهتر اهداف شرکت و خدمات به کارکنان خدوم شرکت گاز استان زنجان به کار بسته است از واحد آموزش قدردانی کرد.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
در شش ماهه دوم سال؛98 بیش از 9 هزار نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد
واحد آموزش گاز زنجان در شش ماهـه دوم پارسال؛ ۹ هزار و ۶۶ نفر ساعت دوره آموزشی برگزار کـرد تا ۶۸۹ نفر از کارکنـان رسمی و پیمانی با حضور در ۶۰ دوره مختلف تخصصی و عمومی؛ آموزش هـای لازم را دریافت کنند.
1399/01/09
پیام نوروزی مقام معظم رهبری: سال 99؛ سال «جهش تولید»
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.
1399/01/06
پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به مناسبت نوروز 1399
مهندس حسن منتظر تربتی،معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران درپیامی خطاب به همکاران، فرارسیدن سال نو را به کلیه کارکنان پرتلاش این شرکت در اقصی نقاط کشور و خانواده‌های آنان، تبریک و تهنیت گفت.
1399/01/06
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت نوروز 1399
مهندس موسی احمدلو در پیامی خطاب به همکاران، فرارسیدن سال نو را به همه کارکنان پرتلاش این شرکت و خانواده‌های ایشان، تبریک و تهنیت گفت.
1399/01/06
با هدف پیشگیری و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا؛ ماموران قرائت کنتور گاز به درب منازل مراجعه نمی کنند/ زنجانی ها خدمات را به صورت غیرحضوری دریافت می کنند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با توجه به ضرورت رعایت مسائل بهداشتی، پیشگیری و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا، کنتورخوان‌های این شرکت تا اطلاع ثانوی به درب منازل شهروندان مراجعه نکرده و ارائه خدمات ...
1398/12/27
دست شرکت گاز در دست دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای پیشگیری از کرونا ویروس
در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به پیشگیری و ریشه کنی ویروس کرونا؛ کارکنان گاز زنجان در کنار تلاشگران مراکز بهداشت و خدمات شهری در ضد عفونی معابر اصلی و فرعی شهر زنجان مشارکت کردند.
1398/12/24
همزمان با هفته منابع طبیعی و روز بزرگداشت شهدا؛ مدیرعامل و کارکنان گاز زنجان با کاشت نهال؛ یاد 21 شهید منتسب این شرکت را گرامی داشتند
در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و به مناسبت روز درختکاری، هفته منابع طبیعی و روز بزرگداشت شهدا؛ مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و برخی از کارکنان این شرکت در اقدامی نمادین به یاد تنها شهید گاز زنجان و۲۰ شهی ...
1398/12/21
تلاش 11 ساله برای فرهنگ سازی مصرف بهینه و رفتارهای ایمن؛ با اجرای همیار گاز 140 هزار دانش آموز زنجانی زیر پوشش طرح همیار گاز قرار گرفته اند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبرگفت: با تلاش مجدانه برای آموزش یازده هزار دانش آموز مقطع پنجم ابتدایی در سال جاری؛ این تعداد به ۱۴۰ هزار دانش آموز در ۱۱ سال گذشته رسیده است.
1398/12/17
s