جمعه, 02 اسفند,1398

رویکرد تعاملی و دریافت نیازها و انتظارات مشترکین در الویت کاری شرکت گاز استان زنجان

رویکرد تعاملی و دریافت نیازها و انتظارات مشترکین در الویت کاری شرکت گاز استان زنجان

رویکرد تعاملی و دریافت نیازها و انتظارات مشترکین در الویت کاری شرکت گاز استان زنجان

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: به منظور دریافت نیازها و انتظارات مشترکین زنجانی؛ کانال های ارتباطی متعددی طرح ریزی و در اختیار ذینفعان این شرکت قرار داده شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان موسی احمدلو با اعلام این خبر گفت: گاز زنجان در راستای تحقق ماموریت خود با ایجاد کانال های ارتباطی متعدد در صدد ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین محترم است.

وی با بیان اینکه ذینفعان شرکت گاز استان زنجان را مشتریان، پیمانکاران، رسانه ها، شهرداری و سازمان آتش نشانی، شهرک های صنعتی، دانشگاه ها، محیط زیست و کارکنان تشکیل می دهد؛ افزود: با تلاش شبانه روزی امداد گاز و امور مشترکین از طریق سامانه 194، و راه اندازی وب سایت این شرکت و سامانه پیام کوتاه 300099000194 به عنوان اصلی ترین کانال ارتباطی برای درک نیازها در بخش مشتریان به انجام وظیفه می پردازیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه پیمانکارانی که با این شرکت همکاری می کنند از طریق وب سایت www.nigc-zanjan.ir به اطلاعات لازم دست پیدا می کنند؛ ابراز داشت: با حمایت از انجام پروژه های پژوهشی نیز ارتباط تنگاتنگی با دانشگاه داشته و برخی طرح ها را به مرحله اجرا رسانده ایم.

مهندس احمدلو همچنین از تعاملات سازنده با رسانه ها خبر داد و تصریح کرد: با پخش انیمیشن ها، عقد قرارداد برای ساخت سریال، پخش تیزر و زیرنویس و انجام مصاحبه های مختلف رادیویی و تلویزیونی در صدد فرهنگ سازی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی برآمده ایم. 

وی با اشاره به برگزاری جلسات مختلف با شهرک های صنعتی و سازمان محیط زیست در ادامه مسیر خدمات رسانی؛ گفت: دریافت، توزیع پایدار و ارائه مستمر گـاز طبیعی به مشتریان با رعایت الزامـات، استـانداردهـا و قوانین مربوطـه با تاکید بر نظـام شایستـه سـالاری، صیـانت از کـرامت انسـانی، مشتری مـداری، تعامل منطقی و منـاسب با ذینفعان، بهره وری فرآیندهـای عملیاتی، صیـانت از محیط زیست و ترویج فرهنگ استفاده بهینـه از گـاز طبیعی به عنـوان مهم ترین مـاموریت گـاز زنجـان در مسئـولیت های اجتماعـی پیگیری می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه یکی دیگر از ذینفعان این شرکت را کارکنان معرفی کرد و افزود: با همفکری و همدلی کارکنان و استفاده از امکانات موجود می‌توان بهره‌وری هر سازمان را ارتقا داد و با اجرای نظام مدیریت مشارکتی به لحاظ ایجاد فضای مناسب برای مشارکت فکری کارکنان در امور سازمان، بهره‌وری در تمام زمینه‌های مؤثر در فعالیت سازمان از جمله نیروی انسانی را‌ ارتقا داد.

احمدلو ابراز داشت: شرکت گاز استان زنجان با برگزاری طرح نظر سنجی از کارکنان و برگزاری جلسات مستمر ملاقات عمومی با مدیران در صدد ایجاد فرصت و محیط مناسب برای مشارکت فکری کارکنان در امور سازمان به صورت داوطلبانه بوده و برخوردار کردن آنان از ثمرات مادی و معنوی را در برنامه های خود دارد.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
تجلیل مدیرعامل گاز زنجان از بانوان شاغل؛ از زحمات و تلاش های بانوان تلاشگر در انجام مطلوب وظایف سازمانی سپاسگزارم
مهندس احمدلو در مراسم جشن میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) با اشاره به نقش تاثیر گذار و تعیین کننده بانوان در پویایی خانواده و جامعه؛ از خدمات و تلاشهای بانوان شاغل قدردانی کرد.
1398/11/29
ملموس بودن آثار اقتصادیِ گازرسانی؛ با ارتقاء سطح کیفی زندگی مردم در شهرستان ابهر زنجان
فرماندار ابهر گفت: آثار اقتصادی گازرسانی؛ سطح رفاه، عدالت اجتماعی و ایجاد اشتغال را در شهرستان ابهر ملموس کرده و تاثیر خوبی در ارتقاء سطح کیفی زندگی مردم منطقه ایفا کرده است.
1398/11/27
در بهار انقلاب؛ پوشش گازرسانی در روستاهای خدابنده استان زنجان به 90.6 درصد ‌رسید
همزمان با دهه فجر؛ خدابنده ای ها شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۲۹ طرح گازرسانی به دست استاندار به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛۲۹ طرح گازرسانی با حضور استاندار، امام جمعه و فرماندار شهرس ...
1398/11/23
در راستای مدیریت متمرکز منابع؛ همزمان با دهه فجر صورت گرفت؛ افتتاح و راه اندازی مرکز داده Data center با اعتبار 4 میلیارد و 31 میلیون تومان در گاز زنجان
شرکت گاز استان زنجان همزمان با دهه مبارک فجر؛ پروژه ۴ میلیارد و ۳۱ میلیون تومانی Data center را افتتاح کرد تا اطمینان خاطری برای مدیریت متمرکزتر منابع این شرکت و مشتریان باشد
1398/11/23
بالندگی صنعت گاز در بهار انقلاب؛ با گازرسانی به 44 واحد صنعتی در دهه فجر؛ واحدهای صنعتی- تولیدی بهره مند از گاز استان زنجان به یک هزار و 230 واحد رسید
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مدیرعامل این شرکت از افتتاح طرح گازرسانی به ۴۴ واحد صنعتی- تولیدی در دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: برای این طرح ها بیش از ۳ میلیارد و ۹۱۶ میلیون تومان اعتبار؛ ...
1398/11/23
فرماندار خدابنده: توسعه گازرسانی زمینه‌ساز مهاجرت معکوس در روستاهای خدابنده ی زنجان
به برکت انقلاب اسلامی؛ بیش از ۲۶ هزار خانوار خدابنده ای از نعمت گاز بهره هستند
1398/11/23
فرارسیدن بهار سبز خرمدره، با گاز ؛ فرماندار: خرمدره؛ شهرستان سبز استان زنجان در گازرسانی
با بهره مندی ۹۹ درصدی خانوار روستایی از نعمت گاز؛ خرمدره؛ شهرستان سبز استان زنجان ۱۰۰ درصد خانوار شهری و ۹۹ درصد خانوار روستایی شهرستان خرمدره به شبکه گاز کشور متصل است
1398/11/23
s