دوشنبه, 31 شهریور,1399

رنگ متن

رویکرد تعاملی و دریافت نیازها و انتظارات مشترکین در الویت کاری شرکت گاز استان زنجان

رویکرد تعاملی و دریافت نیازها و انتظارات مشترکین در الویت کاری شرکت گاز استان زنجان

رویکرد تعاملی و دریافت نیازها و انتظارات مشترکین در الویت کاری شرکت گاز استان زنجان

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: به منظور دریافت نیازها و انتظارات مشترکین زنجانی؛ کانال های ارتباطی متعددی طرح ریزی و در اختیار ذینفعان این شرکت قرار داده شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان موسی احمدلو با اعلام این خبر گفت: گاز زنجان در راستای تحقق ماموریت خود با ایجاد کانال های ارتباطی متعدد در صدد ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین محترم است.

وی با بیان اینکه ذینفعان شرکت گاز استان زنجان را مشتریان، پیمانکاران، رسانه ها، شهرداری و سازمان آتش نشانی، شهرک های صنعتی، دانشگاه ها، محیط زیست و کارکنان تشکیل می دهد؛ افزود: با تلاش شبانه روزی امداد گاز و امور مشترکین از طریق سامانه 194، و راه اندازی وب سایت این شرکت و سامانه پیام کوتاه 300099000194 به عنوان اصلی ترین کانال ارتباطی برای درک نیازها در بخش مشتریان به انجام وظیفه می پردازیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه پیمانکارانی که با این شرکت همکاری می کنند از طریق وب سایت www.nigc-zanjan.ir به اطلاعات لازم دست پیدا می کنند؛ ابراز داشت: با حمایت از انجام پروژه های پژوهشی نیز ارتباط تنگاتنگی با دانشگاه داشته و برخی طرح ها را به مرحله اجرا رسانده ایم.

مهندس احمدلو همچنین از تعاملات سازنده با رسانه ها خبر داد و تصریح کرد: با پخش انیمیشن ها، عقد قرارداد برای ساخت سریال، پخش تیزر و زیرنویس و انجام مصاحبه های مختلف رادیویی و تلویزیونی در صدد فرهنگ سازی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی برآمده ایم. 

وی با اشاره به برگزاری جلسات مختلف با شهرک های صنعتی و سازمان محیط زیست در ادامه مسیر خدمات رسانی؛ گفت: دریافت، توزیع پایدار و ارائه مستمر گـاز طبیعی به مشتریان با رعایت الزامـات، استـانداردهـا و قوانین مربوطـه با تاکید بر نظـام شایستـه سـالاری، صیـانت از کـرامت انسـانی، مشتری مـداری، تعامل منطقی و منـاسب با ذینفعان، بهره وری فرآیندهـای عملیاتی، صیـانت از محیط زیست و ترویج فرهنگ استفاده بهینـه از گـاز طبیعی به عنـوان مهم ترین مـاموریت گـاز زنجـان در مسئـولیت های اجتماعـی پیگیری می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه یکی دیگر از ذینفعان این شرکت را کارکنان معرفی کرد و افزود: با همفکری و همدلی کارکنان و استفاده از امکانات موجود می‌توان بهره‌وری هر سازمان را ارتقا داد و با اجرای نظام مدیریت مشارکتی به لحاظ ایجاد فضای مناسب برای مشارکت فکری کارکنان در امور سازمان، بهره‌وری در تمام زمینه‌های مؤثر در فعالیت سازمان از جمله نیروی انسانی را‌ ارتقا داد.

احمدلو ابراز داشت: شرکت گاز استان زنجان با برگزاری طرح نظر سنجی از کارکنان و برگزاری جلسات مستمر ملاقات عمومی با مدیران در صدد ایجاد فرصت و محیط مناسب برای مشارکت فکری کارکنان در امور سازمان به صورت داوطلبانه بوده و برخوردار کردن آنان از ثمرات مادی و معنوی را در برنامه های خود دارد.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
مسئولیت اجتماعی، سرلوحه فعالیت‌های گاز زنجان 50 هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی آماده توزیع بین مشترکین جدید زنجانی
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان از چاپ و توزیع۵۰ هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی در آستانه ورود به فصل سرما خبر داد.
1399/06/25
با ارائه آموزش و انجام پیگیری های لازم و مستمر توسط HSE؛ آمادگی کارکنان گاز زنجان در مانور ایمنی در برابر زلزله؛ ارزیابی می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از برگزاری مانور ایمنی در برابر زمین لرزه، با هدف سنجش میزان آمادگی و هماهنگی کارکنان گاز زنجان در شرایط اضطراری خبر داد.
1399/06/16
بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پروژه‌های گازرسانی در استان زنجان همزمان با هفته دولت؛ 20 طرح گازرسانی روستایی در زنجان افتتاح و یا کلنگ زنی شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مدیرعامل این شرکت از افتتاح ۲ طرح و آغاز عملیات اجرایی ۱۸ طرح گازرسانی روستایی در استان زنجان خبر داد.
1399/06/05
گرمای گاز در روستاهای تخت و غلام چم زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از افتتاح طرح گازرسانی به روستای تخت از توابع شهرستان خدابنده و روستای غلام چم از توابع شهرستان طارم همزمان با هفته دولت خبر داد.
1399/06/05
با گازدار شدن 40 واحد صنعتی در هفته دولت؛ واحدهای صنعتی- تولیدی گازدار استان زنجان به یک هزار و 298 واحد رسید
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: ۴۰ واحد صنعتی- تولیدی به مناسبت هفته دولت افتتاح و اجرایی شد تا شمار واحدهای صنعتی- تولیدی گازدار استان زنجان به یک هزار و ۲۹۸ واحد برسد.
1399/06/05
بهره مندی 100 درصد خانوار شهری استان زنجان از گاز طبیعی
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: به برکت انقلاب اسلامی و با زحمات کارکنان خدوم گاز زنجان؛ همه ۲۱ شهر استان با ۱۰۰ درصد جمعیت شهری از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
1399/06/04
رشد 80 درصدی اجرای شبکه های تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید ۳ هزار و ۴۲ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان زنجان اجرا شده است تا کل شبکه های تغذیه و توریع استان به ۶ هزا ...
1399/06/04
جذب بیش از 134 هزار مشترک جدید گاز در دولت تدبیر و امید
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مهندس احمدلو از جذب ۱۳۴ هزار و ۲۹۶ مشترک گاز طبیعی در ۷ سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: با جذب این تعداد مشترک؛ مجموع مشترکین گاز در استان به ۳۵۳ هزار و ۴۶ م ...
1399/06/03
s