سه شنبه, 24 تیر,1399

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: مشترکین گاز برای پرداخت قبوض خود سه ماه فرصت دارند

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: مشترکین گاز برای پرداخت قبوض خود سه ماه فرصت دارند

بر اساس اعلام شرکت ملی گاز و با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده به دلیل شیوع کرونا ویروس؛ مردم تا سه ماه می‌توانند قبض گاز خود را پرداخت نکنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو با اعلام این خبر گفت: فرصت ۳ ماهه برای پرداخت قبوض شامل مشترکین بدهکار نیز می‌شود.
وی اظهار داشت: شرکت گاز با توجه به همه‌گیری بیماری کرونا، جهت رعایت حال مشترکین خود و عدم خروج آنان از منزل، مهلت سه ماهه برای پرداخت قبوض در نظر گرفته و مشترکین تا پایان خرداد ماه مهلت پرداخت این قبوض را دارند.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تصریح داشت: توصیه ما این است که مشترکین عزیز در صورت تمکن مالی، قبض خود را بپردازند تا مبالغ پس از سه ماه، انباشته نشود. 
مهندس احمدلو با اشاره به اینکه در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا؛ طبق اطلاع رسانی های صورت گرفته قرائت کنتور‌های خانگی و تجاری گاز تا اطلاع ثانوی به صورت مراجعه حضوری، کنتورخوانی انجام نمی‌شود، ادامه داد: با این حال مشترکین محترم برای اعلام رقم کنتور، دریافت قبض و نحوه پرداخت خود نگرانی نداشته باشند؛ چرا که شرایط لازم برای ارائه خدمات از طریق بسترهای غیرحضوری فراهم شده و در دسترس مردم قرار دارد.
وی با بیان اینکه؛ طبق تاکید مراجع ذی‌صلاح مبنی بر ماندن مردم در خانه ها و عدم تردد در شهر و اماکن عمومی، راه‌های ارتباط دور با شرکت گاز استان زنجان فعال بوده و در خدمت متقاضیان است؛ افزود: سامانه اینترنتی ارتباط جامع با مشترکین شرکت گاز استان زنجان به آدرس www.nigc-zanjan.ir برای دریافت هر گونه انتقاد، شکایت، دریافت، مشاهده قبض، پرداخت آنلاین قبض، اعلام و ثبت رقم گاز مصرفی کنتور در خدمت مردم است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان همچنین از راه ‌اندازی نرم ‌افزار موبایلی خدمات الکترونیکی گاز زنجان خبر داد و از شهروندان خواست برای دریافت خدمات الکترونیکی شرکت و امکانات خدماتی بیشتر، به آدرس zanjan.artadata.ir مراجعه و خدمات مورد تقاضای خود را دریافت کنند.
مهندس احمدلو با اعلام اینکه راه‌های ارتباطی مردم با این شرکت به صورت مستمر در خدمت متقاضیان است اظهار داشت: تلفن گویای ۳۳۱۴۶۶۰۱ تا ۶۴۹ به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شهروندان است.
وی به شماره تلفن های ادارات گاز امور مشترکین شهرستان زنجان اشاره کرد و اعلام داشت: بررسی نامه ها و رسیدگی به امور مشترکین و تعدیرات مشترکین به شماره ۳۳۱۴۶۵۷۹، رسیدگی به امور مشترکین و اشتراک پذیری و تبت تغییر نام مشترکین به شماره ۴۲۳ و۳۳۱۴۳۴۳۴، میز خدمت به شماره: ۳۳۱۴۶۵۷۹، رسیدگی به تعدیلات، واحد بندی و خرابی کنتور به شماره۳۳۱۴۶۳۷۱، رسیدگی به امورات کنتور خوانی، خراب کنتور و تسویه حساب به شماره ۳۳۱۴۶۴۱۶، رسیدگی به کارهای وصول مطالبات و مشترکین به شماره ۳۳۱۴۶۳۹۷ و رسیدگی به کارهای وصول مطالبات / گازبانها به شماره ۳۳۱۴۶۵۳۱ از دیگر راه‌های مورد نظر ارتباط از راه دور مردم با شرکت گاز استان زنجان است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ادامه داد: شماره تلفن های امور مشترکین در ادارات گاز سایر شهرستان ها نیز از سایت https:// nigc-zanjan.ir قابل دریافت است.
مهندس احمدلو در پایان تاکید کرد: شماره تماس ۱۹۴ امداد گاز نیز به صورت ۲۴ ساعته در همه شهرستان های استان آماده خدمات رسانی است اما از شهروندان محترم تقاضا داریم فقط در موارد اضطرای با این شماره؛ تماس و برای سئوالات خود این مسیر ارتباطی را اشغال نکنند.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
ضریب بالای 98 درصدی نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان سال 1400
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده؛ ضریب نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان امسال به ۹۷.۳ درصد و تا پایان سال ۱۴۰۰، به ۳/۹۸ درصد می‌رسد
1399/04/23
سهم 58 درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از سهم ۵۸ درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان خبر داد و گفت: با توجه به نام‌گذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری )مدظله العالی) به نام سال جهش تولید، حمایت از ت ...
1399/04/22
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: تحقق 110 درصدی گازرسانی به واحدهای صنعتی استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با جایگزینی ۴۳ هزار و ۸۴۰ مترمکعب گاز در ساعت در سال ۹۸، شاهد تحقق ۱۱۰ درصدی جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی هستیم.
1399/04/19
عبور ِشمارِ زنجانی ها از مرز 352 هزارمشترک؛ گاز زنجان به 352 هزار و 667 مشترک گاز طبیعی خدمات ارائه می کند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: گاز زنجان تاکنون ۳۵۲ هزار و ۶۶۷ مشترک را در بخش های مختلف جذب کرده است.
1399/04/11
در پی تدوین رویکردهای مناسب و یکپارچه سازی فرآیندهای سازمان ممیزی داخلی سیستم‎های مدیریتی درشرکت گاز استان زنجان اجرا شد
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از اجرایی شدن ممیزی مراقبتی؛ سریِ استانداردهایِISO جاری خبر داد و گفت: نوبت اول این فرایند بر اساس بندهای استانداردهای مربوطه در گاز زنجان اجرا و به پایان رسید.
1399/04/02
پاسخگویی به مشکلات مردمی درملاقات الکترونیکی مدیرعامل گاز زنجان با حضور در مرکز ارتباطات مردمی سامد؛ از طریق تلفن ۱۱۱ به درخواست‌های مردمی پاسخ گفت
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان مهندس احمدلو با بیان اینکه سامانه سامد پلی مطمئن بین مردم و مسئولان برای حل مشکلات است؛ بر ارتباط مدیران با مردم و حضور آنان در میان مردم تاکید کرد و افزود: ت ...
1399/03/27
در جلسه مشترک با مدیران عامل شرکت‌های تابعه در حوزه مسئولیت اجتماعی عنوان شد: مسئولیت ‌های اجتماعی؛ دایره ای گسترده برای آرامش و رفاه نسبی محیط پیرامونی
دایره مسئولیت‌های اجتماعی، دایره گسترده‌ای است و محیط‌های پیرامونی نیز بالتبع، توقع زیادی از ما خواهند داشت، ولی با توجه به محدودیت‌های موجود، هنر ما این است که بتوانیم در چارچوب این محدودیت‌ها، مسیره ...
1399/03/20
تحویل بیش از 144 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان در سال گذشته
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در سال ۹۸ خبر داد.
1399/02/21
s