چهار شنبه, 09 مهر,1399

رنگ متن

لزوم بهره گیری از فضای مجازی به منظور مقابله با کرونا؛ دوره‌های آموزشی‌گاز زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود

لزوم بهره گیری از فضای مجازی به منظور مقابله با کرونا؛ دوره‌های آموزشی‌گاز زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود

با ایجاد زیرساخت‌های لازم، دوره‌های آموزشی در شرکت گاز استان زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، برای نخستین بار دوره آموزشیِ "برنامه ریزی؛ نگهداری و تعمیرات آنلاین "با حضور۲۰ نفر از کارکنان گاز زنجان به مدت ۳ روز برگزار شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با شیوع بیماری کرونا در دنیا و روند پیشروی آن در کشورمان ایران، فعالیت های آموزشی در کشور نیز به حالت تعلیق درآمد که با ادامه روند این بیماری؛ یکی از راهکارهای فعالیت در حیطه آموزش کارکنان؛ برگزاری دوره های آنلاین است.
موسی احمدلو افزود: به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها، کاهش مشکلات رفت و آمد کارکنان و در پی آن بهره ‌وری بیشتر دوره‌های آموزشی، اجرای دوره‌های آنلاین در برنامه‌های اصلی واحد آموزش شرکت گاز استان زنجان قرار گرفت.
وی اذعان داشت: با توجه به تمایل فراوان کارکنان به برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت آنلاین، واحدآموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت گاز استان زنجان، برنامه‌هایی برای پیشبرد و ارتقای کیفیت این نوع آموزش‌ها تدوین کرده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه پس از همه گیری ویروس کرونا در کشور تصمیم گرفتیم تا دوره های آموزشی آنلاین را برای کارکنان برگزارکنیم؛ تصریح داشت: در گام نخست برگزاری ۱۸ دوره آموزشی در بخش های مختلف در دستور کار قرار گرفته است که این دوره ها از ۲۳ تیر ماه آغاز و تا پایان امسال ادامه می یابد.
مهندس احمدلو خاطر نشان کرد: با این شرایط استقبال خوبی از دوره های مجازی شده است و واحد آموزش در حال پیگیری است تا به بهترین نحو ممکن بتوانیم پاسخگوی خواسته های آموزشی کارکنان و توانمندسازی هر چه بهتر ایشان باشیم.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
مدیر عامل در نشست صمیمی با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شاغل در گاز زنجان: گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ گرامیداشت40 سال اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است
در گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس؛ مدیرعامل گاز زنجان با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شاغل در این شرکت نشستی صمیمانه برگزار و از ایثار و از خودگذشتگی ایشان قدردانی کرد.
1399/07/08
پیام تبریک مهندس احمدلو به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
موسی احمدلو، مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با ارسال پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را به کارکنان خدوم گاز زنجان، ایثارگران و خانواده محترم شهدا تبریک و تهنیت گفت.
1399/07/05
جذب بیش از 355 هزارمشترک گاز در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب بیش از ۳۵۵ هزارمشترک گاز طبیعی در این استان خبر داد.
1399/07/01
بهره‌مندی96 درصد خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی
مدیرعامل شرکت گاز استانزنجان گفت: با بهره مندی همه ۲۱ شهر و ۵۹۳ روستای استان از نعمت گاز طبیعی؛ هم‌اکنون میانگین بهره‌مندی خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی به ۹۶ درصد رسیده است.
1399/07/01
مسئولیت اجتماعی، سرلوحه فعالیت‌های گاز زنجان 50 هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی آماده توزیع بین مشترکین جدید زنجانی
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان از چاپ و توزیع۵۰ هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی در آستانه ورود به فصل سرما خبر داد.
1399/06/25
با ارائه آموزش و انجام پیگیری های لازم و مستمر توسط HSE؛ آمادگی کارکنان گاز زنجان در مانور ایمنی در برابر زلزله؛ ارزیابی می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از برگزاری مانور ایمنی در برابر زمین لرزه، با هدف سنجش میزان آمادگی و هماهنگی کارکنان گاز زنجان در شرایط اضطراری خبر داد.
1399/06/16
بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پروژه‌های گازرسانی در استان زنجان همزمان با هفته دولت؛ 20 طرح گازرسانی روستایی در زنجان افتتاح و یا کلنگ زنی شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مدیرعامل این شرکت از افتتاح ۲ طرح و آغاز عملیات اجرایی ۱۸ طرح گازرسانی روستایی در استان زنجان خبر داد.
1399/06/05
گرمای گاز در روستاهای تخت و غلام چم زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از افتتاح طرح گازرسانی به روستای تخت از توابع شهرستان خدابنده و روستای غلام چم از توابع شهرستان طارم همزمان با هفته دولت خبر داد.
1399/06/05
s