چهار شنبه, 09 مهر,1399

رنگ متن

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: عمل به مسئولیت اجتماعی با مشارکت در ساخت سریال آقا جان

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: عمل به مسئولیت اجتماعی با مشارکت در ساخت سریال آقا جان

مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان به همراه مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از لوکیشن سریال ۳۰ قسمتی آقا جان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، موسی احمدلو در بازدید از لوکیشن این سریال گفت: هدف از مشارکت در این سریال؛ اطلاع رسانی و ارائه راهکارهای کاربردی و مهم برای آموزش و تبیین مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی به مشترکین عزیز است.
وی از بهره مندی ۹۳/۸ درصد خانوارهای شهری و روستایی کشور و همچنین بهره مندی ۹۴ درصدی خانوارهای شهری و روستایی استان زنجان از نعمت گاز طبیعی خبر داد و افزود: با این میزان نفوذ گاز در استان و کشور، در ادامه مسیر خدمت رسانی و عمل به مسئولیت اجتماعی خود تلاش می کنیم در تعمیق باورهای مردم عزیز و آموزش هر چه بهتر مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی؛ نقش خود را به خوبی ایفا کنیم.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه این دومین سریالی است که با همکاری صدا و سیمای مرکز اشراق ساخته می شود؛ اظهار داشت: امیدواریم با بازخوردی که از این سریال می بینیم؛ گامهای موثری در زمینه مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی برداریم.

در ادامه مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان نیز با بیان اینکه سریال آقا جان با تِمِ اجتماعی؛ روزهای تصویر برداری و ضبط خود را سپری می کند؛ افزود: دوستان سعی می کنند این سریال را که به دو زبان فارسی و آذری ساخته می شود؛ پاییز امسال برای پخش از شبکه ملی و استانی آماده کنند.
سید محسن لطیفی با اشاره به اینکه سریال آقا جان یک سریال درام و طنز جدی است که در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای ساخته می شود؛ ابراز داشت: بازیگران ملی و بومی درکنار عوامل ساخت کنار هم گرد آمده اند تا لحظات خوبی را پاییز امسال برای مخاطبان خلق کنند.
وی تصریح داشت: این سریال همچنین با معرفی بافت تاریخی و صنایع دستی استان؛ فرهنگ زنجان و پیوند نسل ها را به تصویر کشیده و به موضوع جهش تولید که شعال امسال نیز هست پرداخته است.
گفتنی است خانه ای در یکی از محله های قدیمی زنجان لوکیشن اصلی این سریال است که آقای حسن زاده کارگردانی و آقای حاتم معصومی تهیه کننده گی این سریال را بر عهده دارند.

 

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
مدیر عامل در نشست صمیمی با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شاغل در گاز زنجان: گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ گرامیداشت40 سال اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است
در گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس؛ مدیرعامل گاز زنجان با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شاغل در این شرکت نشستی صمیمانه برگزار و از ایثار و از خودگذشتگی ایشان قدردانی کرد.
1399/07/08
پیام تبریک مهندس احمدلو به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
موسی احمدلو، مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با ارسال پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را به کارکنان خدوم گاز زنجان، ایثارگران و خانواده محترم شهدا تبریک و تهنیت گفت.
1399/07/05
جذب بیش از 355 هزارمشترک گاز در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب بیش از ۳۵۵ هزارمشترک گاز طبیعی در این استان خبر داد.
1399/07/01
بهره‌مندی96 درصد خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی
مدیرعامل شرکت گاز استانزنجان گفت: با بهره مندی همه ۲۱ شهر و ۵۹۳ روستای استان از نعمت گاز طبیعی؛ هم‌اکنون میانگین بهره‌مندی خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی به ۹۶ درصد رسیده است.
1399/07/01
مسئولیت اجتماعی، سرلوحه فعالیت‌های گاز زنجان 50 هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی آماده توزیع بین مشترکین جدید زنجانی
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان از چاپ و توزیع۵۰ هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی در آستانه ورود به فصل سرما خبر داد.
1399/06/25
با ارائه آموزش و انجام پیگیری های لازم و مستمر توسط HSE؛ آمادگی کارکنان گاز زنجان در مانور ایمنی در برابر زلزله؛ ارزیابی می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از برگزاری مانور ایمنی در برابر زمین لرزه، با هدف سنجش میزان آمادگی و هماهنگی کارکنان گاز زنجان در شرایط اضطراری خبر داد.
1399/06/16
بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پروژه‌های گازرسانی در استان زنجان همزمان با هفته دولت؛ 20 طرح گازرسانی روستایی در زنجان افتتاح و یا کلنگ زنی شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مدیرعامل این شرکت از افتتاح ۲ طرح و آغاز عملیات اجرایی ۱۸ طرح گازرسانی روستایی در استان زنجان خبر داد.
1399/06/05
گرمای گاز در روستاهای تخت و غلام چم زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از افتتاح طرح گازرسانی به روستای تخت از توابع شهرستان خدابنده و روستای غلام چم از توابع شهرستان طارم همزمان با هفته دولت خبر داد.
1399/06/05
s