پنجشنبه, 07 اسفند,1399

رنگ متن

با اختصاص 15میلیارد و 139 میلیون تومان اعتبار؛ پروژه گازرسانی به نیروگاه های 1 و 2 زنجان تا پایان امسال به بهره برداری می رسد/ خط انتقال ؛ 88 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

با اختصاص 15میلیارد و 139 میلیون تومان اعتبار؛ پروژه گازرسانی به نیروگاه های 1 و 2 زنجان تا پایان امسال به بهره برداری می رسد/ خط انتقال ؛ 88 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از پیشرفت ۸۸ درصدی اجرای خط انتقال ۲۰ اینچ نیروگاه های ۱ و ۲ زنجان خبر داد و اعلام کرد :با تخصیص بیش از ۱۵ میلیارد و ۱۳۹ میلیون تومان اعتبار؛ پروژه گازرسانی به نیروگاه های ۱ و ۲ زنجان تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری می رسد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو با بیان اینکه این خط انتقال منشعب از خط انتقال ۴۸ اینچ دوم آذربایجان است؛  افزود: با اجرای این طرح؛ امکان تامین گاز نیروگاه های ۱و۲ زنجان، صنایع و واحدهای تولیدی واقع در منطقه شمال غرب استان زنجان فراهم می شود.
وی ادامه داد:  همچنین ایجاد بسترلازم برای تامین گاز ۵۴ روستای استان با ۴ هزار و ۲۷۲ خانوار از دیگر دستاوردهای ارزشمند اجرای این طرح گازرسانی است.
مهندس احمدلو ابراز داشت: راه اندازی و افزایش تحویل گاز به نیروگاه های استان گامی مهم در مسیر کمک به کاهش آلایندگی های زیست محیطی، صرفه جویی های اقتصادی و فراهم سازی زمینه تولید برق بیشتر است.
وی در پایان افزود: شرکت گاز استان زنجان در زمینه تحویل گاز به نیروگاه و صنایع استان با تمام توان خود گام بر می دارد و امیدواریم بتوانیم زمینه های بهره مندی هرچه بیشتر صنایع استان از این انرژی پاک را فراهم نماییم.

;

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
رشد220 درصدی شاخص بهره مندی از گاز روستایی در زنجان
مدیرعامل گاز زنجان گفت: در ابتدای دولت یازدهم ۱۸۸ روستای استان از گاز طبیعی بهره مند بودند که با گازرسانی به ۴۱۴ روستا در دولت تدبیر و امید، شاهد رشد ۲۲۰ درصدی شاخص بهره مندی از گاز روستایی در استان ه ...
1399/11/21
رشد 82 درصدی اجرای شبکه های تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبرگفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید ۳ هزار و ۱۳۵کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان زنجان اجرا شده است تاکل شبکه های تغذیه و توزیع استان به ۶ هزار ...
1399/11/21
جذب بیش از 144 هزار مشترک جدید گاز در دولت تدبیر و امید
مهندس احمدلو از جذب ۱۴۴ هزار و ۴۹۱ مشترک گاز طبیعی در دولت تدبیر و امید خبر داد و اظهار داشت: با جذب این تعداد مشترک؛ مجموع مشترکین گاز در استان به ۳۶۳ هزار و ۲۴۱ مشترک افزایش یافته است.
1399/11/21
در چهل و دومین بهار انقلاب؛ 98 درصد خانوار روستایی شهرستان ایجرودِ زنجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند است
مدیرعامل گاز زنجان گفت: ۹۸ درصد خانوار روستایی شهرستان ایجرود تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار دارد.
1399/11/21
در جشن 42 سالگی انقلاب اسلامی؛ کیمیای گاز؛ خانه های 2/97 درصد از خانوار روستایی شهرستان سلطانیه را گردم گرده است
مدیرعامل گاز زنجان گفت: با بهره برداری از ۳۵ روستای شهرستان سلطانیه؛ ۲/۹۷ درصد از خانوار روستایی این شهرستان بهره مند از گاز هستند.
1399/11/21
پوشش شبکه گازرسانی روستاهای شهرستان خدابنده به 7/91 درصد رسید
همزمان با دهه فجر؛ خدابنده ای ها شاهد افتتاح طرح گازرسانی به ۶ روستا بودند تا پوشش گازرسانی در روستاهای خدابنده ی استان زنجان به ۷/۹۱ درصد ‌برسد.
1399/11/21
درچهل و دومین بهار انقلاب اسلامی ایران؛ 100درصد خانوار شهری و 4/88 درصد خانوار روستایی استان زنجان از گاز طبیعی بهره مند است
با همت بلند و تلاش‌های شبانه روزی کارکنان خدوم گاز زنجان در چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی۱۰۰ درصد خانوار شهری و ۴/۸۸ درصد خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند است
1399/11/14
روشن شدن مشعل گاز 50 واحد صنعتی در دهه فجر؛ واحدهای صنعتی- تولیدی بهره مند از گاز استان زنجان به 2 هزار و 161 واحد رسید
در چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران؛ مشعل گاز ۵۰ واحد صنعتی در استان زنجان روشن شد.
1399/11/14
s